Zaloguj się, aby obserwować  
lisek_-medival2

oblivion czy gothik 3

12 postów w tym temacie

Szukałem w wyszukiwarce tego tematu lecz go nie było wienc postanowiłem go założyć.Nigdy nie grałem w żadną z tych gier wienc nie wiem która lepsza ale chyba sobie ją kupie jak bende miał nowa karte graficzną.
Czekam na wasze zdania,pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 15:14, lisek -medival2 napisał:

Szukałem w wyszukiwarce tego tematu lecz go nie było wienc postanowiłem go założyć.Nigdy nie
grałem w żadną z tych gier wienc nie wiem która lepsza ale chyba sobie ją kupie jak bende miał
nowa karte graficzną.
Czekam na wasze zdania,pozdro


Szczerze mógłbyś kupić sobie SŁOWNIK najpierw...a potem gre...hmm szczerze wole G3 ale to zależy od gustu nie radź się innymi...jeżeli już kieruj się recenzjami a najlepiej własnym gustem...

A przy okazji : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1694&u=511 - TAKI TEMAT JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 15:17, PapaJaguar napisał:

Szczerze mógłbyś kupić sobie SŁOWNIK najpierw...a potem gre...

I o to chodzi popieram taką inicjatywę bestwienia się nad internetowymi matoł... (za przeproszeniem)

Dnia 11.05.2007 o 15:17, PapaJaguar napisał:

Jeśli... dobra daruję sobie, a co do G3 i obka to Ci każdy powie co jest lepsze (nie iwem jak mogłes napisać co napisałeś, choć ponoć o gustach się nie dyskutuje)

Dnia 11.05.2007 o 15:17, PapaJaguar napisał:

A przy okazji : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1694&u=511 - TAKI TEMAT JEST

hmm... najprościej napisać nie znalazłem ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.No sorry ale mnie serce ściska jak widze kogoś kto robi takie błędy...

2.No tak o gustach się nie mówi...ale najlepiej dowiedzieć się od kogoś kto ma DOŚWIADCZENIE przemyśleć sobie i powiedzieć co wolicie...

3. Trzeciej...wypowiedzi nie rozumeim ;D Rozumiem że najprościej napisać że nie znalazło się rozumiem ale to Ehhhhh? :) A i przy okazji Moje IE często nie znajduje musze szukać 2-3 razy by coś pokazał...nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 15:25, PapaJaguar napisał:

3. Trzeciej...wypowiedzi nie rozumeim ;D Rozumiem że najprościej napisać że nie znalazło się
rozumiem ale to Ehhhhh? :) A i przy okazji Moje IE często nie znajduje musze szukać 2-3 razy
by coś pokazał...nie wiem czemu

Mówie że każdy może napisać temat i powiedzieć że niczego nie znalazł, a wystarczy naać jedno słowo nie cały temat (przecież nie każdy musi wymyślić taką samą nazwę tematu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 15:27, lisek -medival2 napisał:

Jestem dyslektykeim głupku

PS:jakie błendy zrobiłem w tym temacie[chodzi mi o ortograficzne]


Buhahaha...no dobra...głupkiem jesteś ty bo tak piszesz i zrobiłeś np. "błendy" "wienc" "bende" - Prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 15:25, PapaJaguar napisał:

3. Trzeciej...wypowiedzi nie rozumeim ;D Rozumiem że najprościej napisać że nie znalazło się
rozumiem ale to Ehhhhh? :) A i przy okazji Moje IE często nie znajduje musze szukać 2-3 razy
by coś pokazał...nie wiem czemu

Mówie że każdy może napisać temat i powiedzieć że niczego nie znalazł, a wystarczy naać jedno słowo nie cały temat (przecież nie każdy musi wymyślić taką samą nazwę tematu). a co do IE, to od razu sobie daruj, przerzuć się na mozille lub operę (ja z tej ostatniej kożystam, ale jest wolniejsza od ognistego liska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z FF...ech gdy przerzuciłem się na IE normalnie nie moge się od niego oderwać ale dobra to nie jest temat do takich rozmów czekamy tylko aż go zamkną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie przyjemne siedlisko spamu...:)))

lisek-medival2
PapaJaguar
Obaj panowie za pyskówki dostają ode mnie -1...
Mistrz lisek-medival2 dodatkowo otrzymuje radę aby zanim wyśle posta jednak zechciał sprawdzić co tam wtłoczył...

PS Zamykam oczywiście...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować