Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 2002

21 postów w tym temacie

Tutaj oceniamy FIFE 2002. To bardzo dobra gra, jedna z najlepszych gier z zasłużonej serii FIFA. Ma bardzo dobrą grafikę jak na możliwości tamtych kart graficznych(ale szkoda, że nie można zmienić rozdzielczości ekranu), wspaniałą ścieżkę dźwiękową, w której skład możemy zaliczyć np. Gorillaz- 19-2000, ale komentarz jest do bani, bo prawie w ogóle go nie ma. Komentatorzy mówią tylko na samym początku kto ze sobą gra. Wielkim minusem gry jest to, że została wydana w zupełności po angielsku. Bardzo szkoda też, że EA Sports usunęła gre przez sieć, co odbiło się bardzo na grywalności gry. A grywalność i tak jest bardzo wysoka, ponieważ jest tu takie uczucie, jakbysmy mogli zrobić co nam się tylko podoba z piłką. Na grywalności odbija się również to, że są tu tylko bardzo popularne zespoły i ligi np. Manchester United i liga F.A. Premier Leuge. Mimo tych wszystkich minusów gra się poprostu wspaniale, dlatego też daje jej ocenę 5+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nieco inne zdanie. Dla mnie od części sygnowanej `02 zaczęły się szachy. To była ta przełomowa, w tym negatywnym znaczeniu, część, która zniszczyła grywalność. Muzyka i owszem, ładna, jak we wszystkich częściach. Ogółem 3+ . I za ładną grafikę, i za ładną muzykę i że dużo klubów. ot tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem jest to najlepsza gra z serii. Fajnie się w nią gra i wogule jest fajna. Następna po niej to 2005-ka. Fajne kawałki i 2 polskie drużyny to w 6 stopniowej skali jakaś 4, ale za grafikę 5. Grę uwielbiam i polecam wszystkim fanom futbolu i nietylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 21:41, lukasz11111 napisał:

Moim skromnym zdaniem jest to najlepsza gra z serii. Fajnie się w nią gra i wogule jest fajna.
Następna po niej to 2005-ka. Fajne kawałki i 2 polskie drużyny to w 6 stopniowej skali jakaś
4, ale za grafikę 5. Grę uwielbiam i polecam wszystkim fanom futbolu i nietylko.


Ja nie widziałem żadnych polskich drużyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ta gra kiedyś wyszła to był przełom. Pamiętam jak się podniecałem bramka w której przyjąłem piłkę klatą, minąłem bramkarza podbijając ją kolanem i sypnąłem bramkę. Tą cudną bramkę strzelił Ronaldo. Albo bramki Ronaldo z przewrotki z połowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 17:54, PJ MW napisał:

Ja nie widziałem żadnych polskich drużyn.


Wisła Kraków i Legia Warszawa. Są w innych drużynach jak grasz taki o sobie mecz. Łatwo znaleść. Nie powiem dokładnie bo sam dawno nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ta gra także się bardzo podoba. Uważam, że jest jedną z najlepszych. Tylko niektórzy byli imba, np taki Rivaldo. Strzelił mi i kumplowi <graliśmy u kumpla razem> z połowy taką bramę, że szok. Albo mialem też ja takie bramy z połowy. Jedną z nich jest brama strzelona Gutim, albo Zidanem, bo przez prszypadek mi się nacisnęło strzał a tu piłka po ziemi leciała i kanałem bramkarzowi. Albo engielki z przewroty. To były czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 16:17, Radek15 napisał:

Mi ta gra także się bardzo podoba. Uważam, że jest jedną z najlepszych. Tylko niektórzy byli
imba, np taki Rivaldo. Strzelił mi i kumplowi <graliśmy u kumpla razem> z połowy taką
bramę, że szok. Albo mialem też ja takie bramy z połowy. Jedną z nich jest brama strzelona
Gutim, albo Zidanem, bo przez prszypadek mi się nacisnęło strzał a tu piłka po ziemi leciała
i kanałem bramkarzowi. Albo engielki z przewroty. To były czasy.


Mi się też tak zdarzało. Bardzo dobrze, że tutaj jest całkowita swoboda i można nawet faulować bramkarzy xD. Szkoda tylko, że EA zbytnio się nią nie interesuje. Ostatnio patrzałem w sklepie i nadal kosztuje 129 zł chyba :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:23, PJ MW napisał:

Bardzo dobrze, że tutaj jest całkowita swoboda i można nawet faulować bramkarzy


W taki sposób to ja się wyrzywałem na kompie jak przegrywałem, tylko kartki trzeba było wyłączyć.

Dnia 03.05.2007 o 20:23, PJ MW napisał:

Ostatnio patrzałem w sklepie i nadal kosztuje 129 zł chyba :-/


Jeśli to prawda to trochę, a nawet bardzo smutne i głupie, ale cóź my cen nie ustalamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:32, Radek15 napisał:

> Bardzo dobrze, że tutaj jest całkowita swoboda i można nawet faulować bramkarzy

W taki sposób to ja się wyrzywałem na kompie jak przegrywałem, tylko kartki trzeba było wyłączyć.

> Ostatnio patrzałem w sklepie i nadal kosztuje 129 zł chyba :-/

Jeśli to prawda to trochę, a nawet bardzo smutne i głupie, ale cóź my cen nie ustalamy.


No tak..., ale może EA się nią kiedyś zainteresuje. Ja osobiście gre kupiłem za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 22:28, PJ MW napisał:

No tak..., ale może EA się nią kiedyś zainteresuje


Raczej wątpię, bo to już można powiedzieć stara gierka. A może nawet nie wiedzą o tym, że jeszcze niektórzy są zainteresowani tą grą lub poprostu zapomnieli o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 22:56, Radek15 napisał:

> No tak..., ale może EA się nią kiedyś zainteresuje

Raczej wątpię, bo to już można powiedzieć stara gierka. A może nawet nie wiedzą o tym, że jeszcze
niektórzy są zainteresowani tą grą lub poprostu zapomnieli o niej.


Wiesz, wydaję mi się, że nie zapomnieli o niej, bo FIFA 2002 sprzedawała się chyba najlepiej z całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy ! Mam Fife 2002 wchodzę w ustawienia, wybieram pad, przyciski mam poustawiane to gram sobie meczyk i żaden przycisk mi nie działa na padzie !! O co biega ?? Bardzo proszę o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odświeżam temat, ale mam do was małe pytanie, a nowego tematu nie będę zakładał. Pytanie brzmi: O co chodzi z Fifą Football 2002 Classics ? Czy to jest sama gra, bez niczego czy może jeszcze jakiś dodatek ?

Tutaj jest link do tej gry : http://www.allegro.pl/item614530730_fifa_2002_classics.html

Pomóżcie, mam zamiar kupić tą grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, jest to po prostu inne wydanie, taka seria jest ,,EA Classics", do której gry sprzed wielu lat wchodzą. A gra jest taka sama jak zawsze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 11:32, Baluk25 napisał:

Z tego co wiem, jest to po prostu inne wydanie, taka seria jest ,,EA Classics", do której
gry sprzed wielu lat wchodzą. A gra jest taka sama jak zawsze :).


Aha, czyli warto kupować za 10 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 11:33, Grochola napisał:

> Z tego co wiem, jest to po prostu inne wydanie, taka seria jest ,,EA Classics",
do której
> gry sprzed wielu lat wchodzą. A gra jest taka sama jak zawsze :).

Aha, czyli warto kupować za 10 zł ?


W sumie to FIFA 2002 wspominam bardzo pozytywnie. Jedna z lepszych edycji serii. Bierz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu, co za czasy.

Naprawdę fantastyczna gierka, pamiętaj, że jak grałem to oni mi strzelali takimi rogalami, a ja nie umiałem :( :D
Pograłbym jeszcze, bo to jedna z lepszych części w tej serii..

9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować