Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem: książki

13 postów w tym temacie

Hakken

Dziś będzie nieco skromniej niż zazwyczaj. Co prawda zaprezentujemy tylko jedną książkę, ale za to bardzo elektryzującą. Panie i panowie, przed wami zbiór opowiadań pod redakcją Michela Charona pod tytułem Elektryzujące Opowieści. Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Poza firewallem: książki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić lepszą okładke , pozatym nie bardzo interesują mnie powieści stylu lat 50-tych :]
Dajcie jakąs dobrą fantastyke to kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to, "I''ve bad feelings about this"...

Chabon zaprosił do niej literackie gwiazdy z najwyższych półek: m.in. Stephena Kinga, Neila Gaimana, Michaela Crichtona, Harlana Ellisona i Michaela Moorcocka.
Kogoś to na płytę, na gościnny występ można zaprosić, a nie do pisania książki... Dziwnie to brzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie jedyna książka jaką przeczytałem w całości to WoW Krąg Nienawiści. Ta Elektryzująca opowiastka hehe nie bardzo mnie ciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 10:43, Sephirath napisał:

Ale się nie znacie, wlaśnie ŚWIETNA okładka :)


Popieram, okłada jest świetna, przyciąga uwagę choćby ze względu na jej oldschoolowy styl. Nikt nie przejdzie koło nei jnei zwracając choćby na momencik uwagi, to tkai troche chwyt marketingowy :)
A poza tym to naprawdę zebrał śmietankę pisarską xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, ludzie, w jakim Wy celu ( zwracam się do "światłych i oczytanych" krytyków, którzy oceniają antologogię po okłade) piszecie w ogóle takie bdury? Chwalebna misja gram.pl przybliżenia polskim czytelnikom fantastyki zza oceanu ( no jeszcze Gaiman Grt.Britt.) spełza na niczym wobec Waszej ignorancji. Po okładce to można ocenić Playboya albo Catsa a nie książkę. Jeśli przeczytanie choćby 1 ksiązki w roku to dla niektórych z Was wyzwanie na miarę zdobycia Everestu darujcie sobie chociaż te infantylne komentarze.
Same nazwiska : Ellison, King i Gaiman mówią mi o tej książce znacznie więcej niż OKŁADKA. Jeśli tylko będę miał okazję - przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie okladka wywarla na mnie duze wrazenie, a co do ludzi ktorzy mowia ze to musi byc slaba ksiazka bo zla okladka to po prostu zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować