Zaloguj się, aby obserwować  
lukas1144

PlayStation Home

48 postów w tym temacie

PlayStation Home jest to gra na wzór Second Life, The Sims Online, przeznaczone na konsolę PS3, prawie całkowicie za darmo (dostępna najprawdopodobniej od pażdziernika).... Czy ktoś może słyszał coś na temat jakiejś odpowiedzi ze strony Microsoftu na PS Home? Nieątpliwie coś takiego przydałoby się również X360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 22:54, lukas1144 napisał:

PlayStation Home jest to gra na wzór Second Life, The Sims Online, przeznaczone na konsolę
PS3, prawie całkowicie za darmo (dostępna najprawdopodobniej od pażdziernika).... Czy ktoś
może słyszał coś na temat jakiejś odpowiedzi ze strony Microsoftu na PS Home? Nieątpliwie coś
takiego przydałoby się również X360...


Ani z Second Life ani juz tym bardziej z Simsami nie ma to nic wspolnego. Wogole nie wiem czy mozna to nazwac gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 23:13, Jester napisał:

Ani z Second Life ani juz tym bardziej z Simsami nie ma to nic wspolnego. Wogole nie wiem czy
mozna to nazwac gra.

to nie jest gra, to wirtualne środowisko, gdzie tworzy się swojego avatara, swój własny dom i spotyka np. parku pogadać hehe, albo przy bilardzie :D
IMO genialna rzecz, SOny pokazało, że w sferze online wiele może jeszcze nadrobić w stosunku do Microsoftu.

pełna prezentacja tutaj: http://www.gamevideos.com/video/id/9861

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Przeczenie_sobie
Skoro można robić te wszystkie rzeczy, o których napisaliście, to właśnie to świadczy, że jest podobna do Simsów i do Second Life, co na pewno jest grą... Zapraszam do odwiedzenia strony podanej przezemnie powyżej ;] coś o przeczeniu sobie ;] Ale potwierdzam również, że ta gra służy do personalizacji samego siebie. Gra i środowisko wirtualne w jedym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu jestem wśród beta testerów i za każdym razem, kiedy włączam Home, zawsze czymś pozytywnym mnie zaskoczy ;-)

Co jak co, ale Home to rzecz wielka, która na pewno odniesie zamierzony sukces. Wielkie skupisko graczy - użytkowników Playstation Network, w dodatku z masą atrakcji - grą w bilarda, kręgle, czy salami kinowymi. Na razie w sprawach dekoracji swojego pokoju nie mamy zbytniego pola do popisu, bo jest mało rzeczy w sklepach, ale już co nieco można robić. Czekam na oficjalną premierę, wtedy na pewno będzie ekstra - zwłaszcza w salach kinowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razem z Xarodonem postanowiliśmy zorganizować turniej bilardowy w Home :) Nie musicie gratulować genialnego pomysłu, wystarczy, że w zamian zapiszecie się do turnieju ;) Przydałoby się minimum 8 osób, ale im więcej, tym lepiej. Gracze zostaną losowo dobrani w pary i po klasycznej turniejowej tabeli będą z każdą wygraną partią dochodzić do finału (ewentualnie można będzie stworzyć wstępne eliminacje w grupach, jeśli chętnych będzie wyjątkowo dużo). Z przyczyn oczywistych (trudności z dopchaniem się do stołu w Home:P) turniej najprawdopodobniej nie odbędzie się jednego dnia, więc część mniej znaczących rozgrywek będzie mogła odbywać się prywatnie pomiędzy dwiema osobami, które później poinformują nas o wyniku. Więcej szczegółów ustalimy, gdy zbierze się odpowiednia grupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, no to jest nas trzech :) Rozesłałem nieco zaproszeń, poczekamy, może ktoś się jeszcze zjawi. A jak nie, to poszukam na oficjalnym forum PlayStation. Tam ludzie są bardziej otwarci na "nowe doznania" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę wziąć udział w tym turnieju :P
Tylko nie wiem czy będę miał czas, ale jak coś to się zgadamy...
PS: Super pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mogę wziąć, tylko narazie obczajam to PSHome, zobaczę co i jak :]
Może, mi ktoś wyjaśnić dosyć dokładnie jakie opcje daje ten PSHome? Wiem, że komunikujesz się z innymi itd. ale co jescze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 15:14, MastAlol napisał:

Też mogę wziąć, tylko narazie obczajam to PSHome, zobaczę co i jak :]
Może, mi ktoś wyjaśnić dosyć dokładnie jakie opcje daje ten PSHome? Wiem, że komunikujesz
się z innymi itd. ale co jescze?


Komunikacja z innymi przede wszystkim. Do tego dochodzą konkursy, które u nas dopiero raczkują, ale w USA parę dni temu można było wygrać gry na PS3. Co jakiś czas dochodzą nowe przestrzenie dedykowane grom, a co za tym idzie nowe mini gierki, które zaczynają dostawać oficjalne rankingi (jak ten w Red Bullu).
Home to platforma społeczna, uogólniając co takie trójwymiarowe pseudo gram.pl, tylko zamiast forum masz Home Square, zamiast gramsajta swoje mieszkanie, a zamiast Flaszek kręgielnię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mamy komplet graczy. Oto lista (w nawiasie PSN ID):

1. Emeraldar (Emeraldar)
2. Xarodon (Zantsekuken)
3. mister.piotr (Fearguz)
4. Łeber (Leber16)
5. michciu1 (misiek26)
6. xXx-man (Crux3r)
7. MastAlol (???)
8. Civriel (Civriel)

Ostatnia osoba to mój brat, więc jako, że mam tylko jedną konsolę, losując kolejność gier postaram się nie dobrać nas razem. MastAlol musi jeszcze podać swój nick w PSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 16:33, Emeraldar napisał:

MastAlol musi jeszcze podać swój nick w PSN.


Nick wielce odkrywczy nie jest ;) MastAlol, albo MastA_lol, rozlosujmy przeciwników, a ja do wieczora się dowiem na 100%, bo teraz nie mogę wejść na PSa.

BTW: Jaki jest sposób, żeby się spotkać przy bilardzie, bo na przykład jak wbijam do tego klubu z bilardem i kręglami, to mnie przydziela do jakiegoś chyba, a nie, że jest tylko jeden. Czy się mylę? Zdaje mi się, że na tyle ludzi co gra w necie to trochę by to było mało taki jeden klub. (mam nadzieje, że zrozumiale napisałem, chory coś jestem i nie myślę logicznie ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 17:16, MastAlol napisał:

BTW: Jaki jest sposób, żeby się spotkać przy bilardzie, bo na przykład jak wbijam do
tego klubu z bilardem i kręglami, to mnie przydziela do jakiegoś chyba, a nie, że jest
tylko jeden. Czy się mylę? Zdaje mi się, że na tyle ludzi co gra w necie to trochę by
to było mało taki jeden klub. (mam nadzieje, że zrozumiale napisałem, chory coś jestem
i nie myślę logicznie ^^)


Jest dokładnie tak jak mówisz, tych klubów (albo inaczej mówiąc instancji, czy serwerów) jest wiele, z tego co pamiętam, to w jednym mieszczą się 64 osoby. Tak więc może się zdarzyć, że jedna osoba będzie czekać przy stole na serwerze X, a druga na serwerze Y i się nie spotkają :) Najłatwiej jest na czas trwania turnieju dodać się nawzajem do listy znajomych w konsoli, ustalić kiedy chcecie zagrać i o umówionej godzinie jedna osoba wchodzi do kręgielni i wysyła przy pomocy PDA i opcji Invite zaproszenie dla swojego przeciwnika. A później razem czekają, aż jakiś stół się zwolni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować