Zaloguj się, aby obserwować  
Ubq

Splinter Cell: Chaos Theory - mutiplayer

94 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2007 o 12:12, mati285 napisał:

Upatchowałem do wersji 1.5,jak chcesz to mozemy zagrać. Będę na lobby nr.5

za to mnie sie zawiesił komp przy tworzeniu xC
niedługo wychodze, będę późnym wieczorem to możemy wtedy pograć

BTW nadal szukam chętnych do trybu Versus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opis:
Nazwa: Poszukiwacz
Specializacja: Merc (Najemnik)
Tryb: Versus
Klasyfikacja: taki sobie ^^
Ulubiona broń: Shotgun
Kiedy gram: Kiedy mam czas :P
Ulubiona mapa i tryb: DM w House Club
Uczciwość: Dostosuje się w miarę możliwości, nie strzelam jeśli ktoś poprosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:30, seles napisał:

> Upatchowałem do wersji 1.5,jak chcesz to mozemy zagrać. Będę na lobby nr.5
za to mnie sie zawiesił komp przy tworzeniu xC
niedługo wychodze, będę późnym wieczorem to możemy wtedy pograć

BTW nadal szukam chętnych do trybu Versus


Ja ciągle gram w Versus i COOP.Mój nick to wiadomo(tak po prostu Revan007):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że pewnie nikt nie odpowie bo tematu dawno nikt nie odwiedzał ale tonący brzytwy się chwyta. Chciałem sobie zagrać SC:CT we współpracy. Wcześniej tego nie próbowałem więc wybaczcie jakieś głupie błędy które mogę robić. W menu klikam współpracę, internet i stwórz (bo konta nie mam). Wymyślam login, pisze hasło, powtarzam je i daję dalej. Wyświetla mi się dłuuugi tekst po angielsku i potem daję zatwierdź. Rejestruje się a po kilku sekundach wyświetla się taki komunikat: "Nie można połączyć się z serwisem gry, usługa niedostępna". No i co? Mam oryginalną gierkę z edycji kolekcjonerskiej w wersji 1.05. Raz wyświetliło mi że podany login już istnieje. Kilka razy przeinstalowywałem al zawsze jest "...usługa niedostępna". Pomóżcie. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 09:21, milaosz napisał:

Wiem że pewnie nikt nie odpowie bo tematu dawno nikt nie odwiedzał

lol prorok jakiś? ;]
rzeczywiście zaglada sie tu raz na ruski rok...

Dnia 02.03.2008 o 09:21, milaosz napisał:

ale tonący brzytwy
się chwyta. Chciałem sobie zagrać SC:CT we współpracy. Wcześniej tego nie próbowałem
więc wybaczcie jakieś głupie błędy które mogę robić. W menu klikam współpracę, internet
i stwórz (bo konta nie mam). Wymyślam login, pisze hasło, powtarzam je i daję dalej.
Wyświetla mi się dłuuugi tekst po angielsku i potem daję zatwierdź. Rejestruje się a
po kilku sekundach wyświetla się taki komunikat: "Nie można połączyć się z serwisem gry,
usługa niedostępna". No i co? Mam oryginalną gierkę z edycji kolekcjonerskiej w wersji
1.05. Raz wyświetliło mi że podany login już istnieje. Kilka razy przeinstalowywałem
al zawsze jest "...usługa niedostępna". Pomóżcie. Z góry dziękuje.

nadal problem aktualkny?
sprawdź czy w zaporze masz wyjątek dla tej gry... nic innego mi nie przychodzi do głowy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 19:56, blackdeath napisał:

No ale podobno da się.

grałam z kimś kto cheatował i rzucał granatami jak idiota, a gra strasznie muliła, więc wcale to sie twojemu partnerowi nie spodoba, zapewniam cie , jeszcze cię zastrzeli... ;P a cheaty w versusie to już ban na dany serwer, których i tak jest niewiele gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem kupiłem sobie Splinter cell chaos theory z serii kolekcja klasyki i jak probuje grac przez inernet np co-op to mam nonstop problemy z doloczenie sie do gry a inni nie moga do mnie narazie tylko raz mi sie udalo zagrac a versus to juz wogule nie ma o czym mówic tu to jesce ani razu nie pykłem może cie mi pomóc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:10, nightfaler napisał:

mam problem kupiłem sobie Splinter cell chaos theory z serii kolekcja klasyki i jak probuje
grac przez inernet np co-op to mam nonstop problemy z doloczenie sie do gry a inni nie
moga do mnie narazie tylko raz mi sie udalo zagrac a versus to juz wogule nie ma o czym
mówic tu to jesce ani razu nie pykłem może cie mi pomóc ??

musisz odświeżać stronę przed dołączeniem i musicie miećte samąwersję , najnowszy patch to 1.05, ale część osób ma starsze wersje, np 1.04 ...
i wprowadzenie hasła ułatwia dołączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale z kumplem mamy te same wersje a i tak nie moge sie polaczyc niekiedy wystepuje blad typu :serer kluczy jest niedostepny za długo oczekiwał i coś tam ble ble, a tak to ta rogrywka jest niedostepna, nie mozna dolaczyc sie do tej rozgrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:22, nightfaler napisał:

no ale z kumplem mamy te same wersje a i tak nie moge sie polaczyc niekiedy wystepuje
blad typu :serer kluczy jest niedostepny za długo oczekiwał i coś tam ble ble, a tak
to ta rogrywka jest niedostepna, nie mozna dolaczyc sie do tej rozgrywki

używaj opcji "odpowiedź na posta" ;]

no tak jak mówie ustalcie hasło... to bardzo często pomaga. i odświeżaj stronę przed dołączeniem(tam jest opcja odświerz w tej poczekalni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:28, seles napisał:

> no ale z kumplem mamy te same wersje a i tak nie moge sie polaczyc niekiedy wystepuje

> blad typu :serer kluczy jest niedostepny za długo oczekiwał i coś tam ble ble, a
tak
> to ta rogrywka jest niedostepna, nie mozna dolaczyc sie do tej rozgrywki
używaj opcji "odpowiedź na posta" ;]

no tak jak mówie ustalcie hasło... to bardzo często pomaga. i odświeżaj stronę przed
dołączeniem

ok zaraz wybrubuje i dam znac

a przez hamachi pomorze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2008 o 21:31, nightfaler napisał:

ok zaraz wybrubuje i dam znac

powodzenia

Dnia 18.06.2008 o 21:31, nightfaler napisał:

a przez hamachi pomorze ??

nie kombinuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z włączeniem trybu współpracy w SC:3.Gdy rejestruje się tam pojawia mi się napis :Nie można się połączyć z usługą Ubi.com,usługa jest niedostępna.Czy u was też takie coś się pojawiało??Najdziwniejsze jest to żę tryb rywalizacji działą mi bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z włączeniem trybu współpracy w SC:3.Gdy rejestruje się tam pojawia mi się napis :Nie można się połączyć z usługą Ubi.com,usługa jest niedostępna.Czy u was też takie coś się pojawiało??Najdziwniejsze jest to żę tryb rywalizacji działą mi bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:42, Danio237 napisał:

Mam problem z włączeniem trybu współpracy w SC:3.Gdy rejestruje się tam pojawia mi się
napis :Nie można się połączyć z usługą Ubi.com,usługa jest niedostępna.Czy u was też
takie coś się pojawiało??Najdziwniejsze jest to żę tryb rywalizacji działą mi bez problemu.

jaką masz wersję gry? masz najnowszy patch? (1.05) sprawdz czy zapora windows nie blokuje połaczenia...
tryb rywalizacji to inna gra zupełnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam oryginalna grę z Kolekcji Klasyki i po zainstalowaniu wyskakuje mi okienko z konfiguracją , wszystkie pola są zaznaczone haczykami zarowno minimkalne jak i zalecana konfiguracja. Odpalam grę a tu już przy filmiku z logiem Ubisoftu mi się podcina i gra się nie chce wlaczyć i muszę restartować kompa. Proszę o pomoc. Reinstalowalem grę ale to nic nie dalo. Poza tym z tyłu instrukcji jest klucz CD ale w czasie instalacji nie wyskakuje mi okienko by go wpisać. Proszę o pomoc.
PS. Moj komp to :
AMD 5600 +
GeForce 7600 GS
2048 Ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować