Zaloguj się, aby obserwować  
Adin92

..::Sk8 oR diE::..

15 postów w tym temacie

Forum jest całkowicie poświęcone jednemu sportowi czyli ,,skatebordingu'''' . Każdy może sie pochwalić swoimi filmikami (podając linki ) lub zdjęciami . Będziemy także opisywać jak robić poszczegulne tricki . Doradzać jaki sprzęt wybrać itp. A także pochwalić się swoimi deskami ;>

20070527202824

20070527202842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie jeżdże na desce, ale mam znajomych ktorzy to robią (i to baaaaardzo amatorsko :D). Zawsze mi się żalą że nie mają gdzie jeżdzić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chwilowo deski nie mam bo moja 5 z kolei pękła podczas griindu albo ollie to kickflip a co do deski to tez ja kocham i mam nawet kumpli co startowali na mentor sesion w Polsce i zajeli miejsca w 10 wiem mam od kogo lekcje obierac moze zapodam kiedys filmiki a co do dechy jezdze juz 3 lata i co nie co umiem a co do naszych sk8 parków to nie posiadamy ale miejscówek jest wiele naprzyklad taka straz pozarna jest tam super bo asfalcik jest a do tego czasami goni nas sąsiad strazy pan Mieciu a my wtedy na taki chodniczek i rura na dechach łahowo jak biegnie za nami a zwlaszcza po procentach (alkohol mam na mysli) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za spam ale zapomnialem jeszcze dodac ze w 100% popieram taki temat gz pomusly dla tworcy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże od 2 tygogni, a deche mam od 1. Byłem s sk8 parku umiem manual itp. A co do miejscówki to mam ponad 500 metrów asfaltu pod nosem (przed domem). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malko...uważaj...nie spamuj...bo burdel robisz takimi pierdułkami !!! Ja narazie mam przerwę , gdy byłem w skateparku to za bardzo się rozpędziłem i gdy śmigałem na halfpipe to deska mi z pod nóg wyleciała i GLEBA... noga całe szczście nie złamana , ale boliii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. 1.Ustaw tylną nogę palcami na tailu, przednią mniej więcej na środku deski. Szykujesz się do wybicia uginając kolana.
2. 2.Przy wybiciu należy tylną nagą nacisnąć na tail, a przednią pociągnij do góry po papierze.
3. 3.Podczas lotu deskę należy wyrównać do poziomu, a nogi ułożyć tak aby były na śrubach (od traków oczywiście).
4. 4.Przy lądowaniu ugnij kolana, aby zamortyzować upadek.

Na początku warto ćwiczyć skacząc w miejscu. Ollie jest pierwszym trikiem, którego się uczymy, a nauka może wam zająć trochę czasu więc należy mieć dużo cierpliwości. Potem należy ćwiczyć w jeździe. Najpierw bardzo powoli, potem szybciej i szybciej, aż do osiągnięcia perfekcji. Potem robić sobie przeszkody. Najpierw patyczek, potem deska, aż w końcu duże schody, poręcze itp. <<-------- ZNALAZŁEM TO W NECIE , początkującym może pomóc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować