Zaloguj się, aby obserwować  
demrenfaris

Chojrak Tchorzliwy Pies - temat ogólny

46 postów w tym temacie

Ogladam od kilku lat taki serial na CN - Chojrak tchorzliwy pies. Opowiada on o przesympatycznym psie, ktory mimo iz codziennie bity i straszony przez swego zgorznialego wlasciciela Eustachego Motyke. Jezeli rowniez ogladacie czasem ta kreskowke to prosze wyrazac zdanie na jej temat


PS Bylem zdziwiony ze jeszcze o chojraczku nic nie ma na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś obejrzałem chyba z 7 odcinków chojraka ale mi sie nie spodobał. Nudzi mnie strasznie ta bajka i ten pies nie wiem czemu ale mnie denerwuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 16:20, Grzybek90 napisał:

Ja kiedyś obejrzałem chyba z 7 odcinków chojraka ale mi sie nie spodobał. Nudzi mnie strasznie
ta bajka i ten pies nie wiem czemu ale mnie denerwuje:P

Nie powiem ci czemu bo on jest po prostu swietny :D Ale kreskowka jest czasem okrutna, fakt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 16:57, demrenfaris napisał:

> Ja kiedyś obejrzałem chyba z 7 odcinków chojraka ale mi sie nie spodobał. Nudzi mnie strasznie

> ta bajka i ten pies nie wiem czemu ale mnie denerwuje:P
Nie powiem ci czemu bo on jest po prostu swietny :D Ale kreskowka jest czasem okrutna, fakt
:-)

Slaba bajka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 16:15, demrenfaris napisał:

Te nowe odcinki jakies dziwne ;/ Ale te pierwsze to miodzik! Swietne po prostu. Jeszcze kontunuuje
ktos te serie?


No cóż ,może być,całkiem fajna,szkoda tylko,że na CN są ciągle od kilku lat stare odcinki,a chyba nawet już w ogóle ściągnęli ten serial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż!

Ja też oglądałem wszystkie chyba odcinki i to już dawno, nawet nie wiem czy jeszcze puszczają, cho niedawno widziałem, wiec może puszczaja, ale bardzo żadko, bo ta bajka ma już kilkalat w cartoon network i chyba ma coraz mniejszą popularnośc, przez powtórki, jednak bajka nie jest zła! Daje 6/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest jedna z tych bajek co się podoba za pierwszym razem, na początku mi się podobało ale później jak już wszystkie odcinki obejżałem to nie był bym w stanie żadnego odcinka znów obejżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:10, Unser Fuhrer napisał:

to jest jedna z tych bajek co się podoba za pierwszym razem, na początku mi się podobało ale
później jak już wszystkie odcinki obejżałem to nie był bym w stanie żadnego odcinka znów obejżeć

No, ale gdyby dali nowe DOBRE serie byloby swietnie. Te najnowsze odcinki (3 letnie) sa juz slabe :( A tak sie dobrze zapowiadalo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to brzdącem będąc ciągle oglądałem. Obok Ed Edd i Eddy i Świata Według Ludwiczka była to moja najulubieńsza kreskówka. Sto razy bardziej wolałem to od jakiejś Gęsiej Skórki. Zawsze były tam jakieś tajemnicze, niewyjaśnione i... dziwne zjawiska. Poza samym Chojrakiem ulubionym bohaterem był Eustachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:35, reykan napisał:

Ja to brzdącem będąc ciągle oglądałem. Obok Ed Edd i Eddy i Świata Według Ludwiczka była to
moja najulubieńsza kreskówka. Sto razy bardziej wolałem to od jakiejś Gęsiej Skórki. Zawsze
były tam jakieś tajemnicze, niewyjaśnione i... dziwne zjawiska. Poza samym Chojrakiem ulubionym
bohaterem był Eustachy.

Ja od Eddow wole Johnego i Dexa, ale nie sa tacy zli. A Ludwiczek jest KAPITALNY! Szkoda ze chyba juz nie robia nowych odcinkow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oglądałem to i bardzo mi się podobało. Jedna z lepszych kreskówek na CN. Te nowe są wg mnie głupie i bez polotu. No i oczywiście Ed, Edd and Eddy wymiatają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:50, nekromanta7 napisał:

lol juz powstal o ludwiczku niedlugo o agentkach a jeszcze pozniej... nie ma tematu o kreskowkach?

O filmach ogolnego tez nie ma - to sa tez filmy, tylko ze nie pelnometrazowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:59, H A M S T E R napisał:

po prostu świetna kreskóweczka i tyle,czasem śmiesz,czasem dobija,a czasem żenuje.......:D:D

Zenuja to najczesciej nowe serie :( Pewnie inni scenarzysci... Apropo - ktos pamieta odcinek z filmowcami - zombie? Majstersztyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:07, demrenfaris napisał:

> po prostu świetna kreskóweczka i tyle,czasem śmiesz,czasem dobija,a czasem żenuje.......:D:D

Zenuja to najczesciej nowe serie :( Pewnie inni scenarzysci... Apropo - ktos pamieta odcinek
z filmowcami - zombie? Majstersztyk!


Ja ciepło wspominam odcinek z drzewem życia: wpadki Eustachego do tamy rozśmieszały. ;) Oglądnąłem wszystkie odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować