Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2005 o 18:09, Uther_Lightbringer napisał:

madafaka. jak dojdzie paczka to napisz co to za nagroda...trzeba będzie założyć ładny temacik
na którym wszyscy szczęśliwcy będą mogli się chwalić co ładnego dostali, a reszta zazdrościć.

nie wkurzaj ludzi bo zaraz chyba monitor pogryzę ;)
ja też chcę coś dostać za dobre sprawowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:09, graczomaniak napisał:

Ale jestes tego pewien przynajmniej na 95%???:>


procenty są nieważne. myślę po prostu że o losowej godzinie jakiejś osobie online się pokazuje bombka i tyle. czyli czysto teretycznie im wiecej czasu spędzamy przeglądając serwis tym mamy większe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowywując, która to już bombka dnia dzisiejszego? :)

Fajnie, że nie mam nic innego do roboty - w przeciwnym wypadku nie siedziałbym tutaj z Wami non stop i nie pisał swoich dennych wypocin ;).

No ale wygląda na to,że coś mało tych bombek jak na razie, skoro ma być 50 dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno większośc osób się nie chwali że wygrało marne 10 wpln. a tego jest jak sądzę znakomita większośc wśród wszystkich nagród.
a te kilkaset gier o których pisze w regulaminie to nie wiem skąd wzięli :P chyba że pod koniec konkursu zacznie się istny raj i każdy będzie wygrywał super gierki i gadżety, jako rekompensata że teraz czekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko :) czy jak sie juz wygra cokolwiek to przychodzi mail? bo dzisiaj sie zarejestrowalem i mam na koncie 10 wpln a nie wiem skad :P a zadnej bombki jeszcze nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:33, Maatii87 napisał:

Witam mam pytanko :) czy jak sie juz wygra cokolwiek to przychodzi mail? bo dzisiaj sie zarejestrowalem
i mam na koncie 10 wpln a nie wiem skad :P a zadnej bombki jeszcze nie widzialem


Jak sie zarejestrujesz to automatycznie dostajesz 10wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:39, Moras1990 napisał:

ja też mam 10wpnl a bomki nie znalazłem :)

Pewnie każdy tak na początku dostaje, dla zachety :D

Niestety ale nie, bo po wygraniu 10 wPLN kończysz zabawe z szukaniem bąbek
nie masz drugiej szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to 10 zl to marny chwyt reklamowy :) 700 iles tam nagrod ? z czego 90% albo wiecej to 10 zl do skelpiku , 10 zl ktore i tak nic nie daje bo wystarczy zalozyc ciagle nowe konto zeby te 10 zl dostac> Jak ktos jada pizze w tele pizzy to zrozumie na czym to polega :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:47, Maatii87 napisał:

to bede mial 2 x wiecej wpln :D

Phi, a czymże jest 20wPLN w porównaniu z płotkiem półautomatycznym na którym jest nadrukowane logo takiego np. World of Warcrafta? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:49, Mlody napisał:

to 10 zl to marny chwyt reklamowy :) 700 iles tam nagrod ? z czego 90% albo wiecej to 10 zl
do skelpiku , 10 zl ktore i tak nic nie daje bo wystarczy zalozyc ciagle nowe konto zeby te
10 zl dostac> Jak ktos jada pizze w tele pizzy to zrozumie na czym to polega :))

A ja bym kurde chciał dostać te 10 wPLNów i bym się cieszył jak jasna cholera! Brakuje mi 5 wPLN na koszulkę i brakuje mi realnej kasy na grę żebym mógł te wPLNy przy okazji uzupełnić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas coś wam nie pasuje przecie te 10wPLN to i tak jest niezle lepiej te 10 niż nie znaleść w cale bombki z zamiast 20wPLN na swoim końcie macie tylko 10wPLN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:53, Mlody napisał:

ah no tak moze to ja do tego zle podchodze , jakbym wygral te 10 zl to z mila checia oddalbym
Tobie :)

Dzięki za dobre chęci! W tym roku Mikołaj z pewnością nie da Ci rózgi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować