Zaloguj się, aby obserwować  
Inki

Halo 2 - Temat Ogólny

30 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2007 o 23:33, Evil Khan napisał:

Zakończenie denne - nie zdradzam by nie wkurzać
ludzi. Walka finałowa - żenua.


Halo, jak każda dobra trylogia, cierpi po prostu na Syndrom Drugiej Części ;)

A tak poza tym, pochwalę się:

HALO 2 CHODZI NA XP!!!
Tak, to prawda - Halo 2 PC chodzi na Windowsie XP, choć instalacja wymaga kilku "poprawek".

Micro$oft najwyraźniej postanowił plunąć w twarz userom XP i nakręcić sprzedaż Visty pisząc dla niej "piecową" wersję tej kultowej gry.

Gra korzysta z DirectX 9.0c - należy poszukać wersji DXa z KWIETNIA 2007 lub czerwca (leży np. na idg.pl). Dlatego nieprawdą jest, że giera może biegać wyłącznie na Viście, bo niby taka jej architektura. Bzdura! Ta gra nie korzysta z jakichś "tajemniczych, tylko Vistowych" funkcji. Równie dobrze chodzi na XP.

Następnie w sieci (najlepiej na torrentach) należy poszukać Halo 2 XP fix. Jest to zestaw plików których wstawienie do gry umożliwia jej odpalenie pod XPkiem. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:41, Kraju92 napisał:

Czym różni się Halo 2 Xbox od Halo 2 PC?


Nie wiem, bo nie grałem w wersję na ''Ikśboksa''. Właściwie niczym - jest tam funkcja Live, która wybitnie wk....wia pecetowców. Idiotyczna, durna, debilna, i nawet jej GUI jest takie samo jak w Xowej wersji. Ponadto fix umożliwiający grę w H2 na XP uniemożliwia, zdaje się, funkcji korzystania z konta Live do gry w multipleju. Na XP można jedynie przejść H2 w singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:38, Everett McGill napisał:

HALO 2 CHODZI NA XP!!!
Tak, to prawda - Halo 2 PC chodzi na Windowsie XP, choć instalacja wymaga kilku "poprawek".

Wiem - tzn. "słyszałem że działa" ;)
Jak cię poprosi o płytę na lvl zdaje się Greveyard to się nie zdziw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze gra w wersję na Xbox''a? Bo myślę nad kupnem (nie każdego na Halo 3 stać) właśnie z myślą o multiplayerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:26, syriusz.b napisał:

ja gram ja gram ja gram :D:D:D Ale innych jakoś nie widzę :p

czy nie wiecie jak uruchomić lub za pomocą czego halo 2 na xp na live,bo mi wyskakuje problem z płytą do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam mały problem z grą wieloosobową. Lista serwerów jest pusta, nie ważne kiedy na nią spojrzę. Tylko nie mówcie, że nikt w to nie gra, bo nie uwierzę. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym bardzo sobie kupić Halo 2 lecz mam Windows XP oraz takiego kompa:
AMD Athlon 2600+ 2.0GHZ
RAM 1.5GB
GF 7300 GT Sonic 256mb
Czy mam szanse na odpalenie Halo 2 i czy są jakieś sposoby żeby grać na Windows XP i w single i multiplayer??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować