Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2006 o 09:30, stalker14 napisał:

P.S. Ja tez czesto mam kary na kompa za nic xD


No to może załóżmy nowy temat: Klub niesłuszniue karanyh prze rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 11:42, Piotrbov napisał:

> P.S. Ja tez czesto mam kary na kompa za nic xD

No to może załóżmy nowy temat: Klub niesłuszniue karanyh prze rodziców.


po co? uzyj wyszukiwarki i dopisz sie do istniejacego tematu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Poszukuję Ekipy do wykonania Bonusa w ostatniej z Misji, Hell''s Pricipe. Nie jest to specjalnie trudne, ponadto można złapać ciekawe Elitarne Skille. Wiem, że Yamamoto były zainteresowany; ktoś jeszcze?
Termin: do uzgodnienia, choć najlepiej jutro, koło 18-20 (?).

Z góry dzięki, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja sie dołącze do misji i bonusu, musze zdobyć elit dla necra i zrobić misje i bonuś. Także na mnie możecie liczyć, podajcie tylko termin.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 20:05, MonkOfWar napisał:

Uwaga!

Poszukuję Ekipy do wykonania Bonusa w ostatniej z Misji, Hell''s Pricipe. Nie jest to
specjalnie trudne, ponadto można złapać ciekawe Elitarne Skille. Wiem, że Yamamoto były zainteresowany;
ktoś jeszcze?


Tak. Ja. Ale tylko do bonusa. Jak za pierwszym razem przechodziliśmy tę misję to ... zabili nam typa co aktywował bonus.

Dnia 25.06.2006 o 20:05, MonkOfWar napisał:

Termin: do uzgodnienia, choć najlepiej jutro, koło 18-20 (?).


Mi pasuje.

Będę moją necruską. Blood. MM nie da się prowadzić w Ring. (NIe jestem pewnie ale chyba tytani nie zostawiają ciał, "rozpuszczają sie")

Czy byłaby szansa aby potem zrobić bonus Abaddon Mouth''s ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 10:13, Arar napisał:

Tak. Ja. Ale tylko do bonusa. Jak za pierwszym razem przechodziliśmy tę misję to ...
zabili nam typa co aktywował bonus.


Ja z tego wyciągam taki wniosek że więcej niż połowa nie wiedziała o co chodzi w bonusie i podążała za innymi. Obronić Seera jest bardzo łatwo, wystarczy zaatakować titana który jest nim zajęty, wtedy zabiera się za nas a seer jest wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2006 o 11:24, Latniak napisał:

Ja z tego wyciągam taki wniosek że więcej niż połowa nie wiedziała o co chodzi w bonusie i
podążała za innymi. Obronić Seera jest bardzo łatwo, wystarczy zaatakować titana który jest
nim zajęty, wtedy zabiera się za nas a seer jest wolny.


To zapraszamy dzisiaj do Hell''s na 20 :D przyda sie każdy. A jakbyś miał monka to było by super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 11:38, Arar napisał:

To zapraszamy dzisiaj do Hell''s na 20 :D przyda sie każdy. A jakbyś miał monka to było by
super.


Robicie takie wielkie przygotowania do tego, weźcie henchów i skończcie z tym :D Ja ostatnio czyściłem Hell''s Precipice 3 razy pod rząd, bo capowałem skille.
Może wpadne koło 20, ale mesmerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 11:44, Latniak napisał:

Robicie takie wielkie przygotowania do tego, weźcie henchów i skończcie z tym :D Ja ostatnio
czyściłem Hell''s Precipice 3 razy pod rząd, bo capowałem skille.
Może wpadne koło 20, ale mesmerem :)


No tak z henami...:) Dzisiaj już grałem z niektórymi gildiowiczami, ale nam w ogóle nie wychiodziło, do tego mieliśmy pseudowoja, który nie maił żadneego elita, a w dodatku używał skilli z pre-searingu ;/. Jak w 7 szło nam źle, to co dopiero by było z henami?! One za rzadko myślą na taką misje :D.

PS. Są jakieś misje, których nie przeszedłeś z henami??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czyli Dziś, godzina 20, Eng. Dis. 1:
-Latniak;
-Graczomaniak;
-Arar;
-Piotrbov;
-Arwena Kadel (ekhm, czyja to postać ;) );
-ja.
Chyba nikogo nie pominąłem?

Pozostają 2 Miejsca... Kogóż nam brakuje... Chyba kogoś w rodzaju W/Mo, może jakiegoś Monka dodatkowego... Ale niech napisze każdy, kto chętny :) !

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 11:50, graczomaniak napisał:

> Robicie takie wielkie przygotowania do tego, weźcie henchów i skończcie z tym :D Ja ostatnio

> czyściłem Hell''s Precipice 3 razy pod rząd, bo capowałem skille.
> Może wpadne koło 20, ale mesmerem :)

No tak z henami...:) Dzisiaj już grałem z niektórymi gildiowiczami, ale nam w ogóle nie wychiodziło,
do tego mieliśmy pseudowoja, który nie maił żadneego elita, a w dodatku używał skilli z pre-searingu
;/. Jak w 7 szło nam źle, to co dopiero by było z henami?! One za rzadko myślą na taką misje
:D.


To ty masz mysleć za henchów :)

Dnia 26.06.2006 o 11:50, graczomaniak napisał:

PS. Są jakieś misje, których nie przeszedłeś z henami??:D:D


Eee.... Vizunah Square :p w Cantcie podczas preordera :p Potem nie miałem factions więc nie iwem czy bym zrobił z henchami :) A w Tyrii... to każdą zrobiłem z henchami (co prawda w niektórych byłem ja i jakiś gildiowicz, ale z samymi henchami też by się udało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie misje da sie przejsc z Henchami, wiem bo sam sprawdzilem. Jedyny wyjatek to chyba ostatnia misja w Cantha. Problemem sa tez niektore bonusy, bez ekipy zgranych ludzi nie da sie ich wykonac. Ale wtedy od czego jest gildia ;)

Faktem jednak jest ze z Henchami nalezy stosowac inna taktyke, czesta np dobrym pomyslem jest nie brac zadnego woja; za bardzo pchaja sie do przodu. Za do doskonale wiesz czego sie mozna po nich spodziewac czego nie mozna powiedziec o niektorych graczach (nie zapomne mijsji w ktorej cala ekipa padla na ostatnim bossie bo jeden zabawil sie w kamikaze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 26.06.2006 o 12:09, MonkOfWar napisał:

Pozostają 2 Miejsca... Kogóż nam brakuje... Chyba kogoś w rodzaju W/Mo, może jakiegoś Monka
dodatkowego... Ale niech napisze każdy, kto chętny :) !

>
Ja mam W/Mo ale nie moge znależć ekipy na Abaddon''s Mouth czy jakoś tak sie to pisze... Ale zaraz zobacze i postaram się to zrobic jakoś do tego czasu...x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 13:10, Sir Joker napisał:

Wszystkie misje da sie przejsc z Henchami, wiem bo sam sprawdzilem. Jedyny wyjatek to chyba
ostatnia misja w Cantha.


I tu się mylisz. Spokojnie pokonałem Shiro z Henchami w 90 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bede mógł być obezny dziś o 20 w grze na Hell''s :(. Gdyby mnei nei było do 20 po ósmej, idzcie beze mnie. Z góry sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 14:29, Piotrbov napisał:

I tu się mylisz. Spokojnie pokonałem Shiro z Henchami w 90 sekund.

No to tylko potwierdza moje zdanie :) Sprobowalem kilka razy i w koncu awolalem kumpli do pomocy. Byc moze by mi sie w koncu udalo. Mozliwe ze rowniez robilem jakis blad albo zle dobieralem Henche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować