Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą SpellForce 2 i dodatkiem Władca Smoków - spotkanie trzecie

14 postów w tym temacie

Lucas the Great

Dotąd nasze spotkania odbywały się w warunkach pokojowych: a to w gospodzie, a to w bibliotece. Jednakże SpellForce 2 to nie tylko RPG pełne pogaduszek, ale i rasowy RTS jednocześnie. A esencją RTS jest walka, w tym ta toczona w sieci. Warto więc wiedzieć, jakie frakcje są dostępne w grze - teraz zaprezentujemy pierwszą z nich.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą SpellForce 2 i dodatkiem Władca Smoków - spotkanie trzecie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter wogóle grałeś w tą grę?? grałeś w pierwszą część??!! nie?? to nie komentuj póki nie zagrasz. A apropo tekstu to jak zwykle jest świetny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst, tak jak i poprzednie, świetny. Publikując jednak tekst o SF i dodatku przypominacie mi jednak o czymś... Tak, jeśli czyta to ktoś z CDP, to komentarz na temat wysyłki dodatku byłby mile widziany. W końcu w sklepie data wysyłki to nadal 16 maja i zamawiając pre-ordera kurierem wczoraj już powinien dojść. Tymczasem w moim zamówieniu nadal napisane jest, że jest gotowe do wysyłki i zostanie wysłane, gdy produkty będą dostępne (zamawiałem sam dodatek, więc chyba już jest dostępny). Mimo wszystko mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre-Order w CDP z zasady równa się totalnym opóźnieniem wynoszącym np. w stosunku do MediaMarkt ok.2-3 dni.Czyli przesyłki do nas przyjdą najwcześniej w poniedziałek. Już to ostatnio ćwiczyłem kilka razy, m.in.przy podstawce SpellForce 2 i GW Nightfal. Wchodzi to załodze z CDP juz w nawyk.A może ja nie znam prawidłowej definicji lub tłumaczenia zwrotu "pre-order"? To niech mnie CDP oświeci. Bardzo proszę !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 10:43, Perkoz_1 napisał:

A może ja nie znam prawidłowej definicji lub tłumaczenia zwrotu "pre-order"? To niech
mnie CDP oświeci. Bardzo proszę !!!!!!!!!!

Nie wiem czy ktoś z CDP Cię oświeci, czy nie, ale zgodnie z moją ukochaną zasadą "don''t try to think, try google" służę pomocą :)
"A pre-order is an order placed for an item which has not yet been released. The idea for pre-orders came when people found it hard to get popular electronics in stores due to their popularity, companies were given the idea to allow people to reserve their own personal copy, which has been a huge success."
Czyli w skrócie jest to forma zarezerwowania sobie własnej kopii, bez lęku o późniejszą dostępność na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A paczka nadal nie wysłana , a w sklepie gram nadal pisze planowana wysyłka 16 maja.
Takie życie , czasem ktoś nawala. premiera już jest a w sklepie nadal pre-order!!!!

A tekst bardzo fajny , nie mogę sie doczekać tego dodatku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować