Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry wideo zamiast WF-u?

36 postów w tym temacie

Jaaasne w Stanach to moze i byc ale nie wiem czy te dzieciaki graly tam dla kondycji... Zreszta nasz ministerek edukacji jest patriotyczny i bardzo chce wrocic do starych tradycji w szkolach. Dla niego wszystkie przedmioty to swietosc i nie sadze zeby wf sie zmienil ;/ chocia mi to wszystko by sie spodobalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej samemu pograć w piłkę niż siedzieć przed PC/konsolą grając w PES-a czy inną Fifę. Wf sam przedmiot jest troszkę nie taki jak być powinien jednak w nogę, siatę warto czasami pograć a nie tylko siedzieć w wirtualnym świecie. Pomysł troszeczkę chybiony wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... no to sie bierzemy za pisanie petycji :D
dlugopis... dlugopis... argh, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna wiadomość. Jestem szczęśliwym posiadaczem takiej maty do tańczenia od roku i prawde powiedziawszy jest to jedna z fajniejszych grupowych rozrywek jakie organizujemy razem z żoną dla siebie i znajomych. Dlatego planujemy kupno drugiej takiej maty. Tymbardziej, że dostępne w przystępnej cenie są dziś maty do komputera (bez potrzeby jakichś słabych przejściówek) wraz ze swoim pakietem programów (które nota bene są dostępne darmowo na necie wraz z pakietami około tysiąca piosenek...). Sama zabawa na 1 macie jest fajna, ale jak się doda drugą i włączy tryb np turniejowy bądź jakiś inny na 2 maty - zabawa robi się 10 razy lepsza. Serio. Nie rozumiem zuełnie was ludzie, którzy nigdy nawet "nie widzieliście takiej maty przy pracy" i wieszacie psy na takiej rozrywce. Mój kolega, który jako pierwszy z naszego towarzystwa sprawił sobie mate - był (i jest) tradycyjnym graczem - siedzi cały dzień przy kompie i jedynie wychodzi z domu jak zabraknie coś do jedzenia lub picia - słowem był przy kości 24 latkiem. Po kupnie maty - poprostu nie mógł się oderwać i w 2 tygodnie zrzucił całą naleciałość siedzenia przy kompie w postaci 15 kilogramów nadwagi. Nie spodziewałem się tego po nim - zwłaszcza że wiedziałem jaki on leń jest. Lecz w momencie jak sam z żoną sprawiłem sobie taką matę - doceniłem pomysłowość tego urządzenia. Popieram ten pomysł rękoma i nogami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By się przydała taka mata w Wii. Prócz rąk będziem wtedy używać nóg(podczepić Wiimote''y do nóg?! xD).
Ciekawe czy będą "tańce wytrzymałościowe" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy w Polsce "wpadna" na to, ze gry to nie dzielo szatana i tez moglyby sie przydac do czegos... chcialbym zeby zrobiono z gier normalna dyscypline sportu... moze nawet i olimpijska... ehh marzenia ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować