Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2008 o 17:48, LuQeMaStEr napisał:

Bardzo ładne buty. Też bym z chęcią sprawił sobie podobne, jednakże zawsze jest problem
z dostępną rozmiarówką. Ja osobiście noszę buty, w zależności od firmy, w rozmiarze 47
- 47,5. Drugim kontrargumentem może być to, że te buty najładniej wyglądają na smukłych
stopach, a ja raczej takich nie posiadam - nie to że jestem "przy kości" ;).


47 akurat jeszcze robią - nie wiem czy to największy numer. A jak wyglądają, to już trzeba przymierzyć. Dla mnie są ideale, bardzo wygodne i lekkie. Nigdzie nie upijają ani nie uwierają. Z zakupu jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglądają całkiem ;] A biały kolor mocno przyciąga uwagę ;] Tylko też głupie komentarze padają :| Przyszedłem kiedyś w białych butach do szkoły to kilka osób od razu "Wyglądasz w tych butach jak murzyn" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:30, Dekerinho6 napisał:

No a o to one może na zdięciu nie są jakieś ekstra ale na żywo to na prawdę są super
:P jak oceniasz ??? :P

Nawet fajne buty. Chociaż dla mnie biały kolor się nie podoba i nie chciałbym mieć tych butów, ale każdy ma inny gust. 4/6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:33, razormw napisał:

Fajnie wyglądają całkiem ;] A biały kolor mocno przyciąga uwagę ;] Tylko też głupie komentarze
padają :| Przyszedłem kiedyś w białych butach do szkoły to kilka osób od razu "Wyglądasz
w tych butach jak murzyn" :/

To może u was tak jest ale u nas nie ma takich wierszyków na temat butów a zwłaszcza na białe nawet mi mówią czasami że jak ide w nocy w nich to już wiedzą kto idzie :P ale sory że tak nie przygotowane te buty ale wiesz foty robiłem na szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:36, DanekZiom napisał:

> No a o to one może na zdięciu nie są jakieś ekstra ale na żywo to na prawdę są super

> :P jak oceniasz ??? :P
>
Nawet fajne buty. Chociaż dla mnie biały kolor się nie podoba i nie chciałbym mieć tych
butów, ale każdy ma inny gust. 4/6.

Wiesz ja też tak za białymi nie lece ale wiesz te mi akurat sie spodobały nie te co noszone są teraz na modzie tych co podał razormw kilka postów wyżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:38, DanekZiom napisał:

Czarne buty nike ma bardzo dużo osób. Przynajmniej w mojei szkole. Ja mam też czarne
nike.

Mógłbyś dać fote byśmy ocenili skomentowali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to patrzeccie w czym ja sie nosze :D
ps. sory za kiepski zdjecie, nie dosc ze kom. robione to jeszcze w ciemnym korytarzu.

20080328184113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:39, razormw napisał:

Spoko ;] a co do komentarzy to tak mówią a połowa w białych chodzi :D

hehe no to zazwyczaj tak jest że tym co najbardziej nie podobają sie buty białe sami w nich chodzą :P. Ale to ich zdanie ja tam lubię białe i czarne a ty ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:41, Zauri napisał:

No to patrzeccie w czym ja sie nosze :D
ps. sory za kiepski zdjecie, nie dosc ze kom. robione to jeszcze w ciemnym korytarzu.

No no w ładnym sprzecie sie prezentujesz naprawdę fajne 4/5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:42, Dekerinho6 napisał:

> No to patrzeccie w czym ja sie nosze :D
> ps. sory za kiepski zdjecie, nie dosc ze kom. robione to jeszcze w ciemnym korytarzu.

No no w ładnym sprzecie sie prezentujesz naprawdę fajne 4/5 :P


koreczki mam, halowki mam, jak bede mial zamiar kupowac korki to beda one chyba czerwone badz pomaranczowe. Lubie takie inne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi właściwie obojętnie ale jak czarne to jakiś kontrastowy akcent musi być ;]
Zauri te umbro fajne,ale ja Adidasów nienawidzę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:44, Zauri napisał:

> > No to patrzeccie w czym ja sie nosze :D
> > ps. sory za kiepski zdjecie, nie dosc ze kom. robione to jeszcze w ciemnym
korytarzu.
>
> No no w ładnym sprzecie sie prezentujesz naprawdę fajne 4/5 :P

koreczki mam, halowki mam, jak bede mial zamiar kupowac korki to beda one chyba czerwone
badz pomaranczowe. Lubie takie inne kolory

No ja też lubię czerwone kiedyś miałem PUMY czerwone i są naprawdę mocna grałem w nich chyba z 5 lat i jeszcze sie trzymają ale mają już wiele dziur ale są na prawdę mocne wogólę mówią że firma PUMA robi najwytrzymalsze buty ze wszystkich pozostałych i pewnie to prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:45, razormw napisał:

Mi właściwie obojętnie ale jak czarne to jakiś kontrastowy akcent musi być ;]
Zauri te umbro fajne,ale ja Adidasów nienawidzę :|

Dokładnie mi chodzi tylko o to żeby nie było na nich wszelkiego typu rysuneczków bo to moim zdaniem niszczy wartość tego buta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach