Zaloguj się, aby obserwować  
ReWelot

Star Wars: Force Unleashed - Temat Ogólny (masz PC-eta? Nie wchodz...)

280 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2008 o 22:31, balduran2 napisał:

Zastanawiam się, czy jeśli dałem całkowicie nową grę i zapisałem ją na innym slocie (profil
ten sam), to dalej mi będzie zliczać (dodawać do osiągniętych podczas pierwszego przejścia
gry) statystki do osiągnięć typu "Zabij 100 przeciwników błyskawicami"?

Niestety ale wątpię w to. Przeszedłem grę 2 razy i używałem Lightininga na potęgę a aczika za 500, jak nie było tak nie ma :c
BTW. Wie ktoś jak odblokować 3 przedostatnie kostiumy bo Sith Stalker za przejście ciemną stroną mam, ale na te 3 nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawią się dodatki DLC będzie można pośmigać innymi postaciami w nowych misjach :) Obi Wan, Ki-Adi-Mundi i Kit Fisto, ale ale będzie nawet Luke Sky oby na plejaka i polskim shopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem. na przedostatnim poziomie bodajze raxus prime mam pod jego koniec sciagnac destroyera. no i tutaj sie zaczynaja schody bo niby mam tam pokazane te galki macham tak jak mi podaja ale to nic nie daje. i jeszcze tie fightery przylatuja kolejne ;/ pomoze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 21:58, Książe Pólkrwi napisał:

a ja mam taki problem. na przedostatnim poziomie bodajze raxus prime mam pod jego koniec
sciagnac destroyera. no i tutaj sie zaczynaja schody bo niby mam tam pokazane te galki
macham tak jak mi podaja ale to nic nie daje. i jeszcze tie fightery przylatuja kolejne
;/ pomoze ktos?


Jak tzw. gałki masz pokazane na środku musisz tak samo dokładnie nimi operować na padzie. Wtedy wciskasz dwa naraz pod koniec i ściągasz do siebie destroyera. Jak nadlecą Tie Fighter''y na nowo je musisz zniszczyć i tak w kółko. Jest to dosyć czasochłonne ale nie przejmuj się tym, po pewnym czasie pojawi się efektowny filmik kończący tą rozgrywkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem gre... niesamowita, pomimo tego konsolowego "naparzania" we wrogów, grało się bardzo przyjemnie, fabularnie również bardzo przypadła mi do gustu (jasna strona ofkors) jedyny minus to czas jaki jest potrzebny na ukończenie gry, ale można ją przejść przecież pare razy ;] Nie rozumiem jednak narzekania ludzi na poziom z niszczycielem.... nic w tym trudnego nie było poza celowaniem w Tie Fightery. Szykują się może jakieś bonuski do ściągnięcia w przyszłości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 19:22, Skwarek pl napisał:

Szykują się może jakieś bonuski do ściągnięcia w przyszłości ?

Nie chce mi się pisać, więc skopiuje tekst z mojej prelekcji o TFU:
1 października oficjalnie zostało zapowiedziane rozszerzenie do TFU w wersji X360 oraz PS3, które powinno ujrzeć światło dzienne w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Do dyspozycji graczy oddana zostanie kampania w trybie single, której akcja będzie umiejscowiona w świątyni Jedi. Ponadto w zawartości dodatkowej pojawią się nowe kostiumy oraz grywalni bohaterowie. Wśród nich nie zabraknie takich postaci, jak Luke Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Ki-Adi-Mundi czy Kit Fisto. Nie wyklucza się powstawania kolejnych zawartości dodatkowych do TFU w dalszej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 20:18, balduran2 napisał:

> Szykują się może jakieś bonuski do ściągnięcia w przyszłości ?
Nie chce mi się pisać, więc skopiuje tekst z mojej prelekcji o TFU:
1 października oficjalnie zostało zapowiedziane rozszerzenie do TFU w wersji X360
oraz PS3, które powinno ujrzeć światło dzienne w ciągu kilku najbliższych miesięcy.
Do dyspozycji graczy oddana zostanie kampania w trybie single, której akcja będzie umiejscowiona
w świątyni Jedi. Ponadto w zawartości dodatkowej pojawią się nowe kostiumy oraz grywalni
bohaterowie. Wśród nich nie zabraknie takich postaci, jak Luke Skywalker, Obi-Wan Kenobi,
Ki-Adi-Mundi czy Kit Fisto. Nie wyklucza się powstawania kolejnych zawartości dodatkowych
do TFU w dalszej przyszłości.

Super, dzięki za info. Dobrze wiedzieć, że nie opuszczają tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Force Unleashed ukończone :) Uwielbiam tego typu gry, więc przy tej bawiłem się świetnie.Szkoda tylko, że jest tak krótka. Przechodziłem na razie na najłatwiejszym poziomie trudności i zajęło mi to troszeczkę ponad 5 godzin (w tym czasie zebrałem również wszystkie hologramy - z pomocą tutoriala). Brakowało mi również więcej walk z Rancorami i innymi "dużymi" przeciwnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 21:54, Moras1990 napisał:

Force Unleashed ukończone :) Uwielbiam tego typu gry, więc przy tej bawiłem się świetnie.Szkoda
tylko, że jest tak krótka. Przechodziłem na razie na najłatwiejszym poziomie trudności
i zajęło mi to troszeczkę ponad 5 godzin (w tym czasie zebrałem również wszystkie hologramy
- z pomocą tutoriala). Brakowało mi również więcej walk z Rancorami i innymi "dużymi"
przeciwnikami.


Teraz zacznij grać następny poziom trudności ze zdobytymi już umiejętnościami, a gra się trochę wydłuży mi zajęło to blisko 9 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 21:54, Moras1990 napisał:

w tym czasie zebrałem również wszystkie hologramy - z pomocą tutoriala

Holocrony...
Mógłbyś podać jakiś link do tego tutoriala (do wersji X360)?
Bo kończę już przechodzić grę po raz 2, ale znowu nie uda mi się zebrać wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2008 o 01:46, balduran2 napisał:

Holocrony...
Mógłbyś podać jakiś link do tego tutoriala (do wersji X360)?
Bo kończę już przechodzić grę po raz 2, ale znowu nie uda mi się zebrać wszystkich.


Ahh, Holocrony... mój błąd.
Wpisz w YouTube: Star Wars: The Force Unleashed: Holocron Walkthrough Level X (gdzie X to dana misja). Wszystko ładnie i przejrzyście jest pokazane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest, ale nie mogę zdobyć osiągnięcia Bossk: Defeat 200 Wookiees on Kashyyyk Prologue...
Na moim profilu prolog został ukończony już co najmniej 4 razy, a osiągnięcia jak nie było - tak nie ma, a przecież sporo tych Wookiech tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 02:45, balduran2 napisał:

Nie wiem co jest, ale nie mogę zdobyć osiągnięcia Bossk: Defeat 200 Wookiees on Kashyyyk
Prologue...
Na moim profilu prolog został ukończony już co najmniej 4 razy, a osiągnięcia jak nie
było - tak nie ma, a przecież sporo tych Wookiech tam jest.


Ja mam tak samo. Waliłem w Wookiech z 20 minut na tym moście co się respawnują i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 03:07, Moras1990 napisał:

Ja mam tak samo. Waliłem w Wookiech z 20 minut na tym moście co się respawnują i nic...

A jednak - zrobiłem.
Stanąłem na moście i po niecałych 10 minutach zdobyłem osiągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 16:26, balduran2 napisał:

A jednak - zrobiłem.
Stanąłem na moście i po niecałych 10 minutach zdobyłem osiągnięcie.


O, to super. Bedę musiał jeszcze raz sprawdzić u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amerykance właśnie dostali add-on w postaci nowych grywalnych bohaterów i kilka kostiumów wszystko na PSS USA za 4.99$... a już myślałem ,że będzie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko czy jeżeli będę przechodził grę na drugim poziomie trudności i podczas gry nie będę go zmieniał to dostanę achivement zarówno za przejście na najłatwiejszym poziomie jak i tym drugim czy tylko drugi mi zaliczy ?

PS Czy Force Unleashed ma tryb Multiplayer czy coś w tym stylu ? Jak tak na czym on polega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować