Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty 4 już oficjalnie

54 postów w tym temacie

Cóż, może to i nawet dobrze, że akcja będzie miała miejsce we współczesnych czasach. Coś mało jest tcyh współczesnych strzelanin...wyjątkiem jest BF2, ale on jest tylko do multiplayer.

Mimo wszystko, pozostaje sentyment do działań w II wojnie światowej.No,ale zawsze pozostaje nowy MoH oraz BiA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego właśnie nie lubię z początku tylko na pc (część pierwsza) później wyszły wersji na konsole a później już tylko na nie. Przez ten jakże haniebny zabieg nie mogłem pograć w najlepszego fps na pc. No cóż, dobrze że chociaż w czwórkę pograć będę mógł. II wojna światowa to mój ulubiony temat na podstawie którego tworzone są gry (no może oprócz Gohic`a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w cale nie dobrze, że akcja gry i pewnie koncpecja rozrywki się zmienia na jakieś antyterrortystyczne. Przecież od tego mieliśmy już serie Rainbow Six. W kazdym razie wolałbym, żeby zostalo jak jest. dotąd cod znakomicie wychodzil. Efekty dzwiekowe zrzucaly z fotela, grafika zachwycala no i ani przez sekunde nie robilo sie nudno na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, ze w koncu bedzie inaczej, bo WWII i Wietnam tak mi sie nudza, ze juz nie moge wytrzymac, jest pelno strzelanek o tym, ale ile mozna?

PS. Mam nadzieje, ze tworcy pojda po rozum do glowy, i wydadza to tylko na konsole. Moze to jakos pomoze biednemu polskiemu rynkowi konsol. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie no bez przesady , czy wy ciągle chcecie wałkować IIWW , jak chcecie to macie MoH Airborne czy BiA hell''s highway albo CoD 1 oraz 2 . Chwała dla ludzi z infinity ward że nie idą na łatwiznę dając kolejnego CoD w czasie IIWW . dają serii poczucie świeżości a takiej seri jak Call of Duty jest to bardzo potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni pierwszy zwiastun filmowy - jako wielki fan COD nie mogę się doczekać! Zwłaszcza, że trzecia część nie ukazała się na PC... Ale Modern Warfare ma na 90% pojawić się na pecetach. Liczę, że gra ta będzie równie grywalna i widowiskowa, co pierwsza część. Tak więc, do soboty! I wcale nie przeszkadza mi fakt, iz akcja gry nie bedzie umiejscowiona w realiach II WŚ - pora przeniesc sie w blizsze czasy (dobrze, ze nie do Wietnamu :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 18:15, pendejo napisał:

dla mnie nie ważna jest nazwa, ani realia, jeśli gra będzie świetna ;]

dokładnie a najważniejsze żeby giera wogóle wyszła na PC bo jak nie to bedzie do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 18:19, Altair05 napisał:

> dla mnie nie ważna jest nazwa, ani realia, jeśli gra będzie świetna ;]
dokładnie a najważniejsze żeby giera wogóle wyszła na PC bo jak nie to bedzie do kitu.


no tak kał o dłuto musi wrócić na piece oczywiście bez niezbyt ciekawych scryptow rodem z ps2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować