Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 - w Japonii bez problemów?

10 postów w tym temacie

Prędzej ja zostanę świętym niż na rynku w Japonii nie pojawi się ani jedna wadliwa konsola XBox 360. Nawet najlepsze urządzenie produkowane seryjnie może mieć jakąś wadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Premiera nowej konsoli Microsoftu w ostatnim z regionów - Japonii - odbędzie się już jutro. Analitycy nie przewidują masowego zainteresowania sprzętem, a producent - być może chcąc jeszcze w ostatniej chwili zachęcić tamtejszych graczy do swojego produktu - zapewnił, że na rynek nie trafią żadne wadliwe egzemplarze.

Przeczytaj cały tekst "Xbox 360 - w Japonii bez problemów?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NomenNescio ale żeś pojechał, widziałeś tą "śmiecio - konsolke" w ogóle na oczy ? Może podziel się z nami dlaczego masz takie a nie inne zdanie na temat tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank pojawią się jakieś wadliwe puszki , wątpię by Microsoft`owi
chciało się testować każdy egzemplarz który ma trafić do "dzapsuw" ;) . Pyzatym, co innego mogli powiedzieć by, choć w minimalnym stopni zwiększyć szanse na większy skup tego ustrojstwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko Japonce mają tą gwarancje że dostaną tylko sprawne konsole? My to inni? Też tego chcemy!! A co do X-Box czy PS3. To ja jednak preferuje kompa ^^ a na konsoli ostatni raz grałem u kumpla. Oczywiście na Amidze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować