Zaloguj się, aby obserwować  
Aras123

Czy są jakieś gry które żałujecie że kupiliscie

87 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2007 o 20:53, ceSSar napisał:

NwN2 porazka lezy i sie kurzy :)


Nie rozsmieszaj mnie:) Ja troche zaluje pieniedzy wydanych na riddicka (oczywiscie nie dlatego, ze slaby, czy cos, ale dlatego ze musialem grac u kumpla, bo za slaba grafe mam -_- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trochę głupie według mnie ale... Jeśli już kupuje grę to zastanawiam się dwa razy, sprawdzam różne materiały, czytam opinie innych, itp. Tak że raczej jeszcze nie kupiłem gry która by mi się nie podobała, ani bym żałował jej nabycia. No chyba że zaliczyłbym te z czasopism ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ghost Master- zagrałem raptem kilka razy, nie wiem czemu, ale zapominałem zagrać :P
Gothic 2- straszna klapa. Porażka na całej linii. Sytuację trochę ratował dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Movies - niby fajnie bo można tworzyć filmy...znudziło mnie :/
BiA: EiB - okey podobał mi się początek...później nuuudaaa :/
Kult : Heretic Kingdoms - kupiłem kiedyś w kiosku...nie dość, że nie było cd-keya to jeszcze reklamacji nie uznawali :/

To takie trzy totalnie dla mnie klapnięte klapy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spellforce Złota Edycja - z całym szacunkiem dla fanów, ale denne dialogi, sztywne animacje i mało wyrazista grafika przy dość wysokich wymaganiach rzeczywistych to jednak nie dla mnie...

Chain of Command - całokształt, ogólnie całkowita kicha...nie wiem co sie stało, że ta grę kupiłem.

Konung: Legenda Północy - bo to dziwna gra była, poza tym po paru godzinach rozsadziła napęd CD-Rom(pęknięta płyta)...dziś to nie problem, ale te 6 lat temu...

Cóż, to chyba wszystkie największe porażki jeżeli o kupno chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:09, Aras123 napisał:

Ja Władca pierścieni trzecia era na playa2 bo myslałem ze sie tam chodzi i bije a okazała sie
to turówka (turowa gra) napisali tak malym druczkiem oszusci!!!


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=19742&u=24 <-- założyłeś dubelek elemelek.
Następnym razem poszukaj wśród istniejących tematów.

Pozdrawiam,
temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować