Zaloguj się, aby obserwować  
MastOfMast1

Last chaos

339 postów w tym temacie


z tego co wiem to chyba na tych z żółtą nazwą... najczęściej z nich mi wypadały czekolady... teraz mam już tyle forsy, której nie potrzebuję zbierać obecnie (nie chwaląc się), że wolę te czekoladki wykorzystywać a jeżeli przez przypadek uzbieram trzy to wykorzystuje potem scrolle... szkoda, że nie masz mounta, najlepiej smoka, wtedy gdy zaciągniesz grupkę potworów (najlepiej wychodzi to na treantach) i pozabijasz to zawsze wypadnie jakaś czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 18:48, przemcio256 napisał:


z tego co wiem to chyba na tych z żółtą nazwą... najczęściej z nich mi wypadały czekolady...
teraz mam już tyle forsy, której nie potrzebuję zbierać obecnie (nie chwaląc się), że
wolę te czekoladki wykorzystywać a jeżeli przez przypadek uzbieram trzy to wykorzystuje
potem scrolle... szkoda, że nie masz mounta, najlepiej smoka, wtedy gdy zaciągniesz
grupkę potworów (najlepiej wychodzi to na treantach) i pozabijasz to zawsze wypadnie
jakaś czekolada


no to gratuluje kasy,bo ja mam ZERO bo wydalem na czekolady,wszystko co mialem a nie bylo tego duzo bo to nowa postac na 10 lvl xD.Mam drake na 18 lvl w 5 dzni powininem wbic 31 xD kasy nie mam nic!Moze zdaze zdobyc jeszcze czekolade.Kiedy sie konczy ten event?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 21:19, Vanmati napisał:

>
> z tego co wiem to chyba na tych z żółtą nazwą... najczęściej z nich mi wypadały
czekolady...
> teraz mam już tyle forsy, której nie potrzebuję zbierać obecnie (nie chwaląc się),
że
> wolę te czekoladki wykorzystywać a jeżeli przez przypadek uzbieram trzy to wykorzystuje

> potem scrolle... szkoda, że nie masz mounta, najlepiej smoka, wtedy gdy zaciągniesz

> grupkę potworów (najlepiej wychodzi to na treantach) i pozabijasz to zawsze wypadnie

> jakaś czekolada

no to gratuluje kasy,bo ja mam ZERO bo wydalem na czekolady,wszystko co mialem a nie
bylo tego duzo bo to nowa postac na 10 lvl xD.Mam drake na 18 lvl w 5 dzni powininem
wbic 31 xD kasy nie mam nic!Moze zdaze zdobyc jeszcze czekolade.Kiedy sie konczy ten
event?

dokładnie nie wiem kiedy się kończy, bo na stronie nie ma o nim wzmianki... szkoda, że nie grasz na sarissie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 09:47, przemcio256 napisał:

> >
> > z tego co wiem to chyba na tych z żółtą nazwą... najczęściej z nich mi wypadały

> czekolady...
> > teraz mam już tyle forsy, której nie potrzebuję zbierać obecnie (nie chwaląc
się),
> że
> > wolę te czekoladki wykorzystywać a jeżeli przez przypadek uzbieram trzy to
wykorzystuje
>
> > potem scrolle... szkoda, że nie masz mounta, najlepiej smoka, wtedy gdy zaciągniesz

>
> > grupkę potworów (najlepiej wychodzi to na treantach) i pozabijasz to zawsze
wypadnie
>
> > jakaś czekolada
>
> no to gratuluje kasy,bo ja mam ZERO bo wydalem na czekolady,wszystko co mialem a
nie
> bylo tego duzo bo to nowa postac na 10 lvl xD.Mam drake na 18 lvl w 5 dzni powininem

> wbic 31 xD kasy nie mam nic!Moze zdaze zdobyc jeszcze czekolade.Kiedy sie konczy
ten
> event?
>
dokładnie nie wiem kiedy się kończy, bo na stronie nie ma o nim wzmianki... szkoda,
że nie grasz na sarissie:D



trudno...ale jednak udalo mi sie zebrac troche czekoladek,a nawet duzo bo mam 30 exp scrolow itd.pewnie dla cibie to malo.Kasy tez zarobilem ale bardzo malo bo tyko 1121872 GC(dokladnie przepisalem :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 19:13, Vanmati napisał:

> > >
> > > z tego co wiem to chyba na tych z żółtą nazwą... najczęściej z nich mi
wypadały
>
> > czekolady...
> > > teraz mam już tyle forsy, której nie potrzebuję zbierać obecnie (nie chwaląc

> się),
> > że
> > > wolę te czekoladki wykorzystywać a jeżeli przez przypadek uzbieram trzy
to
> wykorzystuje
> >
> > > potem scrolle... szkoda, że nie masz mounta, najlepiej smoka, wtedy gdy
zaciągniesz
>
> >
> > > grupkę potworów (najlepiej wychodzi to na treantach) i pozabijasz to zawsze

> wypadnie
> >
> > > jakaś czekolada
> >
> > no to gratuluje kasy,bo ja mam ZERO bo wydalem na czekolady,wszystko co mialem
a
> nie
> > bylo tego duzo bo to nowa postac na 10 lvl xD.Mam drake na 18 lvl w 5 dzni
powininem
>
> > wbic 31 xD kasy nie mam nic!Moze zdaze zdobyc jeszcze czekolade.Kiedy sie konczy

> ten
> > event?
> >
> dokładnie nie wiem kiedy się kończy, bo na stronie nie ma o nim wzmianki... szkoda,

> że nie grasz na sarissie:D


trudno...ale jednak udalo mi sie zebrac troche czekoladek,a nawet duzo bo mam 30 exp
scrolow itd.pewnie dla cibie to malo.Kasy tez zarobilem ale bardzo malo bo tyko 1121872
GC(dokladnie przepisalem :D)

a ja przeżywam kryzys, bo nowe itemki (w końcu już niedługo cały nowy zestaw będę mógł nosić) i pokarm dla dwóch mountów, które żrą ogromne ilości fooda... tak więc jestem w dołku budżetowym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 11:42, koszulka777c napisał:

siema xD mam problem , zrobilem konto last chaos i nie dostalem maila aktywujacego ;/
czekam juz ponad 2 godz i nie dostalem ;p


Podaj strone na jakiej się rerejestrowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:18, koszulka777c napisał:

czesc mam problem bo jak sciagnalem last chaos to jak pozniej chcialem wlaczyc to sie
wlaczalo jakies 10 godzin ;/ wiec nie wytrzymalem , czy powinno sie tak robic ?? ;/


Gra prawdopodobnie się update''uje (pobierają się patch''e)... Gratuluję wytrwałości - ja po 10 minutach prób uruchamiania gierki sobie odpuszczam - ty robiłeś to "10 godzin". Poza tym nie spamuj - grzecznie czekaj aż ktoś Ci odpowie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

help , zrobilem konto na aeriagames , a teraz jak wlaczam last chaos i wpisuje WSZYSTKO DOBRZE : nazwe konta i haslo to jest napisane ze zle haslo ;/ co mam zrobic ?? ;-(((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 18:09, koszulka777c napisał:

help , zrobilem konto na aeriagames , a teraz jak wlaczam last chaos i wpisuje WSZYSTKO
DOBRZE : nazwe konta i haslo to jest napisane ze zle haslo ;/ co mam zrobic ?? ;-(((((((((((((

hasło bez dużych liter? a może nie aktywowałeś konta (tzn. nie odebrałeś tego maila)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam titana na 30 lvl i drake na 24,i mam pytanie:
Czy expienie peta knightem samą piescią jest legalne?
Jeden polak w grze poweidzial ze za to jest ban.
prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 19:30, Vanmati napisał:

mam titana na 30 lvl i drake na 24,i mam pytanie:
Czy expienie peta knightem samą piescią jest legalne?
Jeden polak w grze poweidzial ze za to jest ban.
prosze o odpowiedz :)


chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować