Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Mam wzorek na ręce

34 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2005 o 22:19, kNOT napisał:

A od dzieci radzę Ci trzymać się z daleka, inaczej "belkę" we własnym oku zobaczysz...


Albo Marcinkiewicza!

A tak zmieniając temat z politycznego...
Masz jakiś wzorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jedyne czym się moge pochwalić to rozdwojoną brwią po rozcięciu i hm.... jakby blizna idącą od nadgarsta az za łokieć przez całą ręke, gralem w noge i niechcący się nadziałem na ogrodzenie i rozciąłem se tak ślicznie ręke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 23:49, kNOT napisał:

Nie napiszę, co sądzę o tatuażach, bo i tak cenzura tego nie przepuści, a wzorki... O coś pytałeś?


Ja również nie lubię tatuaży.
Ale mówię o wzorku. bo mnie się robi (jak już pisałem) wzorek od podkładki pod myszkę.
No i od guzika na poduszce.. taki niefajny poranny wzorek na policzku... :P
Pytam czy tobie się jakieś wzorki robią albo robiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh... do wszystkim którzy mają coś do mnie... miałem to milion razy też... ale pomyślałem, że ten jeden raz fajnie by było wstawić na forum i patrzeć jakie inne rzeczy se porobili na ciele inni ludzie :P To tyle na moje usprawiedliwienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raz na lekcji zdemontowaliśmy ostrzałke i wziołem to coś metalowego co ostrzy i napisałem sobie tak do krwi na ręce sex pistols a kolega to zobaczył i powiedział pani że podcinam sobie żyły i miałem potem wykład ze moge dostać zakarzenie ana koniec powiedziała ze jeśli mam jakieś problemy to powinienem porozmawiać z psychologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 20:20, WorldWar3PL napisał:

Proszę tutaj o zamieszczanie screenow swoich kończyn którym coś się stało ( dziwnego ) ;P zdjęcie
w dużym zbliżeniu temu taka wielka ręka



hmm...ocisnołes sobie o jakis materiał jo ??

sorry ze piszę do pierwszego posra ...

Jakos nie kręcą mnie tatuaze ...;/
Kiedyś chciałem miec ..ale jakoś juz mi to przeszło i coś czuje ze juz ta chęc nie wróci ;]
Mam kilka blizn ...największa to po oparzeniu ...mam ją tak na łytce ...śmiesznie to wygląda...jakbym miał aparat to juz bym wstawił je ;] Ale nie mam więc się wam tu nie pochwale ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się blizny cholernie podobają!!! Kiedyś sam się ciołem cyrklem po rękach ,ale już tego nie robie!! Moja ulubiona blizna znajduje się pod okiem na lewym policzku. Kocham ją. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tatułaży i kolczyków nie napiszę gdzie.A bliznę miałem jak jechałem rowerem zachamowałem i raczka wbiła mi się wbrzuch.Już mi się zagoiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 21:16, Sand Wraith napisał:

było o rękach ... ale taki mały oftop ... mówiłem już że lubię prince of persia? :P


What?! To Twoj?! :O Jetsem w ciezkim szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka wytatuowała sobie nazwę pewnego klubu piłkarskiego w okolicach pachwiny. Ładnie to wygląda i tylko wtajemniczeni wiedzą o tym wzorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować