Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Muzyka z Metal Gear Solid 3: Snake Eater w sklepie gram.pl!

34 postów w tym temacie

Redakcja powinna chyba napisać chociaż ile jest utworów na tej płycie....
6 w tym intro z japonskiej wersji MGS3.
Nie mówie że to kiepska muzyka, bo tak nie jest, jest naprawde dobra, ale nie warta tak wysokiej ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załatwcie lepiej Metal Gear Solid 2 do swojego sklepiku... założe się że całość zamówienia by poszła jak ciepłe bułeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 22:03, BajteK_ napisał:

Juz wczoraj widzialem te soundtrack w sklepie :).


Po ile był i czy wPLNami można było płacić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 22:21, Klimos napisał:

Po ile był i czy wPLNami można było płacić ;P

50 zl, tyle co dzisiaj i niestety nie mozna bylo placic wPLNami, czyli tak jak dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 22:08, Aramil napisał:

Załatwcie lepiej Metal Gear Solid 2 do swojego sklepiku... założe się że całość zamówienia
by poszła jak ciepłe bułeczki...


Właśnie. Nie podoba mi się to że CDP nie dba o tą grę. Może już nie jest jej wydawcą? nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z soundtrackami (to już chybadrugi, pierwszy był z NWN). Większość gier ma wspaniałą muzykę, czasem sa to epickie utwory, a czasem wpadające w ucho kawałki.
Dlaczego CDP nie wydaje więcej takich pozycji?
Wiem ,ze na zachodzie dostępna była muzyka np. z Icewind Dale''a. Czemu nie u nas?
Więcej takich produkcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 21:56, Słodki Lou napisał:

Redakcja powinna chyba napisać chociaż ile jest utworów na tej płycie....
6 w tym intro z japonskiej wersji MGS3.
Nie mówie że to kiepska muzyka, bo tak nie jest, jest naprawde dobra, ale nie warta tak wysokiej
ceny...


Ja mam soundtrack z MGS 3 i zapewniam Cię że nie ma tam sześciu utworów tylko jest ich aż 42. Trochę się rozminąłeś z prawdą albo ja mam jakąś specjalną edycję ( są w pudełku dwie płyty ).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mam konsoli to bym se na 100% gierał w MGS-y. A tak to po co mam kupować soundtrack? No dobra wiem po co nie musicie się wymądrzać...

U góry padły propozycję sountracków z WOW-a i POP:WW. Jak coś to macie następnego chętnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 01:56, gregorovius napisał:

> Redakcja powinna chyba napisać chociaż ile jest utworów na tej płycie....
> 6 w tym intro z japonskiej wersji MGS3.
> Nie mówie że to kiepska muzyka, bo tak nie jest, jest naprawde dobra, ale nie warta tak
wysokiej
> ceny...

Ja mam soundtrack z MGS 3 i zapewniam Cię że nie ma tam sześciu utworów tylko jest ich aż 42.
Trochę się rozminąłeś z prawdą albo ja mam jakąś specjalną edycję ( są w pudełku dwie płyty


Ktoś wysyłał maila (patrz komentarze wyżej) i dostał odpowiedź że tu również mamy 2 płyty. Szkoda tylko że nie ma żadnego opisu przy przedmiocie....
Ja również dołączam się do apeli o większą ilość soundtracków i możliwość zapłaty za nie wPLN, bo narazie na nic się ta wirtualna kasa nie przydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, fajna sprawa. :) Oby więcej tego typu rzeczy. ;)

Natomiast co do samego OSTa to mogę z czystym sumieniem polecić. :D A to dlatego, że mam swój egzemplarz (nie stąd, kupiony dawno temu w Ultima.pl) :D

Na trzecią część przygód naszego ukochanego Węża kasiorkę odkładałem już od pojawienia się pierwszych screenów. A gdy dostałem mejla od CDP, że można składać preordery na limitowaną Metalową Edycję (\m/^_^\m/) nie zawahałem się ani chwili. :) Full wypasik wydanie, no a giera? Kto grał ten wie. ;) Jak dla mnie Snake Eater jest najlepszą częścią tej przecudnej serii. :)

I tak sobie gram, gram... i (ha! :P) myślę: "Ech... muza w tej części też jest najlepsza..." :> "Żeby tak skąd OSTa wytrzasnąć..." Hehe, i pewnego razu buszuję po Ultimie, patrzę, a tu MGS3:SE OST!!! Co było dalej wiadomo... ;)

Cenę miał podobną i w sumie, jakby nie patrzeć, 50 złotych za dwie płyty można uznać (w porównaniu do innych krążków) za przystępną.

Zdjęcie "okładki", które możemy zobaczyć w sklepie nie jest wbrew pozorom zdjęciem okładki. :P Jest to zdjęcie tekturowego boxu, w którym to znajduje się dopiero "właściwe" plastikowe pudełeczko. :) Fajnie? Pewno, że jo. :)

Teraz tak:

# DISC *001 - łączna liczba utworów - 22 (001-018 + 019-022; te cztery ostatnie to tzw. Healing Tracks, czyli te, których mogliśmy posłuchać przez radio podczas gry; o ile znaliśmy częstotliwość ;)

# DISC 002 - łączna liczba utworów - 20 (001-015 + 016-019[Healing Tracks] + 020[Extra Track]

*tak jest na okładce - 0xx, liczby trzycyfrowe :)

A i jeszcze DISC 001 zowie się SPECIAL CAMOUFLAGE KEY DISC, bo wraz z nim dostajemy dodatkowy kamuflaż do gry :) (szkoda, że tylko jeden :P ale to i tak niezły dodatek :D)

Wkładka tyż zgrabna. :)


No, to tyle ode mnie. :)
Raz jeszcze polecam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować