• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.05.2007 o 11:08, MetaL2 napisał:

Mam pytanie.
Czy można odzielić wyścigi przejechane od nie przejechanych??
Chodzi o to czy da się wyścigi przejechane usunąć z mapy albo schować??


jasne, ze tak. jak jestes na mapie, kliknij przycisk "FILTRY" i tam poodznaczaj typ wyscigu, ktory cie juz nie interesuje, lub gdzies nizej na dole w Filtrach jest do zaznaczenia, czy maja si epojawiac tylko przejechane, wszystkie, czy wlasnie nieprzejechane wyscigi.
Pozaznaczaj odpowiednio do potrzeb i wcisnij BACKSPACE

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.05.2007 o 11:11, kotek84 napisał:

> Mam pytanie.
> Czy można odzielić wyścigi przejechane od nie przejechanych??
> Chodzi o to czy da się wyścigi przejechane usunąć z mapy albo schować??

jasne, ze tak. jak jestes na mapie, kliknij przycisk "FILTRY" i tam poodznaczaj typ wyscigu,
ktory cie juz nie interesuje, lub gdzies nizej na dole w Filtrach jest do zaznaczenia, czy
maja si epojawiac tylko przejechane, wszystkie, czy wlasnie nieprzejechane wyscigi.
Pozaznaczaj odpowiednio do potrzeb i wcisnij BACKSPACE

Pozdro


Acha, dziękuje bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.05.2007 o 11:16, MetaL2 napisał:

> > Mam pytanie.
> > Czy można odzielić wyścigi przejechane od nie przejechanych??
> > Chodzi o to czy da się wyścigi przejechane usunąć z mapy albo schować??
>
> jasne, ze tak. jak jestes na mapie, kliknij przycisk "FILTRY" i tam poodznaczaj typ wyscigu,

> ktory cie juz nie interesuje, lub gdzies nizej na dole w Filtrach jest do zaznaczenia,
czy
> maja si epojawiac tylko przejechane, wszystkie, czy wlasnie nieprzejechane wyscigi.
> Pozaznaczaj odpowiednio do potrzeb i wcisnij BACKSPACE
>
> Pozdro

Acha, dziękuje bardzo!!



prosze uprzejmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam kupilem dzisiaj sobie TDU i mam problem. Po zainstalowaniu gry gdy ja wlaczam pokazuje sie male czarne okienko i po chwili znika ono. Nic sie nie dzieje: moj sprzet to HP Compaq nx7400 Karta graficzna to Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset Family, procesor: Intel(R) Core(TM)2CPU T5600 1.83GHz ma tez giga ramu, system to windows xp professional. Prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.05.2007 o 22:06, czechu87 napisał:

Witam kupilem dzisiaj sobie TDU i mam problem. Po zainstalowaniu gry gdy ja wlaczam pokazuje
sie male czarne okienko i po chwili znika ono. Nic sie nie dzieje: moj sprzet to HP Compaq
nx7400 Karta graficzna to Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset Family, procesor: Intel(R)
Core(TM)2CPU T5600 1.83GHz ma tez giga ramu, system to windows xp professional. Prosze o pomoc:)


Gra nie obsługuje zintegrowanych kart graficznych, używanych np. w laptopach. Chyba sobie, niestety, nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.05.2007 o 22:13, ak.47 napisał:

> Witam kupilem dzisiaj sobie TDU i mam problem. Po zainstalowaniu gry gdy ja wlaczam pokazuje

> sie male czarne okienko i po chwili znika ono. Nic sie nie dzieje: moj sprzet to HP Compaq

> nx7400 Karta graficzna to Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset Family, procesor: Intel(R)

> Core(TM)2CPU T5600 1.83GHz ma tez giga ramu, system to windows xp professional. Prosze
o pomoc:)

Gra nie obsługuje zintegrowanych kart graficznych, używanych np. w laptopach. Chyba sobie,
niestety, nie pograsz.


A oplaca sie wymienic karte graficzna w laptopie czy niebardzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A masz w ogóle taką możliwość? Niewiele komputerów jest wyposażonych w dodatkowy slot dla karty graficznej, najczęściej mają tylko zintegrowaną. W tym wypadku karty nie wymienisz, a więc w grę nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.05.2007 o 10:56, Arclight napisał:

A masz w ogóle taką możliwość? Niewiele komputerów jest wyposażonych w dodatkowy slot dla karty
graficznej, najczęściej mają tylko zintegrowaną. W tym wypadku karty nie wymienisz, a więc
w grę nie pograsz.


dokladnie- laptopy sluza przede wszystkim do pracy i oszczedzania baterii. niewiele jest konstrukcji nadajacych sie do zastosowan rozrywkowych, a te ktore sa, sa potwornie drogie.
ze zintegrowanym intelem mozesz zapomniec o graniu.
jeszzce jakbys mial jakiegos radeona od x700 wzwyz, ale z intelem to ty co najwyzej odpalisz worda i przegladarke internetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam nietypowy problem, mianowicie gdy loguje się na gamespyid.com wyświetla się "profiles associated with this account" co jak się domyślam znaczy że na tym koncie jest wiele nicków, jednak niema tam nicku który używam do TDU przez co na testdriveunlimited.com nie mogę połączyć swojego konta z gamespy "Your Atari account is not yet linked to a Gamespy ID"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

elo
w trakcie krania dostalem takie info, znaczy wyskoczyla mi koperta w formie wiadomosci:

Server maintenance 8am GMT+1 Wed 30th May
Apologies for any inconvenience ceused
Eden Games - Atari


ze cooo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.05.2007 o 17:07, Johny16 napisał:

Za kilka godzin koniec maja a patcha jak nie było tak niema



Bo patch ma wyjść dopiero pod koniec czerwca. Coś nie jesteś na bierząco........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Zastanawiam się na jaką kartę zamienić moją starą inwidję dżi fors 6600 ttede(:D)....w planach mam 7900 gs galaxy 256 MB....czy TDU będzie na niej działać i czy kloś ma taką kartę(co o niej sądzi)....z góry dzięki za posty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.05.2007 o 16:56, OmenGda napisał:

elo
w trakcie krania dostalem takie info, znaczy wyskoczyla mi koperta w formie wiadomosci:

Server maintenance 8am GMT+1 Wed 30th May
Apologies for any inconvenience ceused
Eden Games - Atari


ze cooo????


Też dotałem tą wiadomość. Niech ktoś to wytłumaczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować