Zaloguj się, aby obserwować  
Ubq

Splinter Cell: Chaos Theory - mutiplayer

94 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2007 o 19:22, Sth`Devilish napisał:

A niby jak by to miało wyglądać... W tej grze jest przecież limit do 4 osób jednocześnie, no
i osobą hostingująca musi być w grze. O tym, że tam w zasadzie nie ma czegoś takiego jak czyjś
serwer, tylko co najwyżej czyjś "pokój" do gry to już nie wspomnę :P

Hamchi - program tworzący sieć lan przez internet więc można stworzyć własny serwer, osoba hostująca nie musi być w grze. Taki serwer na Hamachi to jakgdyby poczekalnia kiedy grasz przez Internet

Felikser - Zależy od pory dnia - od kilku do kilkadziesięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 19:19, Felikser napisał:

Czy dużo osób gra w to po sieci ??


Wystarczająco dużo, by nie narzekać - zawsze jest około 100-150. Szkoda tylko, że nowi gracze są mieszani z błotem, i starzy wyjadacze nie przejawiają chęci na grę z nowicjuszami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wyjadaczem a nie znam praktycznie żadnej mapy - udało mi się zagrać 4 razy w życiu. Dobra, już przestaję narzekać :)
Szkoda, że Cenega nie ma ochoty na odpowiedź. Albo serwer znowu im się zapchał, chociaż czekam już miesiąc na jakąś radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Szkoda tylko, że nowi gracze

Dnia 22.05.2007 o 19:52, MateoKiszlo napisał:

są mieszani z błotem, i starzy wyjadacze nie przejawiają chęci na grę z nowicjuszami ;/

Dlatego warto zaczynać ze znajomym, żeby twój pierwszy kontakt z grą nie był też ostatnim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc!!
mam problem zbey zagrac w multi:(
sa jakies gry, chce kliknac dolacz i nawet gra sie nie podswietla!
czy trzeba uaktualnienie??? prosze o pomoc i dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc!!
mam problem zbey zagrac w multi:(
sa jakies gry, chce kliknac dolacz i nawet gra sie nie podswietla!
czy trzeba uaktualnienie??? prosze o pomoc i dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem pierwszy raz w co-opa i muszę przyznać, że grało mi się świetnie. Od razy jak się połączyłem zobaczyłem, że ktoś szuka polaka, a więc piszę, że jestem... No i zaczyna się zabawa, wybrał misję ''Train station'', jako początkujący aż dwa razy zawaliliśmy misję, a więc wybraliśmy Seul, misja o wiele prostsza, a przy okazji bardzo mile sobie porozmawialiśmy (po angielsku, po co był mu polak? nie wiem)...
Wyglądał na doświadczonego gracza, mimo to nie prezentował o wiele wyższego poziomy ode mnie, okazało się, że tak jak ja woli tryb Versus. ;) - to tyle z mojej historii, po tej sesji SC:CT zyskał bardzo dużo w moich oczach, nie ma to jak biec do rannego towarzysza i w ostatniej chwili obudzenie go, tracąc przy tym swoje własne życie... Jak na wojnie ;)

ggucio--> Spróbuj zainstalować path 1.05, też tak miałem, kiedy nie spatchowałem gry do tej wersji. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej gra się z mikrofonem emocje nie do porównania. Fajnie (dosyć trudno) jest jak grasz w trybie elite na ekspercie (brak amunicji ) , wtedy też znajdujesz nowe sposoby przejścia misji ehh. O coopie można by mówić i mówić.

PS: Od wakacji rusza serwer gram.pl CooP na Hamachi wszystkie informacje podam 20 czerwca.
Pozdrawiam: Ubq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą podaje informacje dotyczące serwera SC:CT CooP gram.pl .
1. Do gry potrzebujemy
- Hamachi czyli program dzięki któremu łączymy się z serwerem. (do pobrania np. z http://www.instalki.pl/programy/download/p2p/Hamachi.php)
- Splinter Cell:CT v 1.05
2. Informacje dot. serwera :
Nazwa Serwera : "SC:CT CooP gram.pl" (wielkość liter ma znaczenie ) hasło "gram bo lubię"
Czas działania serwera : Pierwszy raz - Sobota (23.czerwca 2007) w godzinach od 19.00 do 23.00, później zobaczę jaka będzie frekwencja porównam z moim wolnym (bardzo cennym :)) czasem i podam stałe daty działania serwera.
3. Zabezpieczenie - wyłączamy udostępnianie plików w następujący sposób klikamy ppm (prawy przycisk myszy)
na folder/partycja -> udostępnianie i zabezpieczenia -> Udostępnianie i zabezpieczenia w sieci -> ... uruchamiając kreatora konfiguracji sieci -> nie udostępniaj.

Ps: nawet jeżeli ktoś udostępni swoje dane w sieci to proszę o nie ingerowanie w nie bez wiedzy posiadacza tych plików

Ok jeżeli są jakieś pytania, coś pominąłem, są wątpliwości pytajcie,zgłaszajcie swoje uwagi itp,itd
Pozdrawiam
Ubq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 09:18, mati285 napisał:

Nie mogę grać w coopa. Jak próbuje z kimś grać to zawsze piszę,że zostaję odłączony od sesji.
Ktoś wie jaka może być przyczyna?

a po jakim czasie ci sie to dzieje?
w ogóle nie możesz rozpocząc rozgrywki?
kto wtady gospodarował serwerem- ty czy partner?

Tak może się dsziać w paru sytuacjach: np kiedy twój partner sie rozłączy (wyjdzie z gry, lub zostanie rozłaczony)
lub wina kiepskiego połączenia internetowego.
A gdy w ogóle nie możesz zacząć gry to może ty i partner mieliście inne wersje gry (bo są 1.05, 1,04 czy coś)
lub sprawdz swój firewall czy przepuszcza te gre.

mi tez tak się zdarza od czasu do czasu, ze mnie odlancza, podobnie czasem gra sie płynnie, a czasem mam lagg i gra się zacina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2007 o 09:37, seles napisał:

a po jakim czasie ci sie to dzieje?
w ogóle nie możesz rozpocząc rozgrywki?
kto wtady gospodarował serwerem- ty czy partner?

Nie mogę rozpocząć gry od razu na wejściu zostaję odłączony i to bez względu na to gospodaruje serwerem.

Dnia 16.09.2007 o 09:37, seles napisał:

Tak może się dsziać w paru sytuacjach: np kiedy twój partner sie rozłączy (wyjdzie z gry, lub
zostanie rozłaczony)
lub wina kiepskiego połączenia internetowego.
A gdy w ogóle nie możesz zacząć gry to może ty i partner mieliście inne wersje gry (bo są 1.05,
1,04 czy coś)
lub sprawdz swój firewall czy przepuszcza te gre.

Myśle,że chodzi o wersję,bo ja mam 1.02. Da radę w ogóle grać na takiej czy koniecznie musi być nowsza.

Dnia 16.09.2007 o 09:37, seles napisał:

mi tez tak się zdarza od czasu do czasu, ze mnie odlancza, podobnie czasem gra sie płynnie,
a czasem mam lagg i gra się zacina.

A może po prostu mam pecha,bo próbowałem grać raptem ze cztery razy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2007 o 09:45, mati285 napisał:

Myśle,że chodzi o wersję,bo ja mam 1.02. Da radę w ogóle grać na takiej czy koniecznie musi

na 99% to może być przyczyna, zainstaluj patch 1,o5 może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 09:47, seles napisał:


> Myśle,że chodzi o wersję,bo ja mam 1.02. Da radę w ogóle grać na takiej czy koniecznie
musi
na 99% to może być przyczyna, zainstaluj patch 1,o5 może pomoże

No OK spróbuję.Dzięki za pomoc. Jakbym już zaradził swoim problemom to piszesz się na grę w coopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować