Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2008 o 20:41, Kerigun napisał:

Miałem upgrade kompa i co za tym idzie formata. Czy wystarczy wgrać 1.6 a potem 1.7 czy
trzeba poprzednie ??

Tak wystarczy 1.6, a potem 1.7.
@Arachnos
A to dlaczego? Ja na początku gry wbiłem przez przypadek na taki serwer i nie było aż tak źle ;)
A co do MP5 to gorzej jak jest otwarta przestrzeń, wtedy o wiele trudniej zabić przeciwnika, chociaż i tak kocham MP5, zarówno w terenach zabudowanych jak i na otwartej przestrzeni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Jak się gra w cod4 na x360, czy jak się gra w cod4 wogóle? xD
Ja Ci opowiem jak się gra na x360, po pierwsze ja się na początku bałem że gra nie będzie w ogóle dynamiczna, jak nie będzie myszki. BZDURA! DO pada trzeba się przyzwyczaić, ale jak już umiesz, to gra się tak samo wygodnie jak myszką i klawiaturą. Ba! mi się gra nawet lepiej, bo wszystko masz w zasięgu swoich paluszków, i jest wygodnie.
Fajnie się też strzela, bo strzela się triggerem(spustem yakim, wiesz chyba ocb? ;) więc jest to trochę jak pociąganie za spust w prawdziwym karabinie, a jak dodamy do tego to że podczas strzelania pad wibruje, to robi się na serio fajnie :D
Ogólnie, wg. mnie granie na konsoli to to samo co na PC, tyle że lepiej.
Mam zamiar nakręcić jakiś filmik jak gram na x360, to zobaczycie jak na konsoli radzi sobie normalny gracz, a nie jakiś mega-uber-owner, których filmiki są zazwyczaj na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:19, loytartoreto napisał:

nauczysz się grać w CoD 4 ;).

Czego tu się uczyć:D? Prawie od premiery gram w css i jestem trochę zahartowany, ale najpierw - kampania. Trzeba przyznać, że samouczek ciekawy, dostałem nawet bonus 2,6 do... chyba celności. Jest tak po każdej misji?
Szczerze wątpię aby moja nowo kupiona wersja była zaktualizowane, da się to zrobić automatycznie czy trzeba ściągać i instalować ręcznie wszystkie łatki?

ps:Trochę się zdziwiłem, że anti aliasing jest max x4, a nie 16:P

20080711212944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem pokazać jakimi zestawami teraz gram ;)
Po kolei.
Zestaw nr. 1 tak jak widzicie, tylko zamiast cel. laserowego dałem tłumik, i zamiast claymorów bandoliera. Szybko się z tym biega, bardzo fajne :D

Zestaw nr.2 CHyba najczęściej używany, dobry praktycznie wszędzie, troszkę gorzej na bliski dystans.

Zestaw nr.3 Taki mały stealth :D Ładne z tego heady lecą.

ps. bede musiał dać w 2 postach :/

20080711213203

20080711213218

20080711213236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestaw nr. 4. Typowy snajper. Snajperki samopowtarzalne mają jak dla nie za małą moc, a r700 się strasznie buja. M40 wymiata ;)

Zestaw nr. 5 Tak jak widzicie, tylko cel. laserowy do tego zamiast granatnika, i w miejsce 1 perka bandolier.
Coś wspaniałego, dobrze chyba na wszystkie okazje ;)

Jak widzicie używam tego nubskiego martyrdom.
Prawie wszyscy to mają, to czemu ja miał bym byc gorszy? ;]

20080711213535

20080711213610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 21:38, Rumcajs52 napisał:

Jak widzicie używam tego nubskiego martyrdom.
Prawie wszyscy to mają, to czemu ja miał bym byc gorszy? ;]


Ja nie używam, i mam tę świadomość, że potrafię zdobywać fragi bez tego perka. Perk ten jest noobski, to fakt. No ale - co kto lubi.
Proponuję już teraz odzwyczajać się od granatników i martyrdoma - nie będzie konfliktów z ludźmi, a i radość po zdobyciu killa jest większa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Granatnika nigdy nie używałem i nie mam zamiaru :D Dałem tylko jak nie miałem jeszcze cel. laserowego.
A co martyrdoma, to wku*wica bierze człowieka jak wszyscy na serwerze to mają. Ale dzisiaj też sobie zamieniłem(zdjęcia były robione dzisiaj w nocy xD) martyrdoma na inne perki, i tak samo się grało. Jutro jak już będę miał 40 lvl, zrobię aktualne zdjęcia klas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 22:01, Rumcajs52 napisał:

A co martyrdoma, to wku*wica bierze człowieka jak wszyscy na serwerze to mają.


Tutaj się muszę zgodzić.

Dnia 11.07.2008 o 22:01, Rumcajs52 napisał:

Jutro jak już będę miał 40 lvl, zrobię aktualne zdjęcia klas ;)


No mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do waszych zdań na temat ilości fps''ów to potwierdzam, że ja również przy 30-50 fps nie uznaję gry za komfortową (pomijam fakt, że czasem gra działa mi jeszcze wolniej co daje to, że wolniej strzelam...). Widzę to zwłaszcza gdy gram w Call of Duty 2 i mam zawsze ponad 100 (100-300) - różnica jest ogromna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ale tak ogólnie to granatniki są fajne. W rękach innych.Gdy jest się snajperem. W końcu nie zawsze ofiara pokazuje długą białą linią gdzie jest ^^

@Dincooo
A mi cod2 chodzi w 30-40 FPS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haj.
Ja chciałbym się zapytać jak to jest z patchem 1.7.
Jakie zmiany wprowadza?
Czy warto?
Czy więcej ludzi gra niż na 1.6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się mylisz. Za killa w S&D jest 5 pkt, za asystę 1 pkt i za podłożenie 10 pkt. To, że po killu wyskakuje 50 jest błędem patcha (tak mi się zdaje). Poza tym najszybciej lvl wbija się w Sztabie. W dowolnym często jest totalny chaos (szczególnie jak admin wrzuca 30 osób na Shipmenta) a w Dominację mało kto gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jakos srednio mi sie te zestawy podobaja ;) Ty grasz na xboxie tak w ogole? Osobiscie nie gram na serwach gdzie dozwolone sa meczenniki. Gram na naszym serwie gdzie mamy pewne zasady ktorych kazdy musi przestrzegac kto chce tm grac ;) niszczyciele granatniki i takie tam bleh, rozumiem ze grasz chyba tylko na normalu nie na hardcore?

1. moj meczowy setup na HC:
ak47 + celownik podstawowy, cleymores, anti-uav, extreame condition (czasem deep impact albo deep silence)

2. na normal:
ak47+stopping power, bandolier (i to w zasadzie wszystko cb ruleset)
ak47+stopping power, bandolier, extreame condition albo deep impact (choc w sumie uwazam ze do ak jest zbedny i tak przebija) lub ak74u zamiast ak47 na normal, reszta to kicha ;)

Hardcore inne setupy:
1.mp44 bandolier(czy tam cokolwiek cleye ktorych rzadko uwywam ;p) anti uav + kondycja/deep impact
2.g3 + silencer anti uav + deep silence
3.ak74u + 3 granaty ;p , anti uav/stopping power + kondycja
4. m4+kolimator bandolier/cleye , stopping power/anti uav + kondycja

kolimator tylko do m4, silencer only w g3. Zwykle gram ta pierwsza klasa, nie uzywajac prawie cleyow ;) Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAm problem komp wrócił z serwisu wymienili mi karte bo tamta się przegrzewała.
Mój sprzęt to 2048 ram DDR 2 Kingstom 667
Proc intel 2.0 dwurdzen
Gigabyte 8600GT 256DDR3
Cod mi sie zawiesz na multi jak gram ping podskauje do 999 i nie moge nic zrobić wtedy alt+crtl+delete i sie wylacza:( co zrobić?
Net-neostrada 512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 11:06, Lisun napisał:

Tu się mylisz. Za killa w S&D jest 5 pkt, za asystę 1 pkt i za podłożenie 10 pkt. To, że po killu wyskakuje 50 jest błędem patcha (tak mi się zdaje).


Dziwne. Ja, kiedy grałem, dostawałem więcej punktów, tak jak Loytar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 11:30, Araondoion napisał:


Bo ty to jesteś pr0 ;P NA meczach grasz, a ja gram tylko dla przyjemności, kiedyś grałem w lidze bf i od tego czasu mam do takich rzeczy obrzydzenie :P Nudno było by ciągle latać z jedną bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować