Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 12:47, mlynar911 napisał:

Ja wiem że go nie będzie ale mogli by pomyśleć o fanach Gothica ...


Niestety nie pomyslileli,ja wogule nie jestem zbytnio optymistycznie nastawiony na tych Spellbound.Nigdy nie tworzyli cRPG wiec watpie zeby wrozyc dobrze ale trza miec nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic też byl pierwszą grą Piranii. Więc może takie wzięcie nieznanego w swoje ręce, to powód do większe wkladu pracy. Może to że Gothic jest tak slawny zmusi ich do prawdziwego przylożenia się do pracy. Może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 17:23, fil dud napisał:

Dowodzisz jakąś armią odbijasz Khorinis.



W Gothic 4 dowodzić armią? Przecież to nie strategia tylko RPG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:56, Net.com napisał:

moze stajesz na czele armi to lepiej ale gothic 4 nie będzie w khorinis


O właśnie coś takiego jak lord hagen ;p Żeby ta armia to był komputer i sam wydawał polecenia innym a my beziem byśmy walczyli oddzielnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby G4 był jakiś uber hex0red :P
Moim zdaniem nie będzie to fajna gra bo G3(moim zdaniem nie wypalił [ nie bijcie] ). Najfajniej się grało w G2 , chyba dlategoże miał dobrą grafikę jak na stare czasy i małe wymagania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie posterowałbym w G4 takim bohaterem, który coś odwalił. Za to wszyscy nas ścigają i musimy to wszystko jakoś odkręcić. I żeby nikt nas nie prowadził za rączkę, i by każda decyzja miała swoje konsekwencje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję ,że w nowym Gothicu będzie można samodzielnie podejmować więcej decyzji które będą miały wpływ na późniejsze wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:50, stasiecki napisał:

Ja mam nadzieję ,że w nowym Gothicu będzie można samodzielnie podejmować więcej decyzji które
będą miały wpływ na późniejsze wydarzenia.


Tak jak w wiedźminie!!!! Może będzie to polączony Gothic z Wiedźminem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:50, stasiecki napisał:

Ja mam nadzieję ,że w nowym Gothicu będzie można samodzielnie podejmować więcej decyzji które
będą miały wpływ na późniejsze wydarzenia.

A ja mam nadzieję, że w toto w ogóle będzie dało się grać. Bez PB nic nie jest pewne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:37, Mściwój napisał:

A ja mam nadzieję, że w toto w ogóle będzie dało się grać. Bez PB nic nie jest pewne. :(


Jeśli znowu tak spieprzą sprawe to będzie pełno bugów, i rzeczywyście nie będzie dało sie grać. Miejmy nadzieje że tak nie będzie, kto by chciał ściągać milion łatek i patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:59, mokra skarpeta napisał:

ja bym chcial zeby byl taki jak gothic 2 chociaz w nim ciekawie bylo do5 rozdzialu a potem
zaczynalo sie robic nudno


Wiesz, jak grasz na kodach to i sie nudzi. Moi koledzy to tacy chiterzy, psuli sobie radość z gry bo grali na chitach. Rozumiałbym gdyby grali tylko na Cheat Godzie tak jak ja grałem, ale oni to grali na wszystkie przedmioty na teloporty i Bóg wie jeszcze na co. Nie polecam takiej metody grania w Gothica 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:05, DartiReviMaster napisał:

Wiesz, jak grasz na kodach to i sie nudzi. Moi koledzy to tacy chiterzy, psuli sobie radość
z gry bo grali na chitach. Rozumiałbym gdyby grali tylko na Cheat Godzie tak jak ja grałem,
ale oni to grali na wszystkie przedmioty na teloporty i Bóg wie jeszcze na co. Nie polecam
takiej metody grania w Gothica 2


Prawdziwy fan gothica męczy sie z nim sam i nie korzysta nawet z poradnika ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:22, mlynar911 napisał:

Prawdziwy fan gothica męczy sie z nim sam i nie korzysta nawet z poradnika ;]


Gra by straciła swój klimat gdybyśmy np. znali zakończenie itd. Wszystkie Gothici przeszedłem uczciwie, no może oprócz G3 bo potrzebowałem teloportu do Xardasa a nie mogłem znaleźć jego kryjówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować