Zaloguj się, aby obserwować  
Aster1

Lista gier wadliwie działających na Windows Vista

46 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2007 o 23:23, Cmq napisał:

> Bo Vista nadaje się tylko do bluzgania. To jest istna tragedia. Nic nie działa tak jak
powinno.
> Minął rok od premiery i dalej problemy jakie były takie są. Może SP1 coś zmieni, ale jakoś

> w to wątpię.
Miałem Vistę rok, na OS się troszkę znam przez doświadczenia z kilkoma dystrybucjami linuxa.
Teraz zainstalowałem XP, szczerze mówiąc chcę znów wrócić do Visty. A ty, ile miałeś o ile
w ogóle jej dotknąłeś?

Czytając temat pomocy technicznej do Wiedźmina naprawdę nie chce mi się instalować Visty. Planuję dopiero gdy wyjdą jakieś tytuły obsługujące wyłącznie Dx10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2007 o 23:23, Cmq napisał:

Miałem Vistę rok, na OS się troszkę znam przez doświadczenia z kilkoma dystrybucjami linuxa.
Teraz zainstalowałem XP, szczerze mówiąc chcę znów wrócić do Visty. A ty, ile miałeś o ile
w ogóle jej dotknąłeś?


O 3 miesiące za długo. Jeśli chodzi o wyroby Microsoftu to nigdy nie miałem cierpliwości, żeby siąść i dojść z tym do ładu.
W moim wypadku jedyna odczuwalna różnica między XP i Vistą to wygląd (pomijając nakładkę Vista Inspirat na XP).

I na mój rozum Vista chyba nie ma za dużo wspólnego w jakąkolwiek dystrybucją linuxa (zaznaczam że moja znajomość linuxa obejmuje tylko Mandrive (2h na dysku), Auroxa (nie przetrwał 10minut) i Ubuntu który dobrze mi służy już jakieś 6 miesięcy).
Twoje nawiązanie do dystrybucji linuxa ma zapewne ukazać twoją zawziętość do testowania nowych dystrybucji/nowego systemu - dobrze dla ciebie. Niestety w tej kwestii ja uparty nie jestem i stawiam na prostote i małą ilość problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:44, mateuszbanach0 napisał:

Wszędzie piszą że na Viście nie działa Carbon. Mi działa, ale czasami wyrzuca mnie do pulpitu...
czasami...


Mi Carbon również działa bardzo dobrze na viście :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:45, AdiN2 napisał:

> Wszędzie piszą że na Viście nie działa Carbon. Mi działa, ale czasami wyrzuca mnie do
pulpitu...
> czasami...

Mi Carbon również działa bardzo dobrze na viście :]


Wogóle nie rozumiem tych, którzy mówią że Vista to lipa. Pocieszam się, że tacy ludzie po prostu nie potrafią obsługiwać Visty... Ja sądze, że Vista to narazie najlepszy system Microsoftu.
Ale niektóre gry rzezczywiście nie chodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 08:41, Son Goku SSJ5 napisał:

> Wiem że na Vista wadliwie działa Gothic

Ale jaki Gothic? Bo jak 3 to nie masz racji bo kuzyn miał Viste i mu G3 śmigało :D

Chodziło mi o Gothica 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wiedźminem to vista 32bit ma problemy mi na poprawkach i na fix nic nie dało niestety. Pod XP SP2 z żadnymi poprawkami działa idealnie żadnego wychodzenia z gry. Crysis także na viście potrafi wskoczyć na pulpit przy ładowaniu lokalizacji itp. i to wkurza. No cuż system idealny to nie jest niestety i chyba nie będzie bo sp1 także ma nic nie zmienić a chodzi gorzej o 2% wydajnościowo - jak sie już czyta recenzje. Czyżby nieudany produkt MS typu czasy Millenium wygląda na to że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:38, przemas15 napisał:

> > Wiem że na Vista wadliwie działa Gothic
>
> Ale jaki Gothic? Bo jak 3 to nie masz racji bo kuzyn miał Viste i mu G3 śmigało :D
Chodziło mi o Gothica 2


No to chyba jasne że nie działa ta gra jest bodajże z 2001 roku ^^ lol i znowu durny post w twoim wykonaniu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 20:40, Son Goku SSJ5 napisał:

> > > Wiem że na Vista wadliwie działa Gothic
> >
> > Ale jaki Gothic? Bo jak 3 to nie masz racji bo kuzyn miał Viste i mu G3 śmigało :D

> Chodziło mi o Gothica 2

No to chyba jasne że nie działa ta gra jest bodajże z 2001 roku ^^ lol i znowu durny post w
twoim wykonaniu xD

Nie jest durny tylko zawsze się ktoś doczepia do moich wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 13:03, przemas15 napisał:

> > > > Wiem że na Vista wadliwie działa Gothic
> > >
> > > Ale jaki Gothic? Bo jak 3 to nie masz racji bo kuzyn miał Viste i mu G3 śmigało
:D
>
> > Chodziło mi o Gothica 2
>
> No to chyba jasne że nie działa ta gra jest bodajże z 2001 roku ^^ lol i znowu durny post
w
> twoim wykonaniu xD
Nie jest durny tylko zawsze się ktoś doczepia do moich wypowiedzi


Ale taka jest prawda jeszcze dużo ci brakuje abyś zaczął pisać na forum stosowne i rozumne wypowiedzi, zalecam abyś sie na razie na jakieś inne forum przerzucił. Aż będziesz bardziej doświadczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 13:06, Son Goku SSJ5 napisał:

> > > > > Wiem że na Vista wadliwie działa Gothic
> > > >
> > > > Ale jaki Gothic? Bo jak 3 to nie masz racji bo kuzyn miał Viste i mu G3
śmigało
> :D
> >
> > > Chodziło mi o Gothica 2
> >
> > No to chyba jasne że nie działa ta gra jest bodajże z 2001 roku ^^ lol i znowu durny
post
> w
> > twoim wykonaniu xD
> Nie jest durny tylko zawsze się ktoś doczepia do moich wypowiedzi

Ale taka jest prawda jeszcze dużo ci brakuje abyś zaczął pisać na forum stosowne i rozumne
wypowiedzi, zalecam abyś sie na razie na jakieś inne forum przerzucił. Aż będziesz bardziej
doświadczony.

Dzięki za rade ale chyba nie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 13:16, Son Goku SSJ5 napisał:

> Dzięki za rade ale chyba nie skorzystam

Heh lolz jak wolisz ale jak by co nie pisz już tutaj xD

Dobrze nie będę pisał nie ma sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 13:17, przemas15 napisał:

> > Dzięki za rade ale chyba nie skorzystam
>
> Heh lolz jak wolisz ale jak by co nie pisz już tutaj xD
Dobrze nie będę pisał nie ma sprawy


Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 13:20, Son Goku SSJ5 napisał:

> > > Dzięki za rade ale chyba nie skorzystam
> >
> > Heh lolz jak wolisz ale jak by co nie pisz już tutaj xD
> Dobrze nie będę pisał nie ma sprawy

Dzięki

Nie ma za co ale nie odpowiadaj już na moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2007 o 19:47, mateuszbanach0 napisał:

Ja sądze, że Vista to narazie najlepszy system Microsoftu.


Hehe widać albo masz Core 2 Extreme podkręcony do 4 GHz, 4 GB ramu i 2x 8800 Ultra albo nie grasz na Viscie w żadne gry pozaszachami :P
ja miałem okazje przekonać się jakże fajana jest Visa i jak bajecznie płynnie chodzą na niej gry :P
przez pół roku testowałem finalną wersje wyrobu Microsoftu i mogę powiedzieć jedno... Jeśli lubisz grać a nie masz sprzętu za 10 koła to lepiej daruj sobie tego szmatławca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 13:48, Dark SMG napisał:


> Ja sądze, że Vista to narazie najlepszy system Microsoftu.

Hehe widać albo masz Core 2 Extreme podkręcony do 4 GHz, 4 GB ramu i 2x 8800 Ultra albo nie
grasz na Viscie w żadne gry pozaszachami :P
ja miałem okazje przekonać się jakże fajana jest Visa i jak bajecznie płynnie chodzą na niej
gry :P
przez pół roku testowałem finalną wersje wyrobu Microsoftu i mogę powiedzieć jedno... Jeśli
lubisz grać a nie masz sprzętu za 10 koła to lepiej daruj sobie tego szmatławca.


mam core 2 duo podkręcony do 3,6 Ghz, tylko RAMu mało - 1 GB. Ja nie piszę,że na Viście gry mi nie chodzą. Wszystkie co mam chodzą normalnie. Vista jest naprawdę świetnym systemem.
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 20:40, Son Goku SSJ5 napisał:

> > > Wiem że na Vista wadliwie działa Gothic
> >
> > Ale jaki Gothic? Bo jak 3 to nie masz racji bo kuzyn miał Viste i mu G3 śmigało :D

> Chodziło mi o Gothica 2

No to chyba jasne że nie działa ta gra jest bodajże z 2001 roku ^^ lol i znowu durny post w
twoim wykonaniu xD


Po pierwsze: Gothic 2 jest z końcówki listopada 2002 roku. Po drugie: działa bezproblemowo i płynnie pod Vistą (wersją 64-bitową, bo taką mam i na takiej testowałem). No i po trzecie: co niby było durnego w wypowiedzi przemasa? Ja jakoś tej durnowatości nie zauważyłem. Już prędzej w twoich postach...

Dark SMG -> looknij tutaj http://www.firingsquad.com/hardware/amd_nvidia_windows_vista_driver_performance_update/page3.asp
Jak zobaczysz, wydajność w Viscie wcale taka zła nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować