Zaloguj się, aby obserwować  
MastOfMast1

Last chaos

339 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 21:21, vivovator napisał:

Last chaos to super gierka kuzyn mojego kumpla jest tam GMem robi tam zbroje.


A Kuzyn mojego kumpla jest prezydentem Rosji wiesz? wierzysz mi? hmmm ja tobie też :P udowodnij jakoś czy cuś no nie wiem... wymyśl coś ten "kuzyn twojego kumpla" chyba ci może coś podesłać. :)


+++++ /^\ MastOfMast1 hehe gratki z postaci te miecze to z ktorego eventa są? Też knightem gram ale preferuje miecz i tarczę raczej... lvl 20 mam gram od 3 dni :P A tak ja mam pytanie do Ciebie - jak sie mounta robi to skille przepadają zwierzaka ale sie nowych uczy czy tylko do transportu jest? nie wiem tego i tyle :P A nie ma to jak rycerz na rumaku :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwierza na mounta można wytrenować na 31lvlu lub wyższym. Na mounta polecam konia gdyż smok może tylko cienko atakować, a koniem mozna rzucac buffy do ataku i obrony. Smoka zaś zaleczm zostawić w formie drake''a, gdyż mounta niewszędzie weźmiesz ze soba i pet daje bonusy stałe, a buffy konia trezeba co 5min odnawiać. Najlepiej konia jest wytrenować na 37lvlu bo wtedy ma odpowiednia liczbę punktów do wymaxowania buffów do ataku i oborny.
GuildMasterem w LC jest zostac łatwo, 10lvl starczy, a poza tym znam GMow 2 największych polskich gildii, obaj umieją wykuwać zbroje, ale 1 z nich jest nieciekawym gościem, drugi zas jest spoko gościem tylko kończy gre(Diblos, nie kończ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 10:00, vivovator napisał:

Ten kuzyn mojego kumpla ma Nick Czaker a oto stronk na ktorej jest pokazany naprzyklad model
broni ale mozesz wiecej pogrzebac i poszukac zbroje to jest link: http://czaker.fotosik.pl/tagi/modele/strona/0

To ten czaker w LC usa raczej nie gra, a jak wygląda KAŻDA broń i KAZDA zbroja mnie więcej wiem(no z niektórymi lvl 60+ mógłbym mieć problemy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:43, vivovator napisał:

Ale nie widzisz ze on robi te zbroje i bronie ze ich jeszcze niema??

ROLFMAO
Zajarzyłem że kolega twojego kuzyna jest GameMasterem i projektuje zbroje etc...niesteety obecnie max w USA to lvl69 broń i 70-72 zbroja, zaś OSTATNIM sprzetem jest broń lvl73 i zbroja 75-77, które widziałem no i raczej one też tak nie wyglądają.
PS> od zbroii sa developerzy a nie GameMasterzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 01:07, vansatan napisał:

> Last chaos to super gierka kuzyn mojego kumpla jest tam GMem robi tam zbroje.

A Kuzyn mojego kumpla jest prezydentem Rosji wiesz? wierzysz mi? hmmm ja tobie też :P udowodnij
jakoś czy cuś no nie wiem... wymyśl coś ten "kuzyn twojego kumpla" chyba ci może coś podesłać.
:)


+++++ /^\ MastOfMast1 hehe gratki z postaci te miecze to z ktorego eventa są? Też knightem
gram ale preferuje miecz i tarczę raczej... lvl 20 mam gram od 3 dni :P A tak ja mam pytanie
do Ciebie - jak sie mounta robi to skille przepadają zwierzaka ale sie nowych uczy czy tylko
do transportu jest? nie wiem tego i tyle :P A nie ma to jak rycerz na rumaku :)

Pozdrawiam

Czasem są eventy na rzeczy z item malla ale te koledze itd kupili za Aeria Points, wiec złotem im trzeba było zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 08:37, MastOfMast1 napisał:

> > Last chaos to super gierka kuzyn mojego kumpla jest tam GMem robi tam zbroje.
>
> A Kuzyn mojego kumpla jest prezydentem Rosji wiesz? wierzysz mi? hmmm ja tobie też :P
udowodnij
> jakoś czy cuś no nie wiem... wymyśl coś ten "kuzyn twojego kumpla" chyba ci może coś podesłać.

> :)
>
>
> +++++ /^\ MastOfMast1 hehe gratki z postaci te miecze to z ktorego eventa są? Też knightem

> gram ale preferuje miecz i tarczę raczej... lvl 20 mam gram od 3 dni :P A tak ja mam
pytanie
> do Ciebie - jak sie mounta robi to skille przepadają zwierzaka ale sie nowych uczy czy
tylko
> do transportu jest? nie wiem tego i tyle :P A nie ma to jak rycerz na rumaku :)
>
> Pozdrawiam
Czasem są eventy na rzeczy z item malla ale te koledze itd kupili za Aeria Points, wiec złotem
im trzeba było zapłacić.


Nom zgadzam się z MastofMast1 naprawdę bronie specjalne to można za Aeria Points kupić ale wiesz ogólnie nie opłaca się tego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 19:45, Son Goku SSJ5 napisał:

Nom zgadzam się z MastofMast1 naprawdę bronie specjalne to można za Aeria Points kupić ale
wiesz ogólnie nie opłaca się tego xD

Opłaca się...dajmy na ten przykład broń lvl 45+12, dzięki tym rybkom i bonus book można zrobic minimum +13 a przy "odrobinie" szczęścia nawet +15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:26, Xsaw napisał:

Mam pytanie,czy ta gra jest darmowa?czy płatna i po prostu można grac na prywatnych serverach?

Gra jest darmowa, ale za kasę można kupować przedmioty zwiększające expa itp, więc za darmo ale jak wylożysz kasę to masz łatwiej. Prywatnych serweerów NIE MA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 12:42, Baal Namib napisał:

Przepraszam za drugi post, ale jest może tego Polska wersja ? Czy tylko po ANG. ? ;-)

ang..i ciesz sie, bo inne wersje są też po chińsku =p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować