Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2006 o 13:42, darth 16 napisał:

a jak jest pokazane zabicie dahaki bo dahake trzeba zabić wodnym swordem
czy walka z nia jest trudna???

Pokazania jest całkiem ciekawie, a Dahaka to "to", rodzaj nijaki, ale już lepiej używać rodzaju męskiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 14:53, Sand Wraith napisał:

> a jak jest pokazane zabicie dahaki bo dahake trzeba zabić wodnym swordem
> czy walka z nia jest trudna???
Pokazania jest całkiem ciekawie, a Dahaka to "to", rodzaj nijaki, ale już lepiej używać rodzaju
męskiego :P

czyli jak?? rozcinasz jemu łeb czy co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 14:53, Sand Wraith napisał:

> a jak jest pokazane zabicie dahaki bo dahake trzeba zabić wodnym swordem
> czy walka z nia jest trudna???
Pokazania jest całkiem ciekawie, a Dahaka to "to", rodzaj nijaki, ale już lepiej używać rodzaju
męskiego :P


no tak, ale końcówkę ma żeńską... ;)

-> Darth 16 - bardzo ciekawie zrobiona. a końcóweczka miażdży. Prince pokazuje, jaki z niego jest metaforyczny Bad Boy. i umie zachowywać sie jak bohater z amerykańskich filmów sensacyjnych. świetna walka - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:02, darth 16 napisał:

rozumiem czyli dahaka go powala a on resztkami sił się podnosi i ją zabija??? :PPP


ja preferuję formę ''jego''. dahaka to raczej rodzaj męski

nie - w tym związku Prince dominuje - z water swordem Dahaka nie jest dla niego problemem.
SPOILER chociaż pomoc ze strony Kaileeny jest bardzo pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:04, Azrathel napisał:

> rozumiem czyli dahaka go powala a on resztkami sił się podnosi i ją zabija??? :PPP

ja preferuję formę ''jego''. dahaka to raczej rodzaj męski

nie - w tym związku Prince dominuje - z water swordem Dahaka nie jest dla niego problemem.

SPOILER chociaż pomoc ze strony Kaileeny jest bardzo pomocna.

ale to jak w końcu jego wykańcza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie będe sie tu rozpisywał - zaraz poszukam w google filmik, w którym Prince walczy z Dahaką i co dzieje sie później.
zaraz znajdę i zamieszcze. albo jak chcesz to sam poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:02, darth 16 napisał:

rozumiem czyli dahaka go powala a on resztkami sił się podnosi i ją zabija??? :PPP

Eee... Nie! Dahaka boi się wody, więc tylko wodny miecz może go zranić... Walka jest wyrównana i emocjonująca... Dahaka jest bardzo prostym przeciwnikiem.Posiada trzy różne ataki. Z bliska atakuje łapami - wystarczy odskoczyć do tyłu. Kiedy Dahaka zdobędzie trochę przestrzeni atakuje mackami - najprościej ich unikać turlając się. Gdy demon solidnie oberwie wypada na brzeg areny i w tedy możemy go okładać... W tym stylu książę go dobija... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem Price`a:SoT ale w WW utknąłem xD jak jest już 2 ucieczka przed Dahaką, to dobiegałem do ściany gdzie była przepaść a gdy się czepiałem drogi za nią, to spadałem :) bo była tam beczka xD ...
Ale gdy dowiedziałem się jak to przejśc, to jak na złośc spalił mi się pad :/ a ja nie gram w takie gry na klawiaturze :P przedwczoraj zamówiłem sobie nowego więc znów będę mógł ruszyć z WW :)
Co do ostatniej walki/sceny z WW, a ja słyszałem że Dahaka może popełnić też błąd i sam spadnie w przepaść ? no bo są 2 różne zakończenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2006 o 15:29, Ukitake-san napisał:

Co do ostatniej walki/sceny z WW, a ja słyszałem że Dahaka może popełnić też błąd i sam spadnie
w przepaść ? no bo są 2 różne zakończenia...


jeśli to, co mówisz, byłoby prawdą, to byłyby już trzy...
SPOILER SPOILER
nie, Dahaka, kiedy już jest nadszarpnięty przez Księcia, dostaje jakimś czarem od Kaileeny, który odpycha go do tyłu - Dahaka chwyta sie występu skalnego, a wtedy Prince może go bezkarnie okładać. aż do końca walki dahaka nic nie robi - oczywiście jeżeli wystarczająco szybko go tłuczesz. zobacz filmik, jeżeli chcesz - w którymś moim poprzednim poście jest link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azrathel oglądałem też ten filmik, no i muszę przyznać - gośc miał fuksa xP tyle życia mu zostało ale rozwalił Dahakę :D świetnie wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc? Zaraz po zdobyciu Miecza Skorpiona mają się otworzyć jakieś drzwi w tej hali, ale nic takiego się nie dzieje. Wybiega na mnie tylko kilku wrogów i tyle... Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:52, Ukitake-san napisał:

Azrathel oglądałem też ten filmik, no i muszę przyznać - gośc miał fuksa xP tyle życia mu zostało
ale rozwalił Dahakę :D świetnie wygląda...


ale wadą jest to, ze kolesiowi chyba już sie nie chciało nagrywać, bo w tym filmiku nie ma sekwencji zamykającej PoP''a - powrotu księcia do Babilonu. ale to wszystko można znaleźć na google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:16, Lamb3rt napisał:

Może mi ktoś pomóc? Zaraz po zdobyciu Miecza Skorpiona mają się otworzyć jakieś drzwi w tej
hali, ale nic takiego się nie dzieje. Wybiega na mnie tylko kilku wrogów i tyle... Co dalej?

Hmm, jeżeli dobrze pamiętam to spójrz do góry, powinny tam być deski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:16, Lamb3rt napisał:

Może mi ktoś pomóc? Zaraz po zdobyciu Miecza Skorpiona mają się otworzyć jakieś drzwi w tej
hali, ale nic takiego się nie dzieje. Wybiega na mnie tylko kilku wrogów i tyle... Co dalej?


Po zabiciu ich rozbij fragment muru (powinien być jakby pęknięty), a znajdziesz się w średniej wielkość pomieszczeniu z celami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zainstalowana, za chwile zagram by odnaleźć wszystkie LU i obejrzeć drugie zakończenie. Pierwszy raz grałem na normalnym poziomie trudności i gra nie była za bardzo wymagająca, teraz zamierzam zagrać na "hardzie" i tu moje pytanie: jak bardzo różni się poziom "hard" od normalnego? Pewnie jest bardziej wymagający, ale o ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 19:23, hunter22 napisał:

Gra zainstalowana, za chwile zagram by odnaleźć wszystkie LU i obejrzeć drugie zakończenie.
Pierwszy raz grałem na normalnym poziomie trudności i gra nie była za bardzo wymagająca, teraz
zamierzam zagrać na "hardzie" i tu moje pytanie: jak bardzo różni się poziom "hard" od normalnego?
Pewnie jest bardziej wymagający, ale o ile?


Ja zauważyłem taką różnicę że książę traci więcej zdrowia po uderzeniu przeciwnikia, oraz spowolnienie czasu trwa trochę krócej (niewiele, ale jednak :D)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować