Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2007 o 14:22, SHARP1990 napisał:

> > Chyba komuś powiedziałem, że to jakaś pomyłka, że CoD4 w CDP jest w całości po polsku

> poprawiam
> > się gra niestety naprawdę jest w całości po polsku :(
> tzn. ta wersja sprzedawana w sklepie gram.pl jest w pełni po polsku ?
> W innym sklepie widziałem, że polonizacja jest kinowa.


Tak w całości po polsku tak jak jest napisane, a w innych sklepach jest wersja kinowa czyli
to na co liczyłem, nie mam pojęcia jak oni chcą dopasować głosy ? moim zdaniem to zepsuje całkowicie
klimat gry to moje zdanie.


no to w takim razie nie zamawiam gry w sklepie gram.pl, nie zamierzam słuchac tych durnych polskich głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 16:13, mikal15 napisał:

Polscy aktorzy imitujący Arabów? Nieee nie ma mowy. Ma być kinowe i już.


Tym bardziej, że to nie CD-Projekt jest wydawcą tej gry. Po prostu pomyłka i kropka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 16:14, Dincooo napisał:

> Polscy aktorzy imitujący Arabów? Nieee nie ma mowy. Ma być kinowe i już.

Tym bardziej, że to nie CD-Projekt jest wydawcą tej gry. Po prostu pomyłka i kropka :D.


jak nie jest wydawcą, to co ona robi w gram.pl sklepie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 16:13, mikal15 napisał:

Polscy aktorzy imitujący Arabów? Nieee nie ma mowy. Ma być kinowe i już.


Haha już to sobie wyobrażam :D

"Abdul być amma amma wróg!"

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 17:32, mikal15 napisał:

Wyobraź sobie takiego Radka Pazurę (tak tak, pamiętam Maxa Payne''a) krzyczącego: Allah akbar!
:D


akurat w max payne''a grałem w wersji angielskiej, więc nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co tłumaczyć głosy? taka gra powinna być klinówką i koniec, no prostu nie wyobrażam sobie np. żołnierza marines mówiącego po polsku, wcześniej mówiliście o terrorystach myślę że ich akurat zostawiono w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w CoD dużo, w CoD 2 mało, w demko CoD 4 dzisiaj. Nie wiem, nie potrafię się przekonać do tych gier. Nie czuję klimatu. Wiem że CoD 4 jest inne od BF2, ale nadal dla mnie BF jest serią lepszą od CoD, mimo innego stylu rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no mam nadzieję że nawet jak "włożą" głosy polskie to że dadzą też możliwość ustawienia oryginalnych "spiczy". Do wielu gier powstają świetne polskie dialogi, ale do CoD-a nie będą one raczej pasować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 00:39, trolik93 napisał:

grałem w demówke ok 6 razy ... najlepiej było by jak by dali napisy bo jakoś nie wyobrażam
sobie polskich arabów i zwykle w tych głosach brak emocji


To nie będzie trudne bo LEM (polski wydawca serii CoD) nigdy nie zrobił innej Polonizacji niż kinowa z tego co wiem, a seria Call of Duty od początku była spolszczona tylko poprzez tekst.
ja rónież sobie nie wyobrażam Polskich arabów w Iraku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 00:42, Dark SMG napisał:

> grałem w demówke ok 6 razy ... najlepiej było by jak by dali napisy bo jakoś nie wyobrażam

> sobie polskich arabów i zwykle w tych głosach brak emocji

To nie będzie trudne bo LEM (polski wydawca serii CoD) nigdy nie zrobił innej Polonizacji niż
kinowa z tego co wiem, a seria Call of Duty od początku była spolszczona tylko poprzez tekst.
ja rónież sobie nie wyobrażam Polskich arabów w Iraku ;)


LEM? Jakoś nie kojarze, żeby oni robili dobre polonizacje, coraz mniej chce mi sie kupić te gre :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym miejscu Call of Duty 4 zawiodło mnie graficznie. I nie chodzi o rozmazane tekstury czy temu podobne sprawy. Otóż nie ma śladów po strzałach! Już w Call of Duty 2 (może nawet w części pierwszej - nie pamiętam) były ślady więc czemu tu nie ma? To odbiera grze sporo realizmu....

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 07:53, Dincooo napisał:

W jednym miejscu Call of Duty 4 zawiodło mnie graficznie. I nie chodzi o rozmazane tekstury
czy temu podobne sprawy. Otóż nie ma śladów po strzałach! Już w Call of Duty 2 (może nawet
w części pierwszej - nie pamiętam) były ślady więc czemu tu nie ma? To odbiera grze sporo realizmu....

pozdrawiam


jak już pisałem to tylko demo, w podstawce będzie wiele więcej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 07:42, Ecko09 napisał:

LEM? Jakoś nie kojarze, żeby oni robili dobre polonizacje, coraz mniej chce mi sie kupić te
gre :/


Moim zdaniem Call of Duty 2 było spolszczone bardzo dobrze. Jedynym mankamentem było spolszczenie nazw Search & Destroy, Team Deatchmatch, Capture the Flag na odpowiednio Znajdź i Zniszcz, drużynowy Deatchmatch, Zdobycie Flagi.. Ale to nie przeszkadza w rozgrywce :).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować