Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na zakupy z WoWem

55 postów w tym temacie

>Ork, Mroczna Elfka, Tauren itd.
Z tego co wiem to drowy nie występują w WoWie.

A więc liczmy ze jeden miesiąc to 15$ i żeby zdobyć te 30 dni trzeba by wykupić abonament na 100 miesięcy (albo cos kolo tego).
Chyba ta karta jest tylko dla hardcorowców nie wiedzących co robić z kasą Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez rzuciłem wow-a za taką kase to syf straszny,połowy obietnic nie spełnili dodają tylko instancje i syfiaste tier 6 potem 7 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gratka dla fanów World of WarCraft. Ja naszczęście nie gram, a jak będę miał możliwość to pewnie wybiorę Guild Wars... Jak dal mnie WoW po prostu za dużo kosztów wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 12:37, szerszeń45 napisał:

Fajna gratka dla fanów World of WarCraft. Ja naszczęście nie gram, a jak będę miał możliwość
to pewnie wybiorę Guild Wars... Jak dal mnie WoW po prostu za dużo kosztów wymaga.

Nie dość, że koszty to jeszcze mnie nie pasuje ta bajkowość.. Takie "dla ludzi lubiących się przebierać w kolorowe motylki", naprawdę... GW 4 Eva ;) A banki?? Za dużo tych bajerów do tej gry.... Ja bym się już dawno pogubił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł, gdyby zrobili coś takiego z GW, to karta z derwiszem płci żeńskiej już byłaby moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto lubi :-)
Mimo wszystko wybrałbym Guild Wars z tego względu, że zrezygnowali z abonamentu, a że i całkiem sporo osób gra z tego forum i szczerze mi polecili, to tylko jak kupie nowy komputer - i przejdę wszystkie gry z serii Gothic po kolei - to biorę się do tego smacznego dania jakim jest Guild Wars (zapewne również po kolei, Prophecies --> Factions ---> Nightfall --> Eye of the North (do tego czasu pewnie już wyjdzie ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karty z nocnymi elfami i ta pierwsza, fioletowa, najfajniejsze :P Swoją drogą, ciekawy pomysł na taką kartę :P Ale mam nadzieję, że nie pojawi się za wiele "plagiatorów", było by nudno :P taka karta VisaSims albo VisaGW ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować