Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Ja tam chodzę z m16 z lunetą i jakiś pistolet (I tak ich nie używam) perk 1 to martydrom perk 2 to szybkie przeładowanie )sleight of hand chyba) perk 3 to c4, tak gram i mi tak pasuje, mam już 30 level a kolesi z m16 jedną serią rozwalam i tak większość czasu gram nieraz tylko używam m4 z cel. laserowym i też się dobrze mi gra :), co jest lepsze jak już mam expert II na m16 i expert I w m4 to którą broń używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 16:41, DarkMessiah123 napisał:

Ja tam chodzę z m16 z lunetą i jakiś pistolet (I tak ich nie używam) perk 1 to martydrom
perk 2 to szybkie przeładowanie )sleight of hand chyba) perk 3 to c4, tak gram i mi tak
pasuje, mam już 30 level a kolesi z m16 jedną serią rozwalam i tak większość czasu gram
nieraz tylko używam m4 z cel. laserowym i też się dobrze mi gra :), co jest lepsze jak
już mam expert II na m16 i expert I w m4 to którą broń używać?


Zależy, M4 dobre na bliskie spotkania a M16 to taka snajperka. Perki masz jedne z gorszych. najlepiej brać Większe obrażenia i większą penetracje. No i bandolier oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 18:38, Kerigun napisał:

Zależy, M4 dobre na bliskie spotkania a M16 to taka snajperka.


M4 jest dobra nie tylko na bliskie spotkania. Jeśli grasz na HC, a jako 2 perk dasz Moc Obalającą, to na broń nie ma mocnych - nawet na dalsze dystanse.
Ja gram głównie S&D HC, gdzie celna i szybkostrzelna broń jest nieoceniona. Z tego głównie względu używam M4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pro, daleko mi. moj klaln gra 4fun :) nie laatam z jedna bronia, wwymienilem ich troche ;)
wiem za to ze meczennik, granatnik, last stand, wybuch soniczny, niszzczyciel i takie tam to syf i irytuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 21:42, Araondoion napisał:

nie jestem pro, daleko mi. moj klaln gra 4fun :) nie laatam z jedna bronia, wwymienilem
ich troche ;)
wiem za to ze meczennik, granatnik, last stand, wybuch soniczny, niszzczyciel i takie
tam to syf i irytuja ;)

ciebie to perki widzę ogólnie irytuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 21:42, Araondoion napisał:


Męczennika(domyślam się że to martyrdom) nie używam już :D
Możesz mnie uświadomić co to niszczyciel? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem kampanie:> przyznać trzeba, że jest niesamowita, a najciekawsze misje to Strzelanie do kaczek i oczywiście 15 lat wcześniej. W tej drugiej zaciąłem się dość porządnie, zanim nie znalazłem odpowiedniego miejsca do campy(za platformą, na której były samochodziki), ale trudniejsza(przynajmniej dla mnie, wybrałem poziom trudności Zaprawiony w boju) była misja Bastion( a najtrudniejszy przeciwnik to chyba pies:P lol).
Dojście w niej(po rozwalaniu czołgów) do pierwszego "płota" nie było zbyt trudne, ale do drugiego... koszmar. Nie mogłem dokładnie, leżąc plackiem przy pierwszym z nich dać namiar wsparciu powietrznemu, a prawie każda próba wstania kończyła się śmiercią, nie wspomnę o granatach. Mój team zamiast pomagać zajmował się sobą i... blokował mi schody:P

Gdy leciały napisy, poszedłem sobie na mały spacerek:D, a jak wróciłem byłem na pokładzie samolotu i miałem uratować vipa. Yyy mógłby mi ktoś napisać co straciłem?

Odblokowałem oczywiście Tryb Zręcznościowy i właśnie! ma on jakiś wpływ na multi?
Aha, wspomniałem o multi. Polecicie jakieś servery? Szczególnie dm i tdm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wez do mnie nie pisz ok ?Nie masz co robic? Nie piszesz na temat.

Perki lubie ale te wymienione sa glupie, takie MOJE zdanie. Nie zmienie, wiec nie dyskutuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam te ;)

-|GROM|- Hardcore - Mixed - 62.104.178.237:28960 - admini dbaja o porzadek ;) calkiem niezle zasady panujace na serwerze ;)

normal serwery na pam4:
Game-Hosting.com: fnatic TDM Server : #fnatic - 80.239.200.196:32960
Gamert[I3d.net] Pam4 S&D E-sports Server(6) - 84.244.171.39:28960
[TDM] tempus moriendi COD4 public serwer @ www.eizo.pl - 193.33.34.17:28960

-|GROM|- ACE Realism - zmodowany serwer pok kątem realizmu ;) - 195.4.104.39:28960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramowicze kochani! Pomóżcie!
Dziś kupiłem nowego kompa, cały haapy, że wreszcie porządnie pogram w COD4. Wszystko ładnie pięknie instaluje uruchamiam CODa a tu.. res kompa... myślałem, że krew mnie zaleje. Direct ok, sterowniki przeinstalowywałem, grę też. Ludzi pomóżcie...i to szybko proszę.
Karta graficzna Radeon4850 512 MB
Service Pack 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER??

odnośnie tego samolotu to jest misja dodatkowa i możesz sobie ją z menu uruchomić od początku ale nic nie straciłeś jeśli chodzi o jakieś filmiki bo zaraz po napisach jest ekran ładowania i widać jak ktoś wycina otwór palnikime a potem już jesteś w samolocie i masz 150 sekund na uratowanie VIP''a (jak dla mnie to jedna z fajniejszych misji;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 22:20, player000 napisał:


To chyba zależało od poziomu trudności. Btw. jak ktoś chce mieć nerwicę to polecam właśnie tą misję na weteranie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować