Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft blokuje fałszywe konta w Xbox Live

29 postów w tym temacie

Wiadomość nieaktualna.
I wiem dlaczego wszyscy winią za to M$, który nie jest nie niczemu winien. Jedyna blokada, która nastąpi po update będzie to niemożliwość ściągania plików z Video Marketplace, przez inne kraje niż USA, na którym tylko ta licencja obowiązuje. I nie jest to zachcianka M$, tylko producenci tego sobie nie życzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ProChaoS
Hahaha :D i macie swojego ukochanego Xbox360 :)."

Hahaha no nie no patrzcie no...

"oandr
Dodam jeszcze że usługa sieciowa wprawdzie płatna, ale mimo wszystko była jedyną rzeczą którą można była z czystym sumieniem podać jako zaletę tej niby konsoli."

Płatna ? Chyba jeśli chodzi o wersje gold. -.-
Tak oczywiście to JEDYNA zaleta tej konsoli, a teraz to na złom, wyrzucać, bo nam możliwość lokalizacji zabrali.

"DK.
Aha Xboxa 360 sprzedałem i zrobiłem konkurencję dla Microsuftu bo kupiłem PS3. Jakoś jak otwieram pudełko z dzieckiem Sony to czuje większe emocje, a jak pudełko z Xboxem to bez emocji, bez niczego. W powietrzu czuć już ze to gów.."

Ah te emocje przy otwieraniu pudełka z tektury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chopaki" nie pękajcie. Jedyne ograniczenie jakie nas dotknie, to możliwość ściągania z Xbox Live "tylko" tego samego co cała reszta europy, czyli z 1 demo mniej, a nowe będą się pokazywały tydzień później w stosunku do US. Tak to jest niewątpliwie powód, żeby się powiesić lub nawet sprzedać Xboxa ;P

Większość przeciwników xkloca tu piszących nawet nie zrozumiało treści newsa... :P

P.S. Mam zarejestrowane konto, jako obywatel stanu Waszyngton mieszkający w... białym domu xD A wy jakie podawaliście adresy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:15, BiShopKF napisał:

"Chopaki" nie pękajcie. Jedyne ograniczenie jakie nas dotknie, to możliwość ściągania z Xbox
Live "tylko" tego samego co cała reszta europy, czyli z 1 demo mniej, a nowe będą się pokazywały
tydzień później w stosunku do US. Tak to jest niewątpliwie powód, żeby się powiesić lub nawet
sprzedać Xboxa ;P

Większość przeciwników xkloca tu piszących nawet nie zrozumiało treści newsa... :P

P.S. Mam zarejestrowane konto, jako obywatel stanu Waszyngton mieszkający w... białym domu
xD A wy jakie podawaliście adresy ???


Ja podałem, że mieszkam w Berlinie przy Bramie Branderburskiej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniecie rozpuczac ploty jak wiekszosc serwisow to proponuje wziac na wstrzymanie i poczekac, albo do oficjalnego stanowiska M$, albo do ukazania sie updatu, albo innych informacji:

" Hi all - thanks again for your comments. HERE IS AN IMPORTANT CLARIFICATION, particularly if you live in a non-Xbox Live country like Greece and have an Xbox Live account in another country:

The new Xbox Live border controls only apply to LICENSED CONTENT. That kind of content mostly exists on the US Video Marketplace. I cannot get 100% clarification on this since today is bank holiday in the UK, but it looks like all other Marketplace content will be pretty much unaffected. That means you SHOULD still be able to access and download Marketplace content from another country - so long as it is not licensed ONLY for that country."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować