Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2006 o 13:10, Harvenar napisał:

Ja tam wole kijaszka do hokeja :P Miecz świetlny przereklamowany :D


Przereklamowany? :) Co masz na mysli? A kij od hokeja jest gorsza bronia, co mozna zobaczyc na tych obrazkach:

http://princeofpersia.konsola.pl/img/pop_warrior/bronie/duze/weapons_special_3.jpg
http://princeofpersia.konsola.pl/img/pop_warrior/bronie/duze/weapons_special_4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:13, Wiadroman napisał:

> Ja tam wole kijaszka do hokeja :P Miecz świetlny przereklamowany :D

Przereklamowany? :) Co masz na mysli? A kij od hokeja jest gorsza bronia, co mozna zobaczyc


Miecze świetlne pojawiają się często w grach, miały już swoje minuty sławy. Czas na kijaszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:24, Arar napisał:

> Water sword to najlepsza broń w grze?

Praworęczna. Leworęczną najlepszą bronią w grze jest miecz Jedi. :D


Gdzie go znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

flaming do zdobycia po przejściu etapu w bibliotece :

Idź do lokacji Garden. Przejdź prosto i użyj portalu. Przejdź całą trasę tak jak poprzednio, aż do miejsca, gdzie gonił cię DAHAKA. Na samym środku sali GARDEN na górnym poziomie możesz teraz przejść przez ścianę, którą w furii rozwalił DAHAKA (ściana nadal może tam stać, bo gra nie jest wolna od bugów, ale da się przejść na drugą stronę. Przejdź po gałęziach na balkon nad prawym posągiem. Skrzynia (41). Naciśnij przycisk i wróć się. Wskocz na wysunięty blok skalny i wskocz na drążek nad tobą. Przehuśtaj się na prawo. Przejdź gzymsem nad balkon i spadnij na niego. Rozwal ścianę w prawym rogu. Tu znajdziesz flaminga.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 16:24, tread71 napisał:

flaming do zdobycia po przejściu etapu w bibliotece :

Idź do lokacji Garden. Przejdź prosto i użyj portalu. Przejdź całą trasę tak jak poprzednio,
aż do miejsca, gdzie gonił cię DAHAKA. Na samym środku sali GARDEN na górnym poziomie możesz
teraz przejść przez ścianę, którą w furii rozwalił DAHAKA (ściana nadal może tam stać, bo gra
nie jest wolna od bugów, ale da się przejść na drugą stronę. Przejdź po gałęziach na balkon
nad prawym posągiem. Skrzynia (41). Naciśnij przycisk i wróć się. Wskocz na wysunięty blok
skalny i wskocz na drążek nad tobą. Przehuśtaj się na prawo. Przejdź gzymsem nad balkon i spadnij
na niego. Rozwal ścianę w prawym rogu. Tu znajdziesz flaminga.

a miecz jedi zwany fosforowym mieczem ;-]

Dnia 05.11.2006 o 16:24, tread71 napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot ze znalezieniem "Life Upgrade #4: W planszy Garden na początku po prawej stronie na górze jest przejście do ogrodu wiszącego na zewnątrz murów. Jeżeli staniesz na mostku, którym dochodzisz do ogrodu to spójrz piętro niżej niż ogród. Oto przejście do ENERGII 4". Gdyby ktoś mógł opisać dokładnie miejsce gdzie się znajduje byłbym wdzięczny z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 17:41, hobbit33 napisał:

Mam kłopot ze znalezieniem "Life Upgrade #4: W planszy Garden na początku po prawej stronie
na górze jest przejście do ogrodu wiszącego na zewnątrz murów. Jeżeli staniesz na mostku, którym
dochodzisz do ogrodu to spójrz piętro niżej niż ogród. Oto przejście do ENERGII 4". Gdyby ktoś
mógł opisać dokładnie miejsce gdzie się znajduje byłbym wdzięczny z góry thx

http://princeofpersia.konsola.pl/warrior_within_sekrety.php podawane w tym wątku nader często:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem sobie z KK PoP WW. I mam pewien problem. Otóż mam w ustawieniach ustawione, że Ksiaże atakuje LPM , gdy juz walczę klikam i klikam LPM a książe stoi w miejscu i nie mam jak pokonywać wrogów. Jestem pewien, że myszka mi działa. Próbowałem zmienić opcję atakowania na ctrl jednak bez skutku. Co mam aby ksiaże zaczął atakować??I skończył sie przyglądać jak go zabijają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 22:51, Vasilli napisał:

Ja dziś kupiłem sobie z KK PoP WW. I mam pewien problem. Otóż mam w ustawieniach ustawione,
że Ksiaże atakuje LPM , gdy juz walczę klikam i klikam LPM a książe stoi w miejscu i nie mam
jak pokonywać wrogów. Jestem pewien, że myszka mi działa. Próbowałem zmienić opcję atakowania
na ctrl jednak bez skutku. Co mam aby ksiaże zaczął atakować??I skończył sie przyglądać jak
go zabijają:P

Po pierwsze sprawdź czy czasami nie masz włonczonej pauzy po drugie ustaw atak na nic(nie klikaj żadnego przycisku prucz esc) potem wyłącz grę i z tak konfigurowaną klawiaturą włącz grę z powrotem.
(Jeżeli nie podziała to poszukaj przycisku ustaw domyślne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 22:51, Vasilli napisał:

Ja dziś kupiłem sobie z KK PoP WW. I mam pewien problem. (...)


Hm... Bardzo dziwne... Nie slyszlaem nigdy o takim bledzie... Grales moze wczesniej w demo tej gry? Jelsi tak, to czy wtedy wszystko gralo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 22:57, Wiadroman napisał:

> Ja dziś kupiłem sobie z KK PoP WW. I mam pewien problem. (...)

Hm... Bardzo dziwne... Nie slyszlaem nigdy o takim bledzie... Grales moze wczesniej w demo
tej gry? Jesli tak, to czy wtedy wszystko gralo?

Nie w demo nie grałem. Jestem w pierwszej misji na statku mam walczyć z zombiakami a książe stoi w miejscu i po kilku minutach mnie zabijaja. I nie mam włączonej pauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja super oryginalna, inteligentna, wyszukana, finezyjna itd. itp. i w ogole MEGA rada (xD): Moze przeinstaluj gre? xD

Sorry, ale nie wymyslilem nic madrzejszego, a tak sie sklada, ze czesto ta metoda pomaga. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Gdy instaluje gry to przy około 75% wyłącza mi się komputer ;/.
Przed formatem bylo wszystko oki. Miał ktoś taki problem?
Ps.Przy normalnym siedzeniu na necie i granie w inne gry nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 19:01, Szympek napisał:

Mam problem.
Gdy instaluje gry to przy około 75% wyłącza mi się komputer ;/.
Przed formatem bylo wszystko oki. Miał ktoś taki problem?
Ps.Przy normalnym siedzeniu na necie i granie w inne gry nic sie nie dzieje


W sensie że wyłącza cie sie komputer masz na myśli jego restart czy to że przestają chodzić jakiekolwiek urządzenia w nim - kompletne wyłączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 14:59, Dark Assasin napisał:

> Mam problem.
> Gdy instaluje gry to przy około 75% wyłącza mi się komputer ;/.
> Przed formatem bylo wszystko oki. Miał ktoś taki problem?
> Ps.Przy normalnym siedzeniu na necie i granie w inne gry nic sie nie dzieje

W sensie że wyłącza cie sie komputer masz na myśli jego restart czy to że przestają chodzić
jakiekolwiek urządzenia w nim - kompletne wyłączenie

Znaczy był restart. Działo się tak przez około 3-4dni a potem wszystko było już ok. Nie wiem co to mogło spowodować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:02, Szympek napisał:

Znaczy był restart. Działo się tak przez około 3-4dni a potem wszystko było już ok. Nie wiem
co to mogło spowodować.



mogłeś mieć zniszczone urządzenie do chłodzenia procesora lub innego dość ważnego elementu komputera - gdy np. procesor sie nagrzeje do niebezpiecznej temperatury to następuje restart by go troche "odciążyć". Mi sie tak działo przy pisaniu w notatniku ale przedtem grałem w jakąś gre z wysokimi wymaganiami i musiałem przegrzać procesor.
Innego powodu nie umiem podać. No chyba że to był poprostu jakiś błąd instalatora albo systemu lub poprostu miałeś włączone coś co tą instalke uniemożliwiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem (czytałem wcześnie w tym temacie i nie było rozwiązania): przed ostatnią walką z kalieeną jest portal czasu (przechodzimy z przeszłości do teraźniejszości) i nie da się przejść do teraźniejszości...jest jakiś patch na to??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować