Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą SpellForce 2 i dodatkiem Władca Smoków - spotkanie siódme

9 postów w tym temacie

Lucas the Great

Kończy się już niedziela, więc i czas zakończyć "Tydzień z grą SpellForce 2 i dodatkiem Władca Smoków". Cieszymy się, że mieliśmy możliwość przypomnieć o interesującej grze, która zatonęła w zeszłorocznym zalewie przebojowych premier. Przykro przecież patrzeć, jak dobry tytuł nie zyskuje należytego rozgłosu.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą SpellForce 2 i dodatkiem Władca Smoków - spotkanie siódme" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 znajomych sunących w to zaciekle, ni w gwizdek ich nie rozumiem :p

Tekst fajny, jak cały tydzień. Ale najlepszy tydzień miało CoH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten "dobry tytuł" nie zyskał rozgłosu, bo edycja premierowa została całkowicie skopana przez CDP. Nic dziwnego, że gracze tak się do SF2 zrazili, po prostu takie gnioty szybko idą w zapomnienie.

ps. ciekawe kiedy wyjdzie polski patch do NWN2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu obserwuję komenty wielu osób dotyczące tej gry i powiem szczerze dziwię się bardzo, że ktokolwiek śmie wypowiadać się krytycznie na jej temat.Przeszedłem już 2 razy podstawkę a teraz bawię się w dodatek i nijak jakoś nie widzę tego, że ta gra jest spaprana w taki a nie inny sposób.Mało tego, ta gra jest rewelacyjnie dopracowana w każdym szczególe. Grafika jest bajecznie, ale to przebajecznie piękna i urzekająca. Fabuła i grywalność przykuwa do komputera nawet w tak piękny majowy dzień jak dzisiaj. Muzyka - bajeczka. Mamy dużo prawdziwego RPG ale i mamy dużo zabawy w strategię. Połączono te dwie kategorie w iście mistrzowski sposób raczej nie osiągalny w innych grach. I dlatego nie rozumiem dlaczego ta gra jest tak zepchnięta na margines. Zaryzykuję nawet twierdzenie, że jest po kilka razy lepsza niż wiele rozreklamowanych nowości. Polecam wszystkim. Nie czytajcie bzdurnych komentarzy. Nie zawiedziecie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka jest naprawdę w porządku ... sensowne, choć nieco uproszczone, połączenie moich dwóch ulubionych gatunków gier :-)). Niestety, część 2 ma już tak (jak dla mnie) zaporowe wymagania, że ledwo co demo zdołałem uruchomić na all low i też strasznie to działało. A szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 20:11, Dann napisał:

Jedynka jest naprawdę w porządku ... sensowne, choć nieco uproszczone, połączenie moich dwóch
ulubionych gatunków gier :-)). Niestety, część 2 ma już tak (jak dla mnie) zaporowe wymagania,
że ledwo co demo zdołałem uruchomić na all low i też strasznie to działało. A szkoda ...

no ja mam tak samo, w jedynkę grałem długo a demo 2 też mi nie poszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować