Zaloguj się, aby obserwować  
QED667

Run for fun. Czyli bieganie, jogging, Le Parkour i inne.

133 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2007 o 14:04, Pietro90210 napisał:

są na YouTubie jakieś filmiki z trikami do le parkour?? bardzo chetnie zaczął bym ćwiczyć
ale nie wiem gdzie jak co robić..nie wiem nic....poza tym że widziałem pare filmików pro jak
wiariują na mieście lub w innych miejscach


Zacznij ćwiczyć bo to super sprawa jest :D Pewnie, że są na YouTube filmiki z trikami i nawet wyczynami pro skoczków. Jeśli chcesz trenować to obejrzyj koniecznie. Ja nawet na swoim GSie miałem jeden bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2007 o 14:45, visss napisał:

Ja przed szkołą biegam 4-5 kilosów. Należy się zmęczyć ale nie wykończyć (nie musze mówić jak
człowiek wygląda po tygodniu intensywnej pracy). W sobotę próbuję biegnąć 15 (niekiedy się
udaje) a w niedzielę laba bo to dzień święty :)

kurcze ladnie:)
ja biegam jednak musze powiedziec szczerze ze nie wiem ile. mam wyznaczony teren i rano i wieczorem robie po nim przebiezke. z czasem stopniowo zwiekszam tempo lub dystans. ale jakos nie udalo mi sie wyliczyc ile to jest dokladnie odleglosci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 23:37, Samildanach napisał:


> Ja przed szkołą biegam 4-5 kilosów. Należy się zmęczyć ale nie wykończyć (nie musze mówić
jak
> człowiek wygląda po tygodniu intensywnej pracy). W sobotę próbuję biegnąć 15 (niekiedy
się
> udaje) a w niedzielę laba bo to dzień święty :)
kurcze ladnie:)
ja biegam jednak musze powiedziec szczerze ze nie wiem ile. mam wyznaczony teren i rano i wieczorem
robie po nim przebiezke. z czasem stopniowo zwiekszam tempo lub dystans. ale jakos nie udalo
mi sie wyliczyc ile to jest dokladnie odleglosci;p


Kup sobie krokomierz i wszystko będziesz wiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 23:46, 143872 napisał:

I tak z własnej woli biegasz sobie codziennie ? :P

tak:) tak wlasnie robie:) znakomity trening sily woli:) biegam od ponad roku i opuscilem jedynie kilka dni:) a dodatkowo praktycznie codziennie duzo jezdze rowerem bo szykuje sie do pewnego sprawdzianu:) wiecej na moim gramsajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie :P Ja też trenuję 6 razy w tygodniu ale to już w klubie :P I także biegam :D Tylko że jestem sprinterem :P I nie jestem aż taki słaby, na Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100 miałem 1 miejsce :P (musiałem to napisać :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:02, 143872 napisał:

No to ładnie :P Ja też trenuję 6 razy w tygodniu ale to już w klubie :P I także biegam :D Tylko
że jestem sprinterem :P I nie jestem aż taki słaby, na Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x100
miałem 1 miejsce :P (musiałem to napisać :D)

no to gratuluje:) ja coz-biegam amatorsko:) rowniez jezdze rowerem amatorsko. jesli jednak wszedles na sajta to zobaczyles pewnie iz wyzwania rzucam sobie nawet nie male:) jak powiedzie sie ten moj plan to ruszam na podboj Europy:) rowerem rzecz jasna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie chcesz sobie pojeździć :P Mam kumpla który także robi 100km dziennie i też tak jeżdzi amatorsko już parę lat :) Ja staram się też aktywnie spędzać czas już tu nie bedę pisać co robię :P Teraz mało jest ludzi którzy coś robią, cały czas przed kompem czy tv, zero ruchu i zero nauki :P Podziwiam takich ludzi jak Ty że z własniej woli tak robią, oczywiście nie że ja coś z przymusu broń Boże ale inaczej jest jak coś robi się samemu a inaczej jak trener Ci każe robić :P Samemu nie wiedziałbym co mam robić :P

PS: Widzę że lubisz hack'n'slashe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:04, Samildanach napisał:

> No to ładnie :P Ja też trenuję 6 razy w tygodniu ale to już w klubie :P I także biegam
:D Tylko
> że jestem sprinterem :P I nie jestem aż taki słaby, na Mistrzostwach Polski w sztafecie
4x100
> miałem 1 miejsce :P (musiałem to napisać :D)
no to gratuluje:) ja coz-biegam amatorsko:) rowniez jezdze rowerem amatorsko. jesli jednak
wszedles na sajta to zobaczyles pewnie iz wyzwania rzucam sobie nawet nie male:) jak powiedzie
sie ten moj plan to ruszam na podboj Europy:) rowerem rzecz jasna:):):)


Ja bym chętnie dołączył, ale raczej z Krakowa do Olsztyna :D No bo ja to se z Podhala jestem :D I po 100 dziennie to bym raczej nie dał rady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:14, 143872 napisał:

No ładnie chcesz sobie pojeździć :P Mam kumpla który także robi 100km dziennie i też tak jeżdzi
amatorsko już parę lat :) Ja staram się też aktywnie spędzać czas już tu nie bedę pisać co
robię :P Teraz mało jest ludzi którzy coś robią, cały czas przed kompem czy tv, zero ruchu
i zero nauki :P Podziwiam takich ludzi jak Ty że z własniej woli tak robią, oczywiście nie
że ja coś z przymusu broń Boże ale inaczej jest jak coś robi się samemu a inaczej jak trener
Ci każe robić :P Samemu nie wiedziałbym co mam robić :P

hehe no coz ja jezdze rowniez z przymusu... wewnetrznego;p hehe dla mnie to przede wszystkim trening sily woli. poddam sie czy tez nie... ale jak tyle juz wytrwalem to wytrwam do konca;p

PS: Uwielbiam hack''n''slashe :P
@QED667
coz planuje zrobic taki trojkat:Olsztyn-Krakow-Szczecin-Olsztyn:) jak masz ochote to mozesz sie dolaczyc po pierwszej prostej hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja chętnie się dołączę :D Bo jestem ze Szczecina :P Na rowerze tez kiedyś jeździłem zanim zacząłem biegać :) Robiłem tak 40-50 km z tym kumplem co do dziś jeździ :P Jak będziesz się wybierał w moje strony daj znać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:22, 143872 napisał:

To ja chętnie się dołączę :D Bo jestem ze Szczecina :P Na rowerze tez kiedyś jeździłem zanim
zacząłem biegać :) Robiłem tak 40-50 km z tym kumplem co do dziś jeździ :P Jak będziesz się
wybierał w moje strony daj znać :]

hehe jakby co zapraszam:) a jak sioe uda to zapraszam na podboj Europy:) jak dla mnie pomysl wykonalny:) i mam zamiar doprowadzic go do spelnienia:)
P.S. chcialbym zeby bylo juz lato:) bo to na ta pore roku zaplanowalem ta wycieczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:24, Samildanach napisał:

hehe jakby co zapraszam:) a jak sioe uda to zapraszam na podboj Europy:) jak dla mnie pomysl
wykonalny:) i mam zamiar doprowadzic go do spelnienia:)
P.S. chcialbym zeby bylo juz lato:) bo to na ta pore roku zaplanowalem ta wycieczke:)


Fajnie :D Ale trza też mieć rowerek porządny, bo jak nie to d**a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 10:18, QED667 napisał:

Fajnie :D Ale trza też mieć rowerek porządny, bo jak nie to d**a :P

a co za sprzet posiadasz? marka, typ...
wiesz ja sam posiadam hmm... ok nazwe to obry sprzet ale nic poza tym. poza tym moj rower nie jest przeznaczony na ulice:) gdybym mial kolazowke to puscilbym sie od razu w europe:) a tak to musze zaczac od Polski:) ale oczywiscie troche mi zajmie ta podroz boja nie chce przejechac byle przejechac... przy okazji porazgladam sie w niektorych miastach:) pozwiedzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że koledzy bardzo aktywni są. I bardzo dobrze, ponieważ nie ma nic lepszego na odprężenie jak bieganie, w ogóle uprawianie jakiegokolwiek sportu:) Na rowerze jeździłem jak byłem mniejszy... a teraz biegam regularnie za piłką, aktualnie trzeba było się przenieśc na halę, więc przez zimę będzie dużo biegania po parkiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 12:11, Nat-Sem napisał:

Widzę, że koledzy bardzo aktywni są. I bardzo dobrze, ponieważ nie ma nic lepszego na odprężenie
jak bieganie, w ogóle uprawianie jakiegokolwiek sportu:) Na rowerze jeździłem jak byłem mniejszy...
a teraz biegam regularnie za piłką, aktualnie trzeba było się przenieśc na halę, więc przez
zimę będzie dużo biegania po parkiecie:)

no coz:) dla mnie zima nie jest przeszkoda;) biegam i jezdze i w deszczu i w sloncu i w sniegu. czy jest 25 stopni czy 10 a moze nawet ponizej zera... dla mnie jest to przede wszystkim sprawdzian woli. jesli odpuszcze raz to moge byc pewien ze nie bedzie to jedyny. az w koncu moje treningi upadna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja staram się również regularnie grać w piłkę... Kopać piłkę na śniegu też jest czasem zabawnie... Ale trzeba przenieśc się na halę... Godziny w tygodniu już zaklepane, niedługo turnieje halowe się rozpoczynają, więc przez zimę forma i kondycja nie mają prawa się pogorszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 12:21, Nat-Sem napisał:

No ja staram się również regularnie grać w piłkę... Kopać piłkę na śniegu też jest czasem zabawnie...
Ale trzeba przenieśc się na halę... Godziny w tygodniu już zaklepane, niedługo turnieje halowe
się rozpoczynają, więc przez zimę forma i kondycja nie mają prawa się pogorszyć.

u mnie nie dosc ze nie ma prawa sie pogorszyc to ma obowiazek sie wzmocnic:) mam zamiar spelnic moje zamierzenia:) punkt 1 lipca wyjezdzam w trase po Polsce:) trojkat Olsztyn-Krakow-Szczecin-Olsztyn:) pewnie po drodze pewnie bedzie duzo zbaczania z kursu ale coz:) wazne zebym spelnil zamiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 12:31, Samildanach napisał:

u mnie nie dosc ze nie ma prawa sie pogorszyc to ma obowiazek sie wzmocnic:) mam zamiar spelnic
moje zamierzenia:) punkt 1 lipca wyjezdzam w trase po Polsce:) trojkat Olsztyn-Krakow-Szczecin-Olsztyn:)
pewnie po drodze pewnie bedzie duzo zbaczania z kursu ale coz:) wazne zebym spelnil zamiary:)


Fajnie, że masz takie ambitne plany. Moim zdaniem świetny pomysł na wakacje i przy okazji sprawdzisz swoją siłę woli. A takie wyzwania pomagają zawsze w życiu... Człowiek wie na co go stać, jakie są jego możliwości i nie straszne mu życiowe przeszkody... Ja mam plan w tym roku zajść z moją drużyną przynajmniej do polfinału futsalowych rozgrywek uniwersyteckich... No i oczywiście życzę, aby Tobie się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować