Zaloguj się, aby obserwować  
MastOfMast1

Last chaos

339 postów w tym temacie

Ale szajs. To mi przypomina h''n''s a nie mmoepg. Beznadziejna grafika , SPAM W MIEŚCIE (bardzo duże chmurki z tekstami , to zasłania wszystkich) , nie można sterować KLAWIATURĄ , mi się w tej grze nic nie podobało. Bardzo cieńka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 10:14, Budep napisał:

Ale szajs. To mi przypomina h''n''s a nie mmoepg. Beznadziejna grafika , SPAM W MIEŚCIE (bardzo
duże chmurki z tekstami , to zasłania wszystkich) , nie można sterować KLAWIATURĄ , mi się
w tej grze nic nie podobało. Bardzo cieńka ;/

mi to bardziej przypomina wiedźmina tylko o wiele słabszego i skrzyżowanego bardziej z H''n"s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, takie pytanko... Jak wy w to możecie grać? Tzn jest tyle dobrych, sprawdzonych MMO (f2p) jak np. silkroad online, archlord a wy męczycie się z czymś co tak mocno kłuje w oczy ;p Kolejna japońska tandeta "im więcej się świeci tym lepiej"... A później z bohatera robi się choinka :D

PS. Jak zobaczyłem na pierwszej stronie posta "Screen z gry na zachetę. Grafika lepsza od WoW-a 1000 razy." to myślałem, że nie przestanę się śmiac. Jak można coś tak brzydkiego porównać do WoWa?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 18:59, Ero Sennin napisał:

Ludzie, takie pytanko... Jak wy w to możecie grać? Tzn jest tyle dobrych, sprawdzonych MMO
(f2p) jak np. silkroad online, archlord a wy męczycie się z czymś co tak mocno kłuje w oczy
;p Kolejna japońska tandeta "im więcej się świeci tym lepiej"... A później z bohatera robi
się choinka :D

PS. Jak zobaczyłem na pierwszej stronie posta "Screen z gry na zachetę. Grafika lepsza od WoW-a
1000 razy." to myślałem, że nie przestanę się śmiac. Jak można coś tak brzydkiego porównać
do WoWa?! :D


Ja też myślałem że to będzie fajne , a to jest totalna tandeta. Dobiłem 2 lvl i już skasowałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 18:59, Ero Sennin napisał:

Ludzie, takie pytanko... Jak wy w to możecie grać? Tzn jest tyle dobrych, sprawdzonych MMO
(f2p) jak np. silkroad online, archlord a wy męczycie się z czymś co tak mocno kłuje w oczy
;p Kolejna japońska tandeta "im więcej się świeci tym lepiej"... A później z bohatera robi
się choinka :D

PS. Jak zobaczyłem na pierwszej stronie posta "Screen z gry na zachetę. Grafika lepsza od WoW-a
1000 razy." to myślałem, że nie przestanę się śmiac. Jak można coś tak brzydkiego porównać
do WoWa?! :D

ja mogę... bo mi np. Silk nie chodzi i tnie się jak cholera! w Last Chaos serwy nie są tak baaardzo przeciążone a przy moim necie... próbowałem oczywiście grać w Silk, ale nic z tego

co do grafiki, to fakt nie jest może ekstra, ale te świecidełka wcale nie są na każdym miejscu (świeci tylko jak zboroa lub broń ma modyfikator +4, a poza tym nic więcej) fakt, że czasem przesadziają z refleksami np. jak zachodzi słońce, WoW jest trochę bardziej kolorowy... jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie może na którym levelu hatchling staje się drake i od których leveli można otwierać po raz kolejny treasure box???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 19:21, przemcio256 napisał:

czy ktoś wie może na którym levelu hatchling staje się drake i od których leveli można
otwierać po raz kolejny treasure box???


wiec tak:

od 16 lvl Hatchlling bedzie juz drakiem,na 31 bedzie juz dragon,potem idziesz do trainera aby zrobil ci z niego MOUNTA,abys mogl na nim latac.

Treasuer box,otwieramy od 10 lvl co 4 lvl np. 10>14>18>22>26>30 itd... za kazdym razem(coraz wiekszy lvl) skarby w nim beda lepsze i kosztowniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:49, Vanmati napisał:

> czy ktoś wie może na którym levelu hatchling staje się drake i od których leveli
można
> otwierać po raz kolejny treasure box???

wiec tak:

od 16 lvl Hatchlling bedzie juz drakiem,na 31 bedzie juz dragon,potem idziesz do trainera
aby zrobil ci z niego MOUNTA,abys mogl na nim latac.

Treasuer box,otwieramy od 10 lvl co 4 lvl np. 10>14>18>22>26>30 itd...
za kazdym razem(coraz wiekszy lvl) skarby w nim beda lepsze i kosztowniejsze

dzięki, już zdążyłem zauważyć gdzie pisze jaki lvl treasure boxa, szkoda, że poświęciłem mojego hatchlinga lvl 6 na dostanie parta (bo one są drogie) ale nie udało mi się nawet nic z niego dostać... no cóż potrzebowałem kasy, ale mam nowego... to już 50godzinka wybiła w LC jak twierdz Xfire:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 15:54, przemcio256 napisał:

> > czy ktoś wie może na którym levelu hatchling staje się drake i od których leveli

> można
> > otwierać po raz kolejny treasure box???
>
> wiec tak:
>
> od 16 lvl Hatchlling bedzie juz drakiem,na 31 bedzie juz dragon,potem idziesz do
trainera
> aby zrobil ci z niego MOUNTA,abys mogl na nim latac.
>
> Treasuer box,otwieramy od 10 lvl co 4 lvl np. 10>14>18>22>26>30 itd...

> za kazdym razem(coraz wiekszy lvl) skarby w nim beda lepsze i kosztowniejsze
>
dzięki, już zdążyłem zauważyć gdzie pisze jaki lvl treasure boxa, szkoda, że poświęciłem
mojego hatchlinga lvl 6 na dostanie parta (bo one są drogie) ale nie udało mi się nawet
nic z niego dostać... no cóż potrzebowałem kasy, ale mam nowego... to już 50godzinka
wybiła w LC jak twierdz Xfire:D


Ja wlasnie wbijam lvl mojemu petowi i znalazlem super sposob!!!

Musisz miec Knighta na 20 lvl,Musi on sie skupiac na defensie czyli na obronie,wiec nie idz w STRENGTH staraj sie dobierac dobry armor.Potem bierzesz swojego peta i z piesci bijesz elder werewolves az dobijesz 6-7 lvl peta.Z kazdym lvlem peta idziesz do animal trainer i dajesz petowi Defence increse,jest to skill ktory podwyzsza naszom obrone.Gdy juz to wszystko zalatwimy,Idziemy na Harpy oczywiscie bijąc Pięścią wygląda to tak ze my bijemy Harpie ona nie zadaje nam zadnych obrazen.Gdy my jom udezymy zanim poleci nastepny hit ona odzyskuje juz swoje zycie,w ten sposob nabilem 17 lvl peta w 3 dni.Naprawde to skutkuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 10:23, Vanmati napisał:

> > > czy ktoś wie może na którym levelu hatchling staje się drake i od których
leveli
>
> > można
> > > otwierać po raz kolejny treasure box???
> >
> > wiec tak:
> >
> > od 16 lvl Hatchlling bedzie juz drakiem,na 31 bedzie juz dragon,potem idziesz
do
> trainera
> > aby zrobil ci z niego MOUNTA,abys mogl na nim latac.
> >
> > Treasuer box,otwieramy od 10 lvl co 4 lvl np. 10>14>18>22>26>30
itd...
>
> > za kazdym razem(coraz wiekszy lvl) skarby w nim beda lepsze i kosztowniejsze

> >
> dzięki, już zdążyłem zauważyć gdzie pisze jaki lvl treasure boxa, szkoda, że poświęciłem

> mojego hatchlinga lvl 6 na dostanie parta (bo one są drogie) ale nie udało mi się
nawet
> nic z niego dostać... no cóż potrzebowałem kasy, ale mam nowego... to już 50godzinka

> wybiła w LC jak twierdz Xfire:D

Ja wlasnie wbijam lvl mojemu petowi i znalazlem super sposob!!!

Musisz miec Knighta na 20 lvl,Musi on sie skupiac na defensie czyli na obronie,wiec nie
idz w STRENGTH staraj sie dobierac dobry armor.Potem bierzesz swojego peta i z piesci
bijesz elder werewolves az dobijesz 6-7 lvl peta.Z kazdym lvlem peta idziesz do animal
trainer i dajesz petowi Defence increse,jest to skill ktory podwyzsza naszom obrone.Gdy
juz to wszystko zalatwimy,Idziemy na Harpy oczywiscie bijąc Pięścią wygląda to tak ze
my bijemy Harpie ona nie zadaje nam zadnych obrazen.Gdy my jom udezymy zanim poleci nastepny
hit ona odzyskuje juz swoje zycie,w ten sposob nabilem 17 lvl peta w 3 dni.Naprawde to
skutkuje!!

dobrze, ze odkryłeś sposób, ale to już stary pomysł:D ja inaczej zdobyłem pety - mounty... walentynkowy event z czekoladami wymienianymi na zwoje exp i skill pointów zapewnił mi kupę kasy!! za cały majątek kupiłem czekolady... potem sprzedałem po 100 - 150k za każdą i za kasę kupiłem dwa mounty... i to jakie!! pink dragona (rare) i horsa mounta... dodatkowo kupiłem biały crystal i pokolorowałem horsa na biało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:35, przemcio256 napisał:

> > > > czy ktoś wie może na którym levelu hatchling staje się drake i od
których
> leveli
> >
> > > można
> > > > otwierać po raz kolejny treasure box???
> > >
> > > wiec tak:
> > >
> > > od 16 lvl Hatchlling bedzie juz drakiem,na 31 bedzie juz dragon,potem
idziesz
> do
> > trainera
> > > aby zrobil ci z niego MOUNTA,abys mogl na nim latac.
> > >
> > > Treasuer box,otwieramy od 10 lvl co 4 lvl np. 10>14>18>22>26>30

> itd...
> >
> > > za kazdym razem(coraz wiekszy lvl) skarby w nim beda lepsze i kosztowniejsze

>
> > >
> > dzięki, już zdążyłem zauważyć gdzie pisze jaki lvl treasure boxa, szkoda, że
poświęciłem
>
> > mojego hatchlinga lvl 6 na dostanie parta (bo one są drogie) ale nie udało
mi się
> nawet
> > nic z niego dostać... no cóż potrzebowałem kasy, ale mam nowego... to już 50godzinka

>
> > wybiła w LC jak twierdz Xfire:D
>
> Ja wlasnie wbijam lvl mojemu petowi i znalazlem super sposob!!!
>
> Musisz miec Knighta na 20 lvl,Musi on sie skupiac na defensie czyli na obronie,wiec
nie
> idz w STRENGTH staraj sie dobierac dobry armor.Potem bierzesz swojego peta i z piesci

> bijesz elder werewolves az dobijesz 6-7 lvl peta.Z kazdym lvlem peta idziesz do
animal
> trainer i dajesz petowi Defence increse,jest to skill ktory podwyzsza naszom obrone.Gdy

> juz to wszystko zalatwimy,Idziemy na Harpy oczywiscie bijąc Pięścią wygląda to tak
ze
> my bijemy Harpie ona nie zadaje nam zadnych obrazen.Gdy my jom udezymy zanim poleci
nastepny
> hit ona odzyskuje juz swoje zycie,w ten sposob nabilem 17 lvl peta w 3 dni.Naprawde
to
> skutkuje!!
>
dobrze, ze odkryłeś sposób, ale to już stary pomysł:D ja inaczej zdobyłem pety - mounty...
walentynkowy event z czekoladami wymienianymi na zwoje exp i skill pointów zapewnił mi
kupę kasy!! za cały majątek kupiłem czekolady... potem sprzedałem po 100 - 150k za każdą
i za kasę kupiłem dwa mounty... i to jakie!! pink dragona (rare) i horsa mounta... dodatkowo
kupiłem biały crystal i pokolorowałem horsa na biało:D



ZAŁUJĘ ze nie gralem jak byl ten event bo mialem prolem z netem...zal
Nie wiedzialem ze tyle mozna zarobic na tych czekoladach.A na ktorym grasz serwie i z jakim nickiem??

Dnia 18.02.2008 o 15:35, przemcio256 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


gram na sarissie... teraz raczej gram druga postacią rouge (Aladelka) knight jest właściwe w odstawce, nie używam go a itemy sprzedałem był na 24lvlu teraz rouge już go przegonił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 16:53, przemcio256 napisał:


gram na sarissie... teraz raczej gram druga postacią rouge (Aladelka) knight jest właściwe
w odstawce, nie używam go a itemy sprzedałem był na 24lvlu teraz rouge już go przegonił:D


Ja gram na Katar moj nick to ciotqbmxa (wiem dziwne)jest to knight nie expie nim bo expie peta a potem zakladam titana bo to najlepsza postac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:29, Vanmati napisał:

sory za post pod postem,ale mam pytanie: Ile kosztuje Small chocolate bo mam kilka i
musze sprzedac

nie wymieniasz na scrolle?? jak już to tak 100k to normalna cena, całkiem atrakcyjna... 90k jest już bardzo atrakcyjna... czasem może ci się udać za więcej niż 100k ale raczej nie ryzykuj:D ja wymieniam na scrolle bo lubie ekspić i potem otwierać treasure chest, poza tym muszę wyekspić jeszcze kilka lvli żebym mógł używać broni z modyfikatorem +8, którą kiedyś dostałem od znajomka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 12:10, przemcio256 napisał:

> sory za post pod postem,ale mam pytanie: Ile kosztuje Small chocolate bo mam kilka
i
> musze sprzedac
nie wymieniasz na scrolle?? jak już to tak 100k to normalna cena, całkiem atrakcyjna...
90k jest już bardzo atrakcyjna... czasem może ci się udać za więcej niż 100k ale raczej
nie ryzykuj:D ja wymieniam na scrolle bo lubie ekspić i potem otwierać treasure chest,
poza tym muszę wyekspić jeszcze kilka lvli żebym mógł używać broni z modyfikatorem +8,
którą kiedyś dostałem od znajomka...


a gdzie moge wymienic na exp scrolle? aha widzialem jak koles sprzedawal to po 200k,no ale dobra.
Mam problem bo jak wybieram itemy na Merchant Mode(sklepik) i daje open sale to wyskakuje mi You must have selected items czy jakos tak i nie wiem co z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) najpierw kupujesz u magical shopkeeper (jest kolo merchant geres) warping paper (tyle ile czekoladek masz z danego rodzaju - large, medium lub small) i collection box... potem gdy już czekoladki 3 z danego rodzaju zapakujesz do warping papers wkładasz je tak w rzędzie do collection box, ważne by był to rząd smallxsmallxsmall lub mediumxmediumxmedium, itd. jeżeli masz 6 lub 9 czekoldaek możesz zrobić combo, tak samo z 3xsmall, 3x medium, 3x large też wychodzi większe combo... gdy już masz uzupełnione według swego upodobania box to dajesz go domain merachant i dostajesz za to scrollsy oraz czasem potiony... myślę, że zrozumiałeś, bo trochę zawile to napisałem... możesz mnie dodać na gg i czasem pogadamy o tym i owym:D event niestety niedługo się kończy i już jest trudno o sprzedaż scrolli i czekoladek

2)to może być kwestia jakiegoś buga, czy błędu (często miałem tak, że nie mogłem wchodzić w merchant mode ani Pk ani nic z dolnego bara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 16:58, przemcio256 napisał:

1) najpierw kupujesz u magical shopkeeper (jest kolo merchant geres) warping paper (tyle
ile czekoladek masz z danego rodzaju - large, medium lub small) i collection box... potem
gdy już czekoladki 3 z danego rodzaju zapakujesz do warping papers wkładasz je tak w
rzędzie do collection box, ważne by był to rząd smallxsmallxsmall lub mediumxmediumxmedium,
itd. jeżeli masz 6 lub 9 czekoldaek możesz zrobić combo, tak samo z 3xsmall, 3x medium,
3x large też wychodzi większe combo... gdy już masz uzupełnione według swego upodobania
box to dajesz go domain merachant i dostajesz za to scrollsy oraz czasem potiony... myślę,
że zrozumiałeś, bo trochę zawile to napisałem... możesz mnie dodać na gg i czasem pogadamy
o tym i owym:D event niestety niedługo się kończy i już jest trudno o sprzedaż scrolli
i czekoladek

2)to może być kwestia jakiegoś buga, czy błędu (często miałem tak, że nie mogłem wchodzić
w merchant mode ani Pk ani nic z dolnego bara...



hm... no to mam problem...bo jak juz mowiles event sie konczy a ja mam 2 medium i 1 small chocolate nie wiem czy zdaze wydropi czekolade bo te medium sam kupilem...nie iwesz na jakich potworach sie najlepiej to dropi.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować