Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

No coz zapowiadali, ze wydadza Rollercoaster Tycoon Deluxe wiec niby serii nie usmiercili. Z drugiej jednak strony nic nie wydaja a i zadnych info nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 14:57, Dark Assasin napisał:

Mam takie pytanko:

Kupiłem sobie Neverwinter Nights i teraz chciałbym do niego nabyć dodatki ale niestety nigdzie
ich nie moge znaleźć.
Czy zostaną one wydane w EXN lub chociaż tak by nie zawierały podstawy(NWN)??

(wiem że głupio zrobiłem bo mogłem sobie kupić diamentowa edycje przez gram.pl ale akurat nie
sprawdziłem tego no i teraz szkoda mi wydać 60zł na 2 dodatki i podstawę którą już mam)

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.


Planujemy dać możliwość zakupu samych dodatków w niskiej cenie. Już niedługo będzie oficjalna informacja, co dobrego przyszykowaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 23:51, hehe napisał:

Skorzystam z okazji że ktoś z ekipy CD Projekt się pojawił :). Mam dwa pytania :
1.Kiedy planujecie dać jakieś nowe tytuły w XKN ?
2.Czy jest szansa że będzie to może Colin 05 ?
Pytam ciągle o tego Colina bo chciałbym go kupić, a nie chciałbym się przejechać ( znowu )
ze kupuję grę za 50 zł, a ona tanieje w następnym miesiącu :/


ad1 już wkrótce będzie oficjalne info. stay tuned :)

ad2 tak, na Colina 5 jest duża szansa :) Był już w extra grze pod koniec 2006 r za 2 dychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbiorczo na tematy przewjiające się w tym wątku:

- Diablo II ZE, Warcraft III Ze- nie ma realnie szans, że te gierki pojawią się w extra klasyce w jakimkolwiek przewidywalnym terminie

- antologie RPG (baldur''s gate, icewind dale, torment)- jak pisał Migem rozmawiamy o tym z Atari, natomiast nie liczyłbym na opcję, że wydamy wszystkie 5 gierek (częsci) z dodatkami razem w jednym paku za 2 dychy:)). Wprawdzie te gierki mają już parę latek na karku, ale bardziej prawdopodobne, że za 20 zł wyjdzie oddzielne saga Baldur''s gate (czyli obie części z dodatkami) czy Icewind Dale (1 z dodatkami +2 ). Pak BG+IWD+PT to ewentualnie minimum 6 dych

- NWN diamentowa i saga gothic dopiero co pojawiły się w platynowej kolekcji, nie ma co liczyć, że prędko trafią do extra klasyki.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop:
Wiesz coś może na temat serii eXtra Gra?
Dawniej migem się tym zajmował, ale zniknął bez wyjaśnie. Mamy rozumieć, że XG upadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 10:48, Mistic napisał:

Dobrze wiedzieć, że XKN wciąż żyje. A wiesz może coś o dalszych losach Extra Gry?


XKN wciąż żyje. Co więcej, jest obiektywnie number 1 jeśli chodzi o sprzedaż/popularność wśród serii gier w Polsce.

Co do XG na razie nic nie mogę zdradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Ciekawe gry, widać, że się nieco przyłożyliście po tych 4 gierkach w listopadzie. Nie będę dalej owijał w bawełnę, czy jest jakakolwiek szansa, choćby 10 procent, że do Extra Klasyki Next trafi Diablo I+Hellfire?

Pozdrawiam,
Budyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 11:01, Mario CDP napisał:

Pak BG+IWD+PT to ewentualnie minimum 6 dych


Nikt trzeźwo myślący nie oczekiwał niższej ceny :-) Mam tylko nadzieje, że to bedzie taka wersja pudełkowa jak Saga Baldura na DVD ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam kiedy niektóre gry z Platynowej Kolekcji trafią do eXtra klasyki neXt, np. Diablo II + dodatek, ale ogólnie gry Blizzarda rzadko wychodzą w takich tanich seriach:). Miło by było gdyby w końcu wydano tę serię RPG''ów Bioware''u, tych starszych oczywiście; Baldur II i starsze. Nie jestem pewien, czy rzeczywiście wyjdzie coś takiego, ale w którymś temacie o tym słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 11:26, grand10pelu napisał:

Czekam kiedy niektóre gry z Platynowej Kolekcji trafią do eXtra klasyki neXt, np. Diablo II
+ dodatek, ale ogólnie gry Blizzarda rzadko wychodzą w takich tanich seriach:).

Tak trudno zajrzec troche głębiej w temat -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=220&pid=808

A co do tych starych RPG-ów to wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 11:14, Budyn napisał:

Witam,
Ciekawe gry, widać, że się nieco przyłożyliście po tych 4 gierkach w listopadzie. Nie będę
dalej owijał w bawełnę, czy jest jakakolwiek szansa, choćby 10 procent, że do Extra Klasyki
Next trafi Diablo I+Hellfire?

Pozdrawiam,
Budyn


Praktycznie żadnej - Blizzard miał jakiś problem z dodatkiem Hellfire - ale kto wie, może kiedyś w odległej galaktyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 11:16, Czarkinson napisał:

Czy są w planach jakieś gry za 39.90 ?? Bardzo mnie interesuje Juiced ,Stubbs the zombie lub
True Crime NYC.


Noo, coś chyba przegapiłeś :) - te gry były w świątecznej promocji właśnie za 39,90, obecnie są za 49,99. Chyba że pytasz czy te gry się pojawią w extra klasyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować