Zaloguj się, aby obserwować  
ReWelot

Star Wars: Force Unleashed - Temat Ogólny (masz PC-eta? Nie wchodz...)

280 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2008 o 20:24, Ecko09 napisał:

Gra sprzedała sie już w milionie kopii. Mam nadzieje, że to skłoni Lucasa do wydania
wersji PCtowej.


Raczej nie zobaczysz tej gry na PC bo było oficjalne oświadczenie w tej sprawie od Lucasa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 22:39, gpodoba napisał:

> Gra sprzedała sie już w milionie kopii. Mam nadzieje, że to skłoni Lucasa do wydania

> wersji PCtowej.

Raczej nie zobaczysz tej gry na PC bo było oficjalne oświadczenie w tej sprawie od Lucasa
;]


A to niby czemu nie? GTA IV miało nie być na PC, GoW miało nie być na PC, podobnie jak wielu innych gier. Więc takie gadanie można sobie między bajki wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie napewno wyjdzie na PC. Choc by dlatego ze konwersja na PC droga i ciezka nie jest to i tak odrobili by starty, poniewaz gra dostaje wszedzie 70%/100%. Ja czekam az dostane ja na X-a i zobaczymy. Demo mi sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy nasz bohater posiądzie moc duszenia (taką jak Vader)? Pytam ponieważ troszkę mnie to kręci }:-D! Sam na razie tego nie sprawdzę, ponieważ od gry odstraszyły mnie oceny recenzentów (pomimo, że demo mi się nawet podoba). Kupię jak stanieje. Na PS3 oczywiście ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 23:57, MLODY2K6 napisał:

Spokojnie napewno wyjdzie na PC. Choc by dlatego ze konwersja na PC droga i ciezka nie
jest [...]

Jaka konwersja? Przecież ta gra na każdej konsoli jest inna, porównaj wersje z ps2, wii, psp, ds i n-gage. Podobne? No nie bardzo. Nie sądzę więc żeby twórcy robili niespodziankę pecetowcom przygotowując w sekrecie jeszcze inną wersję tej gry. Osobiście planuję zakupić DSa i tam się w to pobawić, chociaż akurat tam gra wyglądała skromnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 23:27, Ecko09 napisał:

> > Gra sprzedała sie już w milionie kopii. Mam nadzieje, że to skłoni Lucasa do
wydania
>
> > wersji PCtowej.
>
> Raczej nie zobaczysz tej gry na PC bo było oficjalne oświadczenie w tej sprawie
od Lucasa
> ;]

A to niby czemu nie? GTA IV miało nie być na PC, GoW miało nie być na PC, podobnie jak
wielu innych gier. Więc takie gadanie można sobie między bajki wsadzić.

Już odpowiedziałem ci powyżej. Coś mało tytułów podałeś :] A teraz nowy patch do GTA sie pojawi i pewnie też bedzie na PC tak ? Może GOW2 pojawi sie na PC tak ? Była już o tym mowa z Epic i jednak 2cz only x, w sumie dobrze bo mi bardziej komfortowo gra sie na konsoli. Popatrz że jakby nie mówiąc coraz mniej wychodzi tytułów na PC kiedyś tak nie było a czemu na to pytanie sobie sam odpowiedz. A jakie świetne tytuły są teraz na x''a i ps3 ach chce sie grać. Kupiłem w tym miesiącu i poprzednim stalka i nowego crysisa, a na konsolę o wiele więcej super tytułów. Dobrze że PC może sie pochwalić dobrymi mmo bo jakby nie to bym pewnie blaszaka sprzedał i kupił lapka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2008 o 09:28, gpodoba napisał:

> A to niby czemu nie? GTA IV miało nie być na PC, GoW miało nie być na PC, podobnie
jak
> wielu innych gier. Więc takie gadanie można sobie między bajki wsadzić.
Już odpowiedziałem ci powyżej. Coś mało tytułów podałeś :] A teraz nowy patch do GTA
sie pojawi i pewnie też bedzie na PC tak ? Może GOW2 pojawi sie na PC tak ? Była już
o tym mowa z Epic i jednak 2cz only x, w sumie dobrze bo mi bardziej komfortowo gra sie
na konsoli. Popatrz że jakby nie mówiąc coraz mniej wychodzi tytułów na PC kiedyś tak
nie było a czemu na to pytanie sobie sam odpowiedz. A jakie świetne tytuły są teraz na
x''a i ps3 ach chce sie grać. Kupiłem w tym miesiącu i poprzednim stalka i nowego crysisa,
a na konsolę o wiele więcej super tytułów. Dobrze że PC może sie pochwalić dobrymi mmo
bo jakby nie to bym pewnie blaszaka sprzedał i kupił lapka.


Przeciez nikt przy zdrowych zmyslach nie przyzna sie , ze robi wersje gry na pc jak moze w tym czasie sprzedawac konsolowe po 60$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś znowu, gierka wciąga przypomniał mi się nawet KotOR fabuła oczywiście trochę słabsza ale podobne zwroty akcji. Martwi mnie to, że bohater decyduje w pewnej chwili za nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 09:43, MLODY2K6 napisał:

Sluchaj graficznie wersja X360 / PS3 byla by bardzo podobna do wersji PC. Przeciez gry
na X360 robione na komputerach.

no tak, ale mi chodzi o mechanikę gry =) każda gra jest inaczej trochę skonstruowana, na wii machasz mieczem, na ps2 standardowa zręcznościówka, na komórkach wciskanie sekwencji klawiszy a na ds macanie ekranika wybierając ciosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę znalazłem polski sklep,gdzie mieli juz TFU od tygodnia...Sprowadzali chyba.Zadowolony zamowilem w niedziele.Przelew od razu.Dzisiaj czwartek no i mysle:pewnie dzisiaj dojdzie.Wchodze od niechcenia na maila.Patrzę: LINK POTWIERDZAJĄCY WYSYŁKĘ.Klikam!I widzę ,że dopiero przed chwilą mi zaczynają wysyłać :/
Co za dużo to niezdrowo.Mam za swoje:mogłem czekać do jutra i kupić normalnie :P A tak będę czekał do następnego tydnia,bo pocztą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2008 o 10:39, WIkitory napisał:

Wchodze od niechcenia na maila.Patrzę: LINK POTWIERDZAJĄCY WYSYŁKĘ.Klikam!I widzę ,że dopiero
przed chwilą mi zaczynają wysyłać :/

Nieźle się ubawiłem to czytając. ;] Przecież zawsze trzeba potwierdzić swoje zamówienie , więc jak można zapomnieć o czymś tak podstawowym jak sprawdzenie poczty , tego to nie rozumiem. xD

Dnia 25.09.2008 o 10:39, WIkitory napisał:

Co za dużo to niezdrowo.Mam za swoje:mogłem czekać do jutra i kupić normalnie :P A tak
będę czekał do następnego tydnia,bo pocztą :/

A widzisz , mądry Polak po szkodzie. Mogłaś już bez najmniejszych problemów już dzisiaj grać w tą grę , ale wolałeś zrobić sobie pod górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2008 o 12:54, WIkitory napisał:

No nie powiedziałbym,że trzeba potwiedzić...
O ile dobrze pamiętam to na gram.pl nigdy nie potwierdzałem z meila :P

Jesteś pewny ? Na gram.pl zamawiałem gry kilka razy i ostatnio zamówienie złożyłem tydzień temu i musiałem potwierdzić to zamówienie e-mailem. :P

A żeby nie było offtopu. Tak w ogóle to ile zapłaciłeś za ta grę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2008 o 13:21, WIkitory napisał:

Zdaje mi się,że ja jakos nigdy nie musialem wchodzic na skrzynke i kliknac w linka ;d
A zapłaciłem 129 zł...Przesyłka 8 zł,więc 137 złociszy.


Ale zapomniałeś dodać na jaką platformę kupiłeś sobie tą grę. Jeżeli na dużą konsolę to gratuluję tak dobrego zakupu , zaoszczędziłaś naprawdę sporo kasy. A jeżeli na przenośną konsolę to chyba sam wiesz , że nawet nie ma czego gratulować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem wersję na PlayStation 2. Ogólne wrażenia pozytywne, fabularnie gra sprostała moim oczekiwaniom w 100% (od początku było wiadomo, że SPOILER gra się raczej pomyślnie nie skończy SPOILER, ale miałem małą iskierkę nadziei ;)). Cała gra to nie całkiem typowy slasher (korytarze i podobne - arena - korytarze - miniboss/boss), w którym moce mają dosłownie od groma do powiedzenia, jak się człowiek uprze to przejdzie całą grę bez użycia miecza :P. Fakt, jest krótka, przejście jej zajęło mi ok. 9h, but who cares? Intensywność i moc (przynajmniej mi) to wynagradza. Graficznie jest fajnie, jak na PS2 oczywiście. Poziom trudności? Nic wielkiego, zginąć można praktycznie tylko przy walkach z bossami i na Gwieździe Śmierci. Dla mnie, jako kogoś, kto zagrał w to praktycznie tylko dla części fabularnej 8+/10. Reszta niech odejmie 1,5 punktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować