Zaloguj się, aby obserwować  
Rexaw

Sklep Cenega

1920 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2009 o 09:18, Emillo2 napisał:

> Pomijajac rozmiar to ta koszulka to straszna szmata jest .... najgorsza ze wszystkich

> jakie do tej pory gdzies dali...
w 100% się zgadzam, koszulka nawet na ścierkę się nie nadaje ;) ale to szczegół


Nom niestety :/ wiem, że nie są one najlepszej jakości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2009 o 09:23, natanadler napisał:

/.../ Napisz proszę do nas i załatwimy sprawę :)


Dzięki, chyba właśnie skorzystam z tej możliwości. ;)

Już wcześniej to rozważałem i ciekaw jestem jak to będzie wyglądało. Jak tak po prostu dostanę drogą koszulkę, to bardzo fajnie. ;] Ale jak będę musiał odesłać tą za dużą koszulkę, to ja dziękuje bardzo za taką zabawę. ;/

Co do jakości wykonania tej koszulki, to przesadzacie, wcale nie jest z nią aż tak źle. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 13:13, Sebat1 napisał:


Co do jakości wykonania tej koszulki, to przesadzacie, wcale nie jest z nią aż tak źle.
;P


moja byla nie doszyta albo popruta, ale jako szmatka do spania w sam raz : I nie robilem jak widzisz awantury na 100 fajerek ze zlodzieje mi tandete wcisli i jeszcze oszukali bo przeciez to cos co dostalem koszulka mozna nazwac tylko wtedy gdy napiszemy nowa definicje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2009 o 13:34, natanadler napisał:

dostaniesz 2gą :)


A Wy dostaniecie ode mnie dzisiaj dwa maile, jeden o tą koszulkę, a drugi bo nie mogę aktywować przez Steam mojego egzemplarza Red Orchestry, wyskakuje mi komunikat, że mój kod produktu został już aktywowany. xD

@libero85
Ja od pewnego czasu zbieram koszulki z logami różnych gier (mam już pięć ^_^) i oprócz tego, że je zbieram, chciałbym taż z nich korzystać, więc się zbulwersowałem po prostu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 13:52, Sebat1 napisał:


@libero85
Ja od pewnego czasu zbieram koszulki z logami różnych gier (mam już pięć ^_^) i oprócz
tego, że je zbieram, chciałbym taż z nich korzystać, więc się zbulwersowałem po prostu.
;]


Ja juz mam tyle ze nie mam kiedy nosic... wole jednak takie markowe z ciekawymi wzorami ;) ze z far cry 2 nawet nie rozpakowalem :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, wytłumaczcie mi, o co chodzi z tymi "limitowanymi" preorderami. Dzisiaj doszła paczka z PREORDEREM Assassin''s Creeda i PREORDEREM Prince of Persia (dla kolegi). Nie żebym narzekał, jak dwa dni temu zamówiłem te rzeczy, to się cieszyłem, że są, ale to trochę dziwne, że tak dawno po premierze można było to zamówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem:
jak chcę się zarejestrować w sklepie Cenegi to nie chce przyjąć mojego adresu E-mail. Jak temu zaradzić?

A nie sorry problem już rozwiązany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2009 o 14:23, natanadler napisał:

napisz od razu do servisu pomogą od ręki, lub zadzwoń będzie szybciej


Zdecydowałem się napisać jednego maila z opisem obu moich problemów i wysłałem na serwis@cenega.pl. Kilka godzin temu dostałem odpowiedź z rozwiązaniem problemu ze Steamem, a w sprawie koszulki jak na razie cisza, mam nadzieję, że nie będę musiał czekać ''''pięć dni roboczych''''. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nat mam pytanie, znalazłem na allegro Man of War przedpremierówkę, dlaczego tam nie ma podanych kosztów wysyłki..?? Z allegro wychodzi za free a ja kupując przez sklep Cenegi muszę płacić za przesylkę..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 14.03.2009 o 00:45, Citkowsky napisał:


Jak to możliwe ze tak niska cena?


Allego ma swoje prawa:/ Nawet nie wiem czy jeszcze mamy na magazynie SC:DA w chwili obecnaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c iach

Widzisz napisałeś jednego maila z dwoma problemami i puściłeś do serwisu. Więc sprawa z koszulką poszła drogą okrężną. W ponedziałek dostaniesz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 01:19, Malcollm napisał:

Nat mam pytanie, znalazłem na allegro Man of War przedpremierówkę, dlaczego tam nie ma
podanych kosztów wysyłki..?? Z allegro wychodzi za free a ja kupując przez sklep Cenegi
muszę płacić za przesylkę..??


Na allegro także powinny być koszty wysyłki. Przeoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2009 o 06:53, natanadler napisał:

Widzisz napisałeś jednego maila z dwoma problemami i puściłeś do serwisu. Więc sprawa
z koszulką poszła drogą okrężną. W ponedziałek dostaniesz odpowiedź.


Mam co robić w weekend, więc zupełnie mi to nie przeszkadza. ;)

BTW. Na razie nie zniechęcam się do sklepu Cenegi i w najbliższym czasie planuje zamówić Civilization IV: Complete Edition. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować