Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Empire Earth III w planie wydawniczym CD Projekt!

28 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt informuje, że w planie wydawniczym firmy znalazła się gra Empire Earth III - trzecia część słynnego cyklu RTS-ów! Tytuł ten będzie prawdziwą gratką nie tylko dla miłośników poprzednich odsłon cyklu, ale dla wszystkich fanów RTS-ów.

Przeczytaj cały tekst "Empire Earth III w planie wydawniczym CD Projekt!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem okazji zagrać w serię EE jednak czytałem, że to kawał rzetelnej roboty. No cóż czas nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część pierwsza była IMO dość przyjemna w graniu. Część druga powaliła, ale niestety nie mnie tylko mój PC na kolana...tylko niepotrzebnie wydałem 100zł i okazało się, że z trudem zdołałem ją uruchomić (co ciekawe demo wcale takiego scenariusza nie zapowiadało :-? Może dlatego, że w demie nie było aż tak dużych starć jak w full wersji).
Więc jeśli zdołam zrobić upgrade przed premierą, to najpewniej kupię III. Inaczej nie ma o czym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Od niedawna zagrywam się w EE II - jest wyśmienite! Mam nadzieję że "trójka" będzie jeszcze lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga część była według mnie dosyć przeciętna... O niebo lepiej grało mi się w Age of Empires 3. Chociaż nowe EE może być całkiem fajne, pod warunkiem, że twórcy usuną kilka irytujących i nietrafionych - według mnie - pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie tak dobra jak Empire Earth II to na pewno ją kupię bez zbędnego czekania na innego rts''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować