Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gwiezdne Wojny

57 postów w tym temacie

Nie jestem maniakiem SW ale i tak kocham tę filmy... Mój ulubiony to mroczne widmo: za droidy, bo takie fajne są :P
A Zemsta Sithów to już nie SW jak dla mnie. Najgorsza część!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie gram.pl uczciło historyczną rocznicę... Największa saga w dziejach świata... Może nie największa, ale na pewno najlepsza! Nic więcej nie umiem powiedzieć... Wzruszyłem się... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedyś obejrzałem tylko "Mroczne widmo" i to były dla mnie jedyne "Gwiezdne Wojny" :) Ale jak obejrzałem resztę to szczerze żałowałem że się tak szybko skończyło. jednym słowem, film (saga) kultowy/a, tak jak filmy o Freddy''m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna saga. Choć szkoda, że u mnie w szkole tak nie wielu ludzi to docenia. Naprawdę grono ludzi, z którymi można porozmawiać zmniejsza się (w mojej szkole na kilkuset ludzi tylko kilku lubi Star Wars. Moi kumple uważają to za dziecinne). Szkoda, choć i ja nie jestem jakiś wielkim fanem. Lubie czasami pooglądać filmy, ale nie mam żadnych gadżetów (kiedyś miałem figurkę Lorda Vadera)...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 20:06, lordfett napisał:

> zwrócilście uwage na autora artykuły - (Boba) Fett xD

To nie pierwszy mój artykuł na gram.pl, więc nie ma na co zwracać uwagi, a pochodzenie nicka
bez wątpienia wskazuje na zainteresowanie Sagą ;) I Zgadłeś, pochodzi od Boby, jako że Gwiezdne
Wojny pokochałem już w dzieciństwie, a więc w czasach kiedy o Nowej Trylogii i Jango Fettcie
nikt nie słyszał :)


no ale jakos tak mi sie rzucilo teraz wyraznie w oczy ;). Szkoda ze nie mozna na gram zmienic nicka (Jedi_gogowitczak) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 12:26, Kris_bla napisał:

A zastanowmy sie, czy chociaz raz w zyciu kazdy z nas nie chcial byc rycerzem Jedi? :-D


pytanie retoryczne, nieprawdaz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:38, Geglash napisał:

@ cd-wiedźmin

Zadowolenia z neostrady i wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy Pierwszej Komunii
Św.!
]:->


dolaczam sie do życzeń. I jako pamiatke I komunii słowik ortograficzny i wyrazow obcych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 12:26, Kris_bla napisał:

A zastanowmy sie, czy chociaz raz w zyciu kazdy z nas nie chcial byc rycerzem Jedi? :-D


Myślę, że każdy, kto pozwolił pochłonąć się magii Gwiezdnej Sagi, choć raz chciał dzierżyć miecz świetlny w dłoniach... Bo czy nie byłoby to piękne? :D

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 08:34, lordfett napisał:

> A zastanowmy sie, czy chociaz raz w zyciu kazdy z nas nie chcial byc rycerzem Jedi? :-D


Myślę, że każdy, kto pozwolił pochłonąć się magii Gwiezdnej Sagi, choć raz chciał dzierżyć
miecz świetlny w dłoniach... Bo czy nie byłoby to piękne? :D

;)



Pytanie tylko czy chciałby mieć miecz czerwony czy niebieski? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 08:38, evilADM napisał:

Pytanie tylko czy chciałby mieć miecz czerwony czy niebieski? :-)


Nie robi różnicy moim zdaniem ;) Podzielam pogląd osób (autorów książek, opowiadań, fanów), którzy uważają, że Moc jest jedna, bez podziału na strony, a jej niszczycielska/tworząca siła zależy tylko od zamiarów. Bo przecież zdarzali się użytkownicy Mocy, Jedi, którzy korzystali z błyskawic Mocy itp. ;) A ja, choć światły człowiek, strasznie lubię czerwone lightsabery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 08:34, lordfett napisał:

Myślę, że każdy, kto pozwolił pochłonąć się magii Gwiezdnej Sagi, choć raz chciał dzierżyć
miecz świetlny w dłoniach... Bo czy nie byłoby to piękne? :D

;)


Mysle, ze by bylo... A uzywanie Mocy... marzenie... Ehh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mianowcie: Zapewne większość zwas pamięta jak na cartoon network leciały odcinki takich rysunkowych stars wars! dawno to było ale chciałbym to jeszcze zobaczysz wiec czy ktoś z was zna jakiś link do stronki gdzie te odcinki można obejrzeć (najlepiej w polskiej wersji językowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować