Zaloguj się, aby obserwować  
eXtreme

Mości klikacze! Łączymy się w słusznej sprawie!

548 postów w tym temacie

Nic nie chcę mówić, ale można zgłupieć od tego klikania. Współzawodnictwo między krajami jest (orły do boju!), ciesze się, że Chińczycy nie posiadają tyle komputerów na osobę co Japończycy, to dopiero by był pogrom.

Ku chwale ojczyzny! W klikałem ponad 10k i Polska awansowała na dziesiąte miejsce. Mam dość. <może jutro się pobawię>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie 5K kliknięć, jesteśmy już na 10 miejscu, a do 9 brakuję nam baaardzo dużo kliknięć ;)

Kuboo PL
>Naklikałem 996 i dalej iść już nie chciało.
Więcej niż tysiąc nie można, a 997, 998 i 999 są już zarezerwowane ;]
A tak na serio to zawsze tylko tyle można, potem trzeba to dodać do głównej puli i trzeba jechać od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2k kliknięć, później jeszcze coś doklikam, bo jakby nie było jest prawie 6 rano, a nie wypada tak klikać, bo jeszcze ktoś się obudzi xD Swoją drogą słaby ten wynik, kiedyś pamiętam że Polska spokojnie utrzymywała się na 3 miejscu, tak tu teraz... Coś ludziom się znudziło masowe klikanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś już to widziałem,
dal jednych to debilna zabawa dla innych świetna rozrywka.
Osobiście podoba mi się to ;) oddałem ponad 2000 klinięć, oby w tym roku Polska zajeła 1 miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:07, Outlander-pro napisał:

Eee i tak wszyscy boty robią :P a potem Żydzi wygrywają, widać największi z nich botterzy
xD


Gdyby nie to że wygrywają Japończycy to by było spoko;p Japończycy mają toyotę, która im robi boty^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:17, Outlander-pro napisał:

Ah, dopiero teraz spojrzałem na ranking. Kiedyś to Izrael był pierwszy a Polska druga
:]


No to GG musiało zostać napisane w Izraelu bo skutecznie spowalnia działanie turboclicka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poklikałem trochę, ale jak zobaczyłem, ile punktów ma Japonia, to mi się odechciało. ;)
P.S Watykan i San Marino są przed Kanadą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować