Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Łeber kapitan Price chyba nie żyje bo tam jakiś żołnierzyk próbował go reanimować ale chyba nic z tego nie wyszło. W każdym razie końcówka bardzo fajna a ciekawe, gdzie na końcu zatracił się Gaz on obok Prica i tego murzyna to w S.A.Sie był najważniejszy. Szkoda by było kapitana bo był całkiem fajną postacią w Codzie w każdym razie szkoda, że przygoda z Marines kończy się w Codzie tak szybko chyba trochę za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:53, IRASS71 napisał:

Pytam tych co przeszli singla czy gra jest strasznie liniowa?? i czy gracz z Battlefielda 2
bedzie zadowolony z multi ??? bo jeszcze sie nie przekonałem do tej gry jakoś.

Liniowy jak diabli, ale gra jest tak dynamiczna, że wogóle o tym zapominamy, zresztą możemy przejść Cod4 na dwa sposoby skradając albo iść na ogień.
A Multi jest wyczesane w lepszego ostatnio nie grałem. Tyle trybów i wciąga jak diabli.
Gracz B2 na pewno będzie zadowolony w tym ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem gra jest liniowa (jak każdy CoD zresztą) ale za to ma zajebisty klimat i świetne misje (ta w Czernobylu to po prostu mistrzostwo), jeżeli podobały ci się poprzednie części z singla będziesz zadowolony. Z multi to już inna sprawa. Mnie się tam podoba. Do Battlefielda ma się to nijak, więc nie odpowiem ci czy będziesz zadowolony, ale na singlu się nie zawiedziesz (mimo że jest krótki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:45, Reaper65 napisał:

> > U mnie wcale nie ma serwerów.Nie wiem co się dzieje.
> wyłącz firewella

Mam wyłączonego cały czas, ale ciągle nie ma serwerów.

punk buster to on na 97% jeśli go odznaczyłeś w instalowaniu to on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wracając do paru postów wcześniej trzeba rozwiązać to kompromisem i przyznać że cs i cod to warte gry dobre i grywalne na równym poziomie (cs jest klasykiem starszym od coda zaś cod jest dobrym wcieleniem wielu cech żołnierzy[fabuły gry i sposoby gry przez neta np. dominacje czy ataki na baze] co czynie go grywalnym i znanym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:50, mateuszbanach0 napisał:

Mam pytanie: jakie ta gra ma wymagania (czy na Viście też pójdzie?)


no pewnie że na Viście pójdzie ;p a jaki masz komp ?

IMO multi z pojazdami jest nędzne. Np. w stare ET grałem ok. 3 lata, a nowe znudziło mi się po 3h. :P
Multi w CoD 4 jest szybkie. Podoba mi się system zdobywania stopni żywcem z AA :P Dobre w codzie jest to że wszystko zależy od refleksu i skilla, a nie od tego że siedzi się w pojeździe i kampi na wrogów.

PS Mam problem z misją w Czarnobylu. Gdzie najlepiej się schować aby potem zaprowadzić Macmilana do heli bo mnie cały czas zabijają. Zresztą końcówka misji jest do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:50, mateuszbanach0 napisał:

Mam pytanie: jakie ta gra ma wymagania (czy na Viście też pójdzie?)


Wymagania minimalne:CPU: Intel(R) Pentium(R) 4 2.4 GHz lub AMD(R) Athlon(TM) 64 2800+ processor lub 1.8Ghz Dual Core Processor lub lepszyRAM: 512MB RAM (768MB dla Windows Vista)8 GB miejsca na dysku twardym Karta graficzna: NVIDIA(R) Geforce(TM) 6600 lub lepszy lub ATI(R) Radeon(R) 9800Pro lub lepszy

sry za drugi post pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:02, Major W napisał:

> > > U mnie wcale nie ma serwerów.Nie wiem co się dzieje.
> > wyłącz firewella
>
> Mam wyłączonego cały czas, ale ciągle nie ma serwerów.
punk buster to on na 97% jeśli go odznaczyłeś w instalowaniu to on


Dzięki, już jest w porządku.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2007 o 20:13, Smooqu napisał:

PS Mam problem z misją w Czarnobylu. Gdzie najlepiej się schować aby potem zaprowadzić Macmilana
do heli bo mnie cały czas zabijają. Zresztą końcówka misji jest do dupy.


zależy czy grasz na weteranie(tym najtrudniejszym) czy na niższych bo na niższych to za drzewo sie skryj i wal. Jeżeli na weteranie to tu są "schody" musisz zachować wszystkie miny i bomby(c4) na końcówkę (helikoptery), c4 na pierwszą linie tam jak trawa jest a miny po lewej stronie (po stronie diabelskiego młyna w średnich odległościach) i albo czekaj przy drzewie(chodź pies czasem zaatakować może), lub w takim domku(tram jak w wesołych miasteczkach bilety sie kupuje taki kwadratowy przy młynie ten z widokiem z wejścia na młyn[można z tamtąt łatwiej granaty odrzucać i do kapitana masz dość blisko a jedyne co ci zagrozi to granaty])

P.S mam nadzieje że ci sie to przyda i że zrozumiałeś instrukcje (jednym słowem działaj szybko miej przy sobie ak i snajpe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:41, Major W napisał:

...

gram na vet i tak robiłem przed przeczytaniem instrukcji i mnie zabijali jak biegłem po macmilana ;d tak czy siak spróbuję jeszcze raz albo i 2 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już to pisałem, ale jeszcze raz napiszę. Schowaj się do takiej butki pod ladę, masz tam się położyć. Znajduje się ona przy przy samochodzikach takich rozpieprzonych. Czasami może wleci granat, ale spokojnie można przykampić tam cała misję zanim przyleci helikopter. Jak już ziomy przybędą to rozwal obstawę na karuzeli na górze i szybko, szybko bo rannego snajpera i go helikoptera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować