Zaloguj się, aby obserwować  
Mohair

Creative - temat ogólny

33 postów w tym temacie

tutaj piszemy, co o tej firmie sądzicie.
Moje zdanie jest takie, że ta firma produkuje bardzo dobre odtwarzacze muzyczne, a także świetne głośniki.
Może się również pochwalić chyba najlepszymi słuchawkami do mp3/mp4 na rynku ;)
A wy co o niej sądzicie?

PS. Mam pytanie... Czy ktoś z was ma może Creative Zen V Plus ? Zastanawiam się nad kupnem, a chciałbym wysłuchać czyjejś opinii na ten temat ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie cud wziąłem sobie 4gb(może być wydatek), wrażenia są super szczególnie gdy ma się dobre słuchawki. Mr.M polecam ci tą mp4, solidna dobrze gra i gites.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łyknąłem, jak radzisz ;)
Zen V + , ale 1GB ^^ Wiesz, finanse... ;)
A z Creative oprócz mp4 mam jeszcze głośniki ^^ 2.1 , ale dawno je dostałem i na gwiazdkę, więc nie mogłem łyknąć np. 5.1 ;> Ale i te extra ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:04, Maciejka12 napisał:

Tak, to jest dobra firma, mam z niej głośniki. :)


To jest świetna firma:) produkuje zajefajne (zaraz po firmie Pioneer) sprzęty grające, mam mp4 tej firmy i słuchawki, jestem bardzo z niej zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to Creative zrobiło tylko jedną klapę.
Była taka seria muVo chyba 220 , która się bardzo szybko psuła (to kilka lat temu ;) ).
Masakra, mój kuzyn wymienial mp3 trzy razy, az w koncu wziął pieniądze i kupił coś taniego, bo zrażony był...
Dzisiaj ma jakiegos Typhone''a ^^
Aha, mały szczegół...
Włąśnie przez tą feralną partię i przygodę mojego kuzyna nie kupiłem iPoda Nano, ani jakiejkolwiek innej przenośnej grajki... Dostałem discmana, co prawda porządnego, ale nie pasuje on do mojego trybu bycia... ;)
Na szczęście już niedługo Zen V+ ^^

Pozdrawiam,
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:09, Mr.M napisał:

Łyknąłem, jak radzisz ;)
Zen V + , ale 1GB ^^ Wiesz, finanse... ;)

Extra, w koncu niby się pomylili i Zena V nie mam ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2 late playera Creative.Muvo Star Academy.Awesome.Niby tylko 256 MB,ale i tak cieszył.Mały,zgrabny,piękny.Wymieniłom go na Philipsa 1100.Troszkę jednak żałuję.A co do słuchawek,mam już 2 z rzędu.Wcześniej Ep-480,teraz chyba 180.Jak zawsze dobre i niezawodne ;).Creative,best chioce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Zakupiłem Zen Stone Plus i powiem tylko tyle - jest genialny :) Za pierwszym razem coś bateria krótko trzymała, ale teraz jest ok :) Ma tylko jedną wadę, a mianowicie zasilanie prze usb, ale już zamówiłem przejściówkę, więc ok ^^ Poza tym jest miodny, ma przejrzysty wyświetlacz (wcale nie jest za mały). Jakość dźwięku jest wspaniała, obsługa wręcz intuicyjna, nawet w egipskich ciemnościach można z niego bez przeszkód korzystać, a nie szukać, gdzie jest jakiś przycisk, a więc staja się absolutną bzdurą te skargi, że nie ma podświetlanych przycisków :) A co do przycisków... Ok, tu jest jeszcze jedna, drobna wada, a mianowicie trzeba mocniej przycisnąć (nie tak leciutko) , żeby zareagował, ale chwila i można się przyzwyczaić :)
Jest jeszcze ciekawa funkcja, bardzo ciekawa :) Dzięki niej można dostosować odtwarzacz do swoich potrzeb, a mianowicie jest to możliwość przestawienia osi ekranu, czyli można z niego korzystać z obu stron (góra-dół), co pozwoli jeszcze bardziej uczynić sterowanie intuicyjnym :)
Pamięci ma aż 2GB, co dla mnie jest trochę za dużą ilością, ale z nadmiaru się nie narzeka, nie? ;D W zasadzie stoper nie jest mi na 100% przydatny, lecz właśnie dla mnie ten odtwarzacz jest genialny, bo ma wszystko to, czego potrzebuje, a nawet jeszcze więcej i to za rozsądną cenę (220 zł :) ).

Pozdrawiam.
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam sterowników do kamerki internetowej Creative Live vista model vf0260 i za h.... nie moge znaleźć a cd mi pies porwał w zęby i obslinił i pogryzł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Creative to porządna firma. Mam odtwarzacz mp3 MuVo TX- jest w porządku, słuchawki dołączone do niego wytrzymały prawie rok. Mam też głośniki od 2 miesięcy, póki co sprawują się dobrze. Więc polecam Creative! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zestaw SBS 380(?) niby dwa głośniki i subbufer ale jak włącze na max''a to walą głeśniej niż głośniki mojego kumpla (5.1) ale jakiejś mało znanej firmy. Creative to naprawdę dobra firma miałem MP3 Creative''a i nigdy się ne popsuło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jedyne co mam z Creative to MP4, ładowarkę, słuchawki i kartę dźwiękową.

MP4 to ZEN v plus 2GB, ale teraz kupiłbym ZEN''a (patrz obrazki niżej)

20080202210128

20080202210135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Creative to jedna z najlepszych firm w całej branży. Od dwóch lat mam ich odtwarzacz MP3, nie musiałem oddawać go do naprawy albo nawet wymieniać oprogramowania ;) Posiadam również ich zestaw głośników 5.1, mają świetną jakość wydawanego dźwięku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować