Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Mythos - darmowa gra MMORPG

69 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2011 o 14:20, Daelor napisał:

jak ktoś podsumował, jedynym na nie lekarstwem jest zmiana gry na Torchlighta
albo Diablo 2 :P


Hahaha, szczere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś stąd w tą grę? Najlepiej jak by to był ktoś mniej więcej na 16 poziomie, trochę nudno się samemu gra.

Przy okazji, czy grając Bloodletterem potrzebuję dużo statystyk defensywnych oraz Wisdom, jeżeli zamierzam walczyć przy użyciu 2 broni i raczej bez użycia minionów?

Ogólnie nie zamierzam się pchać na PvP, bardziej interesuje mnie PvE, no i wolę walczyć przy użyciu ''jednej'' postaci, a nie całej armii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że gra nie jest popularna w naszej gramowej społeczności. Ja osobiście często do Mythos wracam, bo jest rozluźniająca. Może ci, którzy jeszcze nie grali, się skuszą? Być może nie pożałujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2013 o 21:37, mtsach napisał:

Stało się - serwery za miesiąc zostaną zamknięte...


Biorąc pod uwagę fakt, że gra początkowo powstała by przetestować tryb sieciowy do Hellgate: London (2006!), i tak długo się utrzymała. Wprawdzie bardzo dawno już w Mythos nie grałem, ale jednak łezka się w oku kręci na wspomnienie pierwszych alfa-testów, trwających jakieś 2-3 godziny raz na dwa tygodnie... Ech, stare, dobre czasy, gdy czekało się z niecierpliwością na premierę Hellgate: London, grając właśnie w Mythos... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować