Zaloguj się, aby obserwować  
Kamiloos

Peter Jackson King Kong - gra

69 postów w tym temacie

Kilka godzin temu pojawilo sie demko gry Peter Jackson’s King Kong. Nie wazy duzo,ok.300 MB. Sciagnalem z fileplanet i ...GRA WYMIATA. W demku sa 2 misje,jedna Jackiem (FPP) , druga to walka Kongiem przecwko najpierw jednemu T-Rexowi,potem przeciw dwóm :)) I ten drugi tryb wymiata!! Walka jest dynamiczna,swietnie pomyslana.Gra jest dla mnie murowanym hitem! A co wy myslicie? :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć... Po przejściu demka uznałem ją za najbardziej filmową i jedną z najlepszych gier wszechczasów. Gra cechuje się świetnym klimatem, trzyma w napięciu, jak wspomniałem wcześniej jest cholernie filmowa [w pozytywnym sensie ;)]. Oba "punkty widzenia", zarówno Jacka jak i Konga są bardzo ciekawe i bardzo dobrze opracowane. Każdy jest zupełnie inny, każdy wzbudza inne emocje. Podsumowując: mam nadzieję i czekam, że pojawi się w sklepie gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie siedze 24h/7 dni w tygodniu przed kompem i dopiero teraz moge zaczac sciagac. Poczekam i ocenie, ale po przeczytaniu zapowiedzi w CDA zapowiada sie bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z demkiem King Konga. W drugim epizodzie podczas gry King kongiem gra mi się zawiesza po chwili. Mój komputer to Athlon 3000, Radeon X600 (Catalyst 5.10), 256 mb ram. Czy ktoś też miał taki problem i wie co należy zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super gra ! Nie mogę się doczekać całej gry, nie tylko dema. W zasadzie tylko z ciekawości spróbowałam zagrać - bo mój starszy brat kupił płytkę z CD-Action- i rewelacja ! Szkoda, że takie krótkie demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już przeszedłem pełną i jest jeszcze lepiej tylko szkoda że etapów kongiem jest tylko kilka
a poziomy po uwięzieniu konga (chyba trzy) wymiatają(szczególnie ten pierwszy)
ogólne REWELA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 17:09, Maker3 napisał:

Ile zajmuje średnio przejście tej gry?

uuu nie wiem dokładnie ale jest ona ponoc bardzo długa mniej wiecej tyle co farCry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 17:21, Woko11 napisał:

Zajmuje tak 14-20 godzin.

Czyli już wiem w co bedę grać zimą na PStwo.

Mam tylko nadzieje że za 2-3 miesiące gra w sklepie gram.pl nie zdrożeje i bedę mógł ją kupić za 40zł
bo na razie nie mam kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14 godzin ? ja miałem pełno wersje i na bank nei trwało to iwecej niz 10 górra 12 godzin ale jestem przkonany ze przeszlem ja dosc szybko bo w ten sam dzien co ja kupiłęm gra w suemi fajan perłna dynamiki :D beka powinno byc wiecej takich gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzialem te gierke jako gratis w promocji SS i niestety mnie zawiodla. Beznadziejna praca kamery w misjach kongiem. Wrecz tragiczna. Do tego gnebia mnie w 1 etapie bledy typu "koniec mapy" - doslownie wyszedlem POZA mape i po chwili wypadlem na poczatku etaupu. Gdy znow poszedlem to bylo ok a po chwili znow wrocilem do punktu wyjscia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować