• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
rav4

Test drive unlimited - problem

Pytanie

Mam tu takie małe pytanko co do gry tdu. Gdy chcę zrobić konto online bez przerwy zaraz po tym jak kliknę OK wyskakuję że podałem nieprawidłowe chasło. Czy ktoś wie o co chodzi. Za odpowiedź z góry dziękuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 31.05.2007 o 21:15, rav4 napisał:

Mam tu takie małe pytanko co do gry tdu. Gdy chcę zrobić konto online bez przerwy zaraz po
tym jak kliknę OK wyskakuję że podałem nieprawidłowe chasło. Czy ktoś wie o co chodzi. Za odpowiedź
z góry dziękuje!!


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21155&u=1480 oficjalny temat pomocy technicznej TDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam wielki problem z gra TDU to ze nieraz niechce sie zalaczyc to maly pikus ale ze mialem ukonczona gre w 72% i odkryta cala wyspe co nie wspomne o domach i autach .Wiec mam problem bo niewiem jakim sposobem mam teraz 42% gry znikly mi cztery domy i auta o wartosci 4.500.000$ mialem profil mistrza a tera mam experta co sie dzieje z ta gra i poznikaly mi trasy ktore przejechalem mam jeszcze 20 aut ale wszystkie salony sa pozamykane .PROSZE O POMOC JAK TO NAPRAWIC

20070605223715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.06.2007 o 22:43, mariusz1505 napisał:

mam wielki problem z gra TDU to ze nieraz niechce sie zalaczyc to maly pikus ale ze mialem
ukonczona gre w 72% i odkryta cala wyspe co nie wspomne o domach i autach .Wiec mam problem
bo niewiem jakim sposobem mam teraz 42% gry znikly mi cztery domy i auta o wartosci 4.500.000$
mialem profil mistrza a tera mam experta co sie dzieje z ta gra i poznikaly mi trasy ktore
przejechalem mam jeszcze 20 aut ale wszystkie salony sa pozamykane .PROSZE O POMOC JAK TO NAPRAWIC

a widzisz ww. link?? tam wysylaj swoje problemy i na pewno ktos odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem nie wiem co i jak mam zrobić ponieważ nie potrafie zagrać w sieci może ktoś mi opisze krok po kroku co i jak mam zrobioć ?Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować