Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zostań testerem gry Wiedźmin!

109 postów w tym temacie

Chyba wyślę :) Jak do tej pory byłem Wiedźmino-wyluzowano-sceptyczno-obojętny, tak moja ochota na niego coraz bardziej rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym potestowal ale nie mam czasu :( zapewne testy beda w okolicach czerwca a wtedy to bede na prawde zarobiony..

zycze powodzenia i udanej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna rzecz ale nie dla 14 latka :):):). A nawet jakbym miał 18 lat to pewnie by nie wypaliło. Niestety nie mam szczęścia do takich rzeczy.

Życze miłego grania wszystkim testerom!!!

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Śpieszę donieść, że praca przy focus testach ma charakter darmowy. Dlatego nie są wymagane żadne kwalifikacje ani tego typu rzeczy. Nie jest to ani praca w pełnym wymiarze godzin ani też np. 2 tygodnie wyjęte z życiorysu. Jest to raczej propozycja dla fanów chcących zetknąć się z grą i pomóc przy wskazywaniu mocnych i słabszych strony "Wiedźmina".

Nasz dzial testów skontaktuje się z wybranymi osobami i zaprosi każdego na kilka godzin grania. Być może osoby, które okażą się bardzo pomocne będą mogły pograć więcej ale jest to tylko i wyłącznie decyzja chłopakow z działu testów RED''a.

Testowanie gry odbywa się tylko i wyłącznie na miejscu w biurze RED''a. Nie udostępniamy kodu gry poza firmą (myślę, że to oczywiste - względy bezpieczeństwa!:).

Pozdro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 13:53, prof.robaczywek napisał:

Zapisany. Było by miło jakbym mógł spróbować i choć raz być przed wszystkimi.

Za późno, niektórzy już rok temu grali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja się zgłosiłem i teraz zauważyłem że trzeba być z okolic wawy więc ^^ nie mam szans ^^ jestem z okolic poznania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 14:19, Xantulus napisał:

Heh a ja się zgłosiłem i teraz zauważyłem że trzeba być z okolic wawy więc ^^ nie mam szans ^^ jestem z okolic poznania ^^

Nikt ci nie broni dojeżdżać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to jest napisane, że tylko Warszawiacy? Ani w newsie na gram.pl to nie pisze, ani w newsie na stronie Wiedźmina.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to chwyt ^^ aby zmniejszyć ilość chętnych ^^ i cholera zamiast Xantulus przedstawiłem sie Ahmed ^^ to teraz na pewno mnie nie wezmą ;) alkaida i te rzeczy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym wziął udział w czymś takim :).
Z pierwszych relacji od graczy z Two Worlds już wiadomo, że system walki jest może i widowiskowy, ale dość mocno uproszczony. Co prawda nie liczę na to, że Wiedźmin będzie grą o niezwykłej swobodzie i wolności wyborów, ale w końcu średniowiecznym, ulepszonym Jedi Academy :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować