Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Zarówno Frozen Phoenix jak i The Army De Gram zachowałyby klimat fantasy... obie mi się podobają ale lekkim plusem dla Frozen Phoenix byłaby pasująca pelerynka(nie widziałem jednak jeszcze jak ma wyglądać więc nie wiem czy to rzeczywiście będzie plus :) )... nie jest to jednak najważniejsze... jedna ma coś wspólnego z Gram.pl druga nie... spośród tych dwóch wybierzmy i wreszcie zakończmy tą sprawe i zajmijmy się grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak oksymoron to się nazywa. Nazwa nawet mi się podoba.
Podoba mi się również pomysł pitaha, ale lepsze by było For Fun [GRAM]. Wtedy to by miało ukryty sens: garm dla zabawy, a równocześnie jakoś nawiązywało do forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największy problem z nazwą For Fun [GRAM] to to że ma się to nijak do fantasy i jest zero klimatu... ja bym wybrał albo The Army De Gram (która ma jakiś związek z forum i zachowuje klimat) albo Frozen Phoenix (która nie ma nic wspólnego z forum i zachowuje klimat)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Army De Gram? Może jest poprawnie aby została zatwierdzona, ale co to niby miałoby znaczyć? Nie dość, że w sumie bez sensu po angielsku to jeszcze nie da się tego jakoś sensownie przetłumaczyć. Prędzej interpretować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nazwa nienawiązująca do gram-u (Frozen Phoenix, Fun Factory, etc.) ale tag [GRAM] i wszystko jasne ;) Frozen Phoenix mi sie podoba, można zrobić nawiązującą pelerynkę - niebieski ptak na czerwono-pomarańczowym wzorze ognia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że nie brzmi "typowo"...
Warriors of Gram odda mniej więcej sens obecnej nazwy, zachowa klimat i będzie po angielsku, będzie miała coś wspólnego z Gram.pl(forum na którym piszemy i gdzie zgłaszają się nowi chętni do gry ludzie)... albo ewentualnie Frozen Phoenix zaproponowany wcześniej(nazwa nie mająca nic wspólnego z Gram.pl)...

Wypowiedzcie się wszyscy(albo przynajmniej jak najwięcej osób) bo tak to mało kto pisze na ten temat a jak dochodzi do wyboru to są pretensje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 13:10, Jozeph napisał:

Nie no Frozen Phoenix [GRAM] zupełnie nie pasuje. Taki tag pasuje tylko to Fun Factory czy
For Fun, a nie takiej klimatycznej nazwy.


Ten tag jest dla tych, którzy koniecznie chcą, aby nawiązywało do gram.pl. Przez [GRAM] nie mam na myśli, że lubimy grać, ale miejsce, z którego się wywodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2006 o 13:13, pitah napisał:

Przez [GRAM] nie mam na myśli, że lubimy grać, ale miejsce, z którego się wywodzimy.


Niezła myśl. Może to jakoś rozwinąc? Może nadac wyglad fantasy nazwie może dając nazwe w stylu "Dzieci Baala" z BG2.

Jak pisałem co wybierzecie ja zaakceptuje. Poprostu nazwa nie jest dla mnie taka ważna. A z GH podoba mi sie Isle of Meditation. I niech cape nawiązuje do nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój typ nazwy : Frozen Phoenix (można zrobić ładny cape), ew. Fun Factory [GRAM]
Mój typ GH : Isle of Meditation
Mój type cape : Jeśli wybierzemy Frozen Phoenix, to mogłyby wyglądać one tak :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2006 o 13:23, Arar napisał:

"Dzieci Baala" z BG2.

>

Jak już to "Bhaala"

A co do pomysłu.... For Fun mogłoby być całkiem fajne, ale gdy pierwszy raz przeczytałem tą nazwę poczułem pewien niedosyt. Jakby czegoś w tej nazwie brakowało. Czegoś przed for...

Przed chwilą wpadłem na coś takiego:
Gram for Fun [tag dowolny, moze byc GRAM]

Zachowane jest powiuązanie z forum, ale nie ma tego klimatu fantasy (a wolałbym żeby jednak był, chociaż nic przeciwko For Fun i Fun Factory nie mam)

Na pewno nie spodoba mi isę nazwa z początkiem: Warriors of..., Fighters of... itp. To jest jakby takie na siłę wymyślenie nazwy żeby klimat fantsy był zachowany, żadnej finezji tylko coś wstawić w miejsce kropek.

Trudno będize pogodzić aby nazwa była jednocześnie w klimacie fantsy i nawiązywała do tego forum.
Ale pomyślcie, w nazwie wcale nie musi być słowa Gram lub forum aby była związana z tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 14:17, pitah napisał:

A tutaj to samo, tylko w innych kolorach :


Nadal nie podoba mi się kolor tła :)

Lepiej by to wyglądało gdyby tło było dużo żywsze. Można zrobić też tak że tło jest "zamarznięte" a feniks się ''pali''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieno, naprawdę poważnie myślicie nad tą nazwą "Frozen Phoenix"? Bez urazy dla twórca, ale jest beznadziejna. To po prostu przyapdkowe połączenie dwóch wyrazów, nic nie mówiące. Równie dobrze moglibyśmy debatować nad "Horned Ettin''s" czy "Furious Drake".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie nie bawiłem się długo w pelerynkach (na to przydzie czas), tu są moje 3 typy (2 pierwsze dzięki kolorystyce nawiązują także do kraju).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 14:26, HumanGhost napisał:

naprawdę poważnie myślicie nad tą nazwą "Frozen Phoenix"? Bez urazy dla twórca, ale
jest beznadziejna. To po prostu przyapdkowe połączenie dwóch wyrazów, nic nie mówiące.

100% poparcia ;)
Myślę, że nazwa powinna mówić coś o nas. For Fun jest prosta, krótka, łatwa do zapamiętania i opisuje nasz "styl gry". The Army De Gram lekko zahacza o klimatale czy jest on taki ważny?
Jak dla mnie obie mogą być (w sumie to każda może być bo w grze chyba nazwa nie jest najważniejsza, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 15:51, ChronosTheBlack napisał:

Dla mnie, jak gram w jakąś grę dłuzej niż tydzień to klimat jest ważny... tym bardziej jeśli
chodzi o gry RPG czy MMORPG...

Zgadzam się we wszystkich 5 wymiarach!

Dawajta The Army De Gram i koniec kłótni ;P ! I Ktoś tam pisał, że nie można przetłumaczyć, można tylko interpretować, coś takiego... I o to chodzi, niech budzi zainteresowanie :P !
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować