Zaloguj się, aby obserwować  
d23p

ironstorm

18 postów w tym temacie

jestem w wąwozie ,spotykam rannego gościa -ide dalej trafiam na patrol-nie można sie przed nimi nigdzie schowac napieprzaja do mnie non stop-no i jeszcze nad głowa mam śmigłowiec ----co robic???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na końcu wązwoz padnij,przeczołgaj się w prawo(za głaz przed czołgiem )patrol cie nie zauważy i pójdzie dalej.Nastepnie krokiem kucanym zapitalasz prosto do obozu(śmigłowiec też nie będzie cię widzieć)
Reszta a twoich rękach.
Kilka dni temu też prosiłem o pomoc dokładnie w tej samej sprawie,ale widać,że ludziska są tak życzliwe aż ręce opdają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 17:13, fate.x napisał:

jestem w wąwozie ,spotykam rannego gościa -ide dalej trafiam na patrol-nie można sie przed
nimi nigdzie schowac napieprzaja do mnie non stop-no i jeszcze nad głowa mam śmigłowiec ----co
robic???????

Heh ja wyrabalemwszystkich i to bez kodów ale za t dopieroz 6 razem tez mialem ten problem ale tom misje konczylem przed feriami rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

......spodziewałem się lepszej gry....szkoda kasy ....10 zeta na nia zmarnowłem...jak bym wydał wiecej to bym się chyba pochlastał:))).....okropna grafa...SI wrogów...teletubisie są inteligentniejsze.....pełno skryptów...to było dobre jak przemykałem wąwozem...i zblizyłem się do obozu...gdzie trzeba koło ciężarówki chyba nie pamietam przejść aby dostać się do tunelu ( nad głową lata śmigłowiec ), a następnie do obozu...musisz się dostać do tego tunelu niezauważony...zobaczyli mnie wskoczyłem do tunelu...to wszystko zaczelo wybuchac nie wiadomo skąd nie ma się szansy na ucieczkę przed eksplozjami...jak cię zauważą to load save tylko pozostaje....troszke w nią jeszcze pograłem...i odinstalowałem uznając, że szkoda na nią mojego cennego czasu i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że gra została zapomniana, ale żeby od razu dystrybutor o niej zapomniał?:O Nawet nie ma takiej pozycji na stronie gram.pl jest jedynie do kupna w sklepie gram.pl co już uczyniłem (tjaa wiem że jest Click!).

Czy panowie się zreflektują i stworzą w katalogu ów tytuł?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 15:41, Dark SMG napisał:

zapraszam do tematu o Crysisie FPS na bazie Far Crya

Co? kompletnie nie kumam co ten post tutaj robi?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem to tylko "reklama" ale troszkę bez prawna wiem....
no nic ale powiedzcie mi moi drodzy czy szykują już kontynuację irona???? wiem Bet On Soldier ale chodzi mi o bezpośrednią kontynuacje np. "Iron Storm II"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 15:41, Dark SMG napisał:

zapraszam do tematu o Crysisie FPS na bazie Far Crya

możesz przestac spamowac??? pełno ciebie wszędzie. A wracając do tematu IS fajna giera choc momentami przegięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 11:11, Dark SMG napisał:

wiem to tylko "reklama" ale troszkę bez prawna wiem....
no nic ale powiedzcie mi moi drodzy czy szykują już kontynuację irona???? wiem Bet On Soldier
ale chodzi mi o bezpośrednią kontynuacje np. "Iron Storm II"

Bet on soldier to z tego co kojarze to gra z konsolowym rodowodem, więc jaki związek miała by mieć z IS :|

Ehh widzę, że już nawret moderatorzy nie wierzą iż ten temat może się ożywić i dlatego tu taki syf... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 13:00, s2nto napisał:

> wiem to tylko "reklama" ale troszkę bez prawna wiem....
> no nic ale powiedzcie mi moi drodzy czy szykują już kontynuację irona???? wiem Bet On
Soldier
> ale chodzi mi o bezpośrednią kontynuacje np. "Iron Storm II"
Bet on soldier to z tego co kojarze to gra z konsolowym rodowodem, więc jaki związek miała
by mieć z IS :|

Ehh widzę, że już nawret moderatorzy nie wierzą iż ten temat może się ożywić i dlatego tu taki
syf... :/

tak ale koncepcja BOS jest podobna do IS a i sama gra bardzo podobna (np. Bronie) ale to tylko taki luźne nawiązanie do IS a nie kontynuacja czy Dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2006 o 13:49, Dark SMG napisał:

tak ale koncepcja BOS jest podobna do IS a i sama gra bardzo podobna (np. Bronie) ale to tylko
taki luźne nawiązanie do IS a nie kontynuacja czy Dodatek

haha to mnie teraz rozśmieszyłeś - nie wiele łączy te oba tytuły... może tyle że jeden i drugi mają celownik po środku ekranu i na tym podobieńśtwa się kończą. :)

bronie <rotfl> coś słaby przykład obywatelu - musisz się bardziej starać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 15:49, s2nto napisał:


> tak ale koncepcja BOS jest podobna do IS a i sama gra bardzo podobna (np. Bronie) ale
to tylko
> taki luźne nawiązanie do IS a nie kontynuacja czy Dodatek
haha to mnie teraz rozśmieszyłeś - nie wiele łączy te oba tytuły... może tyle że jeden i drugi
mają celownik po środku ekranu i na tym podobieńśtwa się kończą. :)

bronie <rotfl> coś słaby przykład obywatelu - musisz się bardziej starać :P

to samo studio ten sam wydawca ten sam okres w grze te same realia trzeba ci czegoś jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie dobrzy ludzie.Jak wejść do fabryki chemicznej z placu ratuszowego Wolfenburg.Rozwaliłem dwa czołgi rozwaliłem ratusz i stanąłem w martwym punkcie.Gdzie i jak szukać dalszej drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iron storm! mam problem dochodze do bunkrow jeden jest taki gdzie sa 3 karabiny(dwa na zewnątrz nawet je rozwaliłem i jeden w środku bunkra). i nie mozna dalej przejsc gry! jak mam wyjsc z tego do dalszego etapu? jest to moment po zestrzeleniu śmigłowca zabiciu psów w rowie są duze drzwi których otworzyć sie nie da koło tych bunkrów tez sie nie da przejsc jak z tego wyjść dalej???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak zdobyc te gre? Mialem ja ale w tej chwili nigdzie niemoge jej dostac a chcialbym ja kupic ewentualnie odkupic od kogos jesli ktos bylby zainteresowany. Prosze o kontakt na gg 6575142 bad zna tym forum. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować