Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest demo nowego Colina

76 postów w tym temacie

Kurde dosc duzo zajmuje ;/. Poczekam az wyjdzie w CD-Action :D.

Niemniej jednak, jest NA PEWNO na co popatrzec i w co pograc ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 22:22, Gofer31 napisał:

Kurde dosc duzo zajmuje ;/. Poczekam az wyjdzie w CD-Action :D.

Niemniej jednak, jest NA PEWNO na co popatrzec i w co pograc ;].



sluchaj ale chyba internet nie ma limitu wiec zanim wyjdzie nowe CDA czyli 3 tygodnie ty zdazysz to demo zeesaac 100 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto w Polsce wyda nowego Colina, gdyż jakoś nie widzę żeby któryś wydawca się jakoś do tego przyznał.
Gra po prostu wymiata, tylko czemu nie ma tego tytułu w planie wydawniczym CD Projekt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 22:47, greu napisał:

Kto w Polsce wyda nowego Colina, gdyż jakoś nie widzę żeby któryś wydawca się jakoś do tego
przyznał.
Gra po prostu wymiata, tylko czemu nie ma tego tytułu w planie wydawniczym CD Projekt???


Hmmm.. może dlatego, że nie ma oficjalnej daty premiery? 15 czerwca to data nieoficjalna (jeszcze), także spokojnie ;) CDP wydawało wszystkie poprzednie części, więc nie widzę powodów, dla których z tą miałoby być inaczej :)
Hehe, większość postów w tym temacie to głosy przerażenia i zdumienia a propos wymagań sprzętowych.. A ja na przekór, nie przyznaję się nawet jaki mam sprzęt, a i tak ściągam :) Teoretycznie mogę sobie tylko pomarzyć o odpaleniu tej gry, no ale.. co tam, ściągnąć nie zaszkodzi, a może okaże się że nie jest tak źle (do tej pory chodziły mi gry o wymaganiach niemalże dziesięciokrotnie większych niż moja konfiguracja sprzętowa.. ). A jak nie pójdzie - trudno, poczeka sobie do zmiany sprzętu (premiery StarCraft II :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 22:23, Gofer31 napisał:

BOZE CO ZA KOLOSALNE WYMAGANIA SPRZETOWE!


Oj tam, przestańcie wiecznie płakać jakie to gry mają kolosalne wymagania i kupcie Xboxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 23:57, Kris_bla napisał:

Ehh chcialem sobie sciagnac, ale nie mam membershipu w Codemasters, a nie chce mi mail dosc
z aktywacja konta :-/ i lipa :-/


A co to? Tylko na Codemasters to mozna znalezc? Fileplanet nie ma? albo Gamershell?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 00:01, Jester napisał:

A co to? Tylko na Codemasters to mozna znalezc? Fileplanet nie ma? albo Gamershell?


A jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom nawet fajne i nawet poszło na GF 6600 128MB (oczywiście na low) :) Tyle tylko że nie bardzo wiem jak w to pograć przez sieć...
PS. Jak usłyszałem, że ma być nowy NFS to normalnie porażka i załamanie. Ta seria skończyła sie wg mnie na Hot Pursuit 2. Wszystko co było potem to syf....Tylko kasę wyciągają i nic więcej. Ot całe EA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ludzie, wracam na forum i co? Ciągle to samo: właściwie każdy kolejny bibik dopisujący się w tym temacie narzeka "jakie to ta gra ma wymagania".. TO staje się nudne. Jedna, dwie osoby - rozumiem. Zastanówcie się jak potem ktoś zainteresowany grą (ew. wrażeniami z dema) musie przebijać się przez te Wasze gorzkie żale.

Tak, wiemy, że jesteście strasznie poszkodowani, bo macie GF 6xxx,Radeony 16xx itd itp. Chociaż szczerze mówiąc - przyzwyczaiłem się już. Tak było przy DX 8, 9, teraz będzie z 10; zawsze przy okazji pojawienia się nowej technologii słyszymy "jaki to kto jest biedny, bo ma sprzęt stary, a próbuje uruchomić grę nową i nawet na low mu się przycina". LOL.

Dobrze ktoś wcześniej napisał: nie denerwujcie ludzi, tylko kupcie sobie konsolę. Zniknie problem "że coś się przycina".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w demko bym sobie zagrał, ale niestety mój komp prawdopodobnie tego nie udźwignie. (i to nie dlatego, że ma kosmiczne wymagania DIRT, ale dlatego że naprawdę złoma mam) Tak czy siak ściągać nie będę, poczekam na demkow CDA i wtedy sprawdzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafa nie jest az o tyle lepsza od NFS MW zeby az tak windowac wymagania.

Mi osobiscie chodzi , ale co z tego... pogram 1 na 1000.

Zla optymalizacja na calej linii, model jazdy klocek i szyny.

QPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować